Препоръчайте ми книга като ...

  • 158 169
  • 751
# 510
Ааа, ако ще се препоръчва Дикер (Лу, не се обаждай  hahaha), прибавям и "Балтиморови", още повече, че момичето пише, че харесва сладникави романчета  Blush.
И аз исках да препоръчам Филипа Грегъри или пък някой от историческите романи от поредицата на изд. Емас.
Виж целия пост
# 511
Момичета, много благодаря!!!  bouquet bouquet bouquet

На киндъла вече са качени: "Оливия Джаулс и развинтеното въображение", "Парижкия сладкар", "Къпиново вино" и "Заедно". Почавам ги една по една  Laughing - все нещо трябва да ми хареса.

Дикер го оставям за по - натам.  Peace
Виж целия пост
# 512
Препоръчайте някоя не много голяма книга да си чета през телефона.
Виж целия пост
# 513
Ми кажи какви харесваш. На Херман Кох чела ли си?
Виж целия пост
# 514
Препоръчайте някоя не много голяма книга да си чета през телефона.
Имаш ли някакви по-конкретни изисквания? Поне в какъв жанр? Simple Smile
Иначе веднага се сетих за Анна Гавалда. В читанка има две нейни книги от по около 150-160 страници. Много красиво написани и същевременно близки на всеки обикновен човек.
Виж целия пост
# 515
Препоръчайте някоя не много голяма книга да си чета през телефона.

Обичах я - Ана Гавалда

Възползвам се да дам отчет. Започнах Ошивия Джаулс, но я зарязах като започна да става твърде развинтено въображенито на авторката. Simple Smile
Прочетох Парижкия сладкар - отива ми при средна категория. Сега, с голям кеф си чета Заедно на Ана Гавалда. Харесва ми как пише тази жена - пада си малко депресарка, като мен... сигурно заради това си пасваме. 😀
Виж целия пост
# 516
Благодаря за бързите отговори.
Ами обичам да чета всичко без фантастики и фентъзита. Може нещо тъжно да предложите също.

На тази авторка ми пасват заглавията тамън не са дебели книгите, но може да предлагате още.
Виж целия пост
# 517
Осъдени души на Димов, чела ли си? Тънка, тъжна книжка. Може също да пробваш Път към висшето общество- тя е в две части, но и двете са тънки. Simple Smile

П. С. Пиша през телефона и може да правя грешки.
Виж целия пост
# 518
 bouquet
Виж целия пост
# 519
Никоя от тези не съм чела. Ще ги сваля всички и ги започвам една по една.
Супер сте. :*
Виж целия пост
# 520
Препоръчайте книга, която те кара да се замисли... да оценяваш всеки ден?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 521
Цитат на: Starrydream
link=topic=838987.msg33670829#msg33670829 date=1473186853
Препоръчайте книга, която те кара да се замисли... да оценяваш всеки ден?! Rolling Eyes
Starrydream, на мен така ми подейства "Все още Алис", която съвсем наскоро завърших.  Peace
Виж целия пост
# 522
Препоръчайте книга, която те кара да се замисли... да оценяваш всеки ден?! Rolling Eyes

"Отива една жена при лекаря", но е с доста тежък сюжет.
Виж целия пост
# 523
Всички ли такива книги са с умиращи? :/
Виж целия пост
# 524
Всички ли такива книги са с умиращи? :/

Зависи какво разбираш под "да оцениш всеки ден".

Аз лично в този смисъл бих ти препоръчала "Стоунър". Но пак казвам зависи от нагласата ти и гледната ти точка.

За някои хора например книги, които ги карат да оценят всеки ден, са селф хелп наръчниците. Много е различно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия