Препоръчайте ми книга като ...

  • 158 173
  • 751
# 315
Препоръчайте ми книга като "На изток от рая"   Praynig
Не знам какъв роман се води, просто не обичам любовни, не обичам крими, не обичам фентъзи и узаси. Не знам какъв точно стил е този, който харесвам, но най-общо за живота, за отношения между хората, с поука, които те карат да се замислиш за смисъла на живота   Rolling Eyes

"Търговска къща" Клавел
Виж целия пост
# 316
Препоръчайте ми книга като "На изток от рая"   Praynig
Не знам какъв роман се води, просто не обичам любовни, не обичам крими, не обичам фентъзи и узаси. Не знам какъв точно стил е този, който харесвам, но най-общо за живота, за отношения между хората, с поука, които те карат да се замислиш за смисъла на живота   Rolling Eyes

"Търговска къща" Клавел

Американска трагедия на Тиодор Драйзър
Път към висшето общество на - Джон Брейн
Каин и Авел - Джефри Арчър
Виж целия пост
# 317
"Души в окови" - С. Моъм  Hug
Виж целия пост
# 318
Някой знае ли някакво леко и забавно четиво, подобно на поредицата за Стефани Плъм на Джанет Еванович или книгите на Даринда Джоунс за жътварката на души?
Виж целия пост
# 319
Много ви благодаря  Hug Ще си ги потърся  Peace
Виж целия пост
# 320
Някой знае ли някакво леко и забавно четиво, подобно на поредицата за Стефани Плъм на Джанет Еванович или книгите на Даринда Джоунс за жътварката на души?

"100 разказа", Рей Бредбъри
Виж целия пост
# 321
Някой знае ли някакво леко и забавно четиво, подобно на поредицата за Стефани Плъм на Джанет Еванович или книгите на Даринда Джоунс за жътварката на души?

Не съм чела споменатите, но леко и забавно ... по Коледа много върви Дневникът на Бриджит Джоунс  Thinking
Виж целия пост
# 322
Здравейте,
Препоръчайте ми книга за онлайн общуването и т.н.
"Лекарство против северния вятър" много ми хареса, втората не толкова.
"Самота в мрежата" също, но първата ми бе по-интересна и провокативна.  Peace
Виж целия пост
# 323
Здравейте,
Препоръчайте ми книга за онлайн общуването и т.н.
"Лекарство против северния вятър" много ми хареса, втората не толкова.
"Самота в мрежата" също, но първата ми бе по-интересна и провокативна.  Peace
"Виртуален роман" на Мариана Царкова.
http://www.colibri.bg/knigi/621/mia2442-virtualen-roman
Виж целия пост
# 324
Нива на живот-Джулиан Барнс подходяща ли е за подарък за жена?

Стори ми се тъжна в ревюто, но разни лековати книги не са й интересни (Удхаус например), нещо психологическо, провокативно... newsm78
Виж целия пост
# 325
Наскоро прочетох "Парижкият апартамент" и много ми допадна. Бихте ли ми препоръчали нещо в подобен стил?
Виж целия пост
# 326
Подходяща ли е за подарък Пазителката на гълъбиците? Каква й е идеята? Четох я веднъж, но не я рязбрях съвсем. Ще я препрочета някога.
Тя ми прилича на жена изгубила нежо ценно. Държа подаръка й да е книга.
Виж целия пост
# 327
Подходяща ли е за подарък Пазителката на гълъбиците? Каква й е идеята? Четох я веднъж, но не я рязбрях съвсем. Ще я препрочета някога.
Тя ми прилича на жена изгубила нежо ценно. Държа подаръка й да е книга.

Не бих подарила книга, която не разбирам.
Виж целия пост
# 328
 Естел, ""Пазителките на гълъбиците" е точно книга за жени. Препоръчвам я за подарък. Peace
Виж целия пост
# 329
Нива на живот-Джулиан Барнс подходяща ли е за подарък за жена?

Стори ми се тъжна в ревюто, но разни лековати книги не са й интересни (Удхаус например), нещо психологическо, провокативно... newsm78

A нещо за тази или друга идея?
Или нещо свързано с Африка? Да не е сладникаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия