, май преди раждането беше
Как сте момичета, как са бебоците?
)) От доста майки чувам, че дават на бебоците от манджите, които готвят..... а аз не смея. Готвя си му отделно за обяд, а десертите са предимно пасирани плодове с бисквити или сухар. Кисела ми го отказа, защото му спестих захарта
Кисело мляко също не съм му давала, нито прясно. Въпреки това преди месец беше 10.600 кг, 76 см.
)).
)) От доста майки чувам, че дават на бебоците от манджите, които готвят..... а аз не смея. Готвя си му отделно за обяд, а десертите са предимно пасирани плодове с бисквити или сухар. Кисела ми го отказа, защото му спестих захарта
Кисело мляко също не съм му давала, нито прясно. Въпреки това преди месец беше 10.600 кг, 76 см.
)).
Аз и давам от нашата супа,напр.,само че правя без сол и подправки,когато стане готова отделям за нея,а другата я овкусявам.На този принцип съм давала и мусака с месо веднъж и пиле с картофи на фурна.Друго не съм,но пък и не готвя много.Освен това маймуната иска само пасирана храна.😠
, което ме побърква, защото аз вече съм на ръба на силите си. Гледам го изцяло сама и няма на кого и за 5 мин да го оставя. Мъжа се прибира късно....Оплаках се 
Ние обаче имаме 4 хранения за ден- в 9:00ч. 220мл АМ, я 13:30ч- около 200-250мл пюре,в 16:30ч. плодово пюре или каша, в 20:00ч.- 220мл. АМ.
Препоръчани теми