Мартенче будува,радва мама до полуда!

  • 65 807
  • 502
# 420
Да се запиша и аз Simple Smile
Въпреки че следя темата,но все не пиша.
Аз родих на 06.03.2015 син Мартин 2.450кг 44см секцио.
Сега сме почти на 9м и тежим 9.200кг Simple Smile

Да е жив и здрав малкия Марти. И моята Теа се роди на 06.03 - астрално близначе Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Да се запиша и аз Simple Smile
Въпреки че следя темата,но все не пиша.
Аз родих на 06.03.2015 син Мартин 2.450кг 44см секцио.
Сега сме почти на 9м и тежим 9.200кг Simple Smile

Да е жив и здрав малкия Марти. И моята Теа се роди на 06.03 - астрално близначе Simple Smile

Супер! Май много бебета има на тази дата Simple Smile Аз като раждах бяхме 6 жени (секциота) на знам колко нормални раждания бяха.Това е в Русе
Нека е жива и здрава Теа и много послушна (те рибките са такива-добрички и послушни Simple Smile )
Виж целия пост
# 422
Здраавейте Simple Smile Не знааех за групата, влизаме с бебчо Александър, роден на 06.03 Simple Smile) Ако има и facebook група, ще се радвам да ни добавите Simple Smile Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 423
Да се запиша и аз Simple Smile
Въпреки че следя темата,но все не пиша.
Аз родих на 06.03.2015 син Мартин 2.450кг 44см секцио.
Сега сме почти на 9м и тежим 9.200кг Simple Smile

Да е жив и здрав малкия Марти. И моята Теа се роди на 06.03 - астрално близначе Simple Smile

Супер! Май много бебета има на тази дата Simple Smile Аз като раждах бяхме 6 жени (секциота) на знам колко нормални раждания бяха.Това е в Русе
Нека е жива и здрава Теа и много послушна (те рибките са такива-добрички и послушни Simple Smile )

и моят Алекс е на 06.03 Simple Smile)) Но май е последното бебче, в 23:30 Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Здравейте,днес Яна прави 10м.и е 74см и 10.200.Пълзи като луда,изправя се дори прави по 1-2,3 крачки самичка,но само когато има стимул.Слагам я в проходилка през ден два,че не обича иска само да се водим на ръце.За гърнето имаме успех почти само на него се върши работата макар че има дни и дори седмици на протест.Педи каза вече да и давам всичко без застройки и вече е по добре положението ,почти е на нашата храна.Само имаме проблем със зъбите,все още нямаме нито 1,а кака и имаше на 4 м.
Виж целия пост
# 425
Здравейте,днес Яна прави 10м.и е 74см и 10.200.Пълзи като луда,изправя се дори прави по 1-2,3 крачки самичка,но само когато има стимул.Слагам я в проходилка през ден два,че не обича иска само да се водим на ръце.За гърнето имаме успех почти само на него се върши работата макар че има дни и дори седмици на протест.Педи каза вече да и давам всичко без застройки и вече е по добре положението ,почти е на нашата храна.Само имаме проблем със зъбите,все още нямаме нито 1,а кака и имаше на 4 м.
Аз имам един въпрос-като минете бебето на обща храна пасирате ли или само намачквате храната?И какво приготвяте.Аз също искам да започна да и давам от нашата храна,но засега съм давала само супи и ги пасирам.
Виж целия пост
# 426
Някой неща пасирам още,но не гладко.Иначе аз за нас готвя без запръжки,маги и т.н.Примерно пиле с картофи /тук пасирам заради месото/пиле с ориз,пълнени чушки,тиквички с ориз,миш маш само с жълтъци,сьомга с картофено пюре като за нея отделям преди прясното мляко и т.н.И мн важно за мен всичките меса са ми домашни.Само в деня на рибата е записвам на кухня защото ние не ядем често,а каката в градината си яде 1 седмично.
Виж целия пост
# 427
Здравейте,днес Яна прави 10м.и е 74см и 10.200.Пълзи като луда,изправя се дори прави по 1-2,3 крачки самичка,но само когато има стимул.Слагам я в проходилка през ден два,че не обича иска само да се водим на ръце.За гърнето имаме успех почти само на него се върши работата макар че има дни и дори седмици на протест.Педи каза вече да и давам всичко без застройки и вече е по добре положението ,почти е на нашата храна.Само имаме проблем със зъбите,все още нямаме нито 1,а кака и имаше на 4 м.
Аз имам един въпрос-като минете бебето на обща храна пасирате ли или само намачквате храната?И какво приготвяте.Аз също искам да започна да и давам от нашата храна,но засега съм давала само супи и ги пасирам.
имаме 5, но от другите изброрни неща - нищо не правим ахахаха
Виж целия пост
# 428
ВЕСЕЛА КОЛЕДА, мамчета!
Нека вие и вашите семейства сте здрави, щастливи и обгърнати с любов!
Нека нашите деца растат с усмивка и да нямат сълзи в очите!
Нека бъдем по-добри, не само на Коледа, но и през цялата година!
Бъдете щастливи с това което имате!
Весели празници Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Здравейте мамита, аз съм от априлската тема... Честита Коледа и всичко най!!!

Пиша защото на нас ни откриха АБКМ и не можем да пием АМ. Имам една кутия Аптамил и от нея съм взела само 1 мерителна лъжичка. Не му понася на бебо. Пробвахме и с други млека преди това, но пак не става. Ако някой ползва такова мляко, да му я дам. Не ми се иска да го изхвърлям. Да кажа пак, че съм във Варна. Дано някоя варненка го вземе. Пишете ми.
Виж целия пост
# 430
Момичета, искате ли да спретна една фейсбук група ? Така ще ни бъде мнооого по-лесно, пък и да се видим всички Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Момичета, искате ли да спретна една фейсбук група ? Така ще ни бъде мнооого по-лесно, пък и да се видим всички Simple Smile

Има две групи на мартенски бебета, но трябва да изпратиш покана за приятелство, за да те добавим. Аз лично мога да те добавя в едната група, която е по-малобройна, но пък активността в нея е доста по-висока. Simple Smile Ако желаеш намери ме във фейсбук - Cvetelina Alexandrova! Simple Smile
Виж целия пост
# 432
Кой води статистиката за активност? И активността позитив или негатив е? Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Здравейте,
Някой ходил ли е в медицинския център на ул. Кирил и Методий 78 (в София) за проба манту на бебе без белег от БЦЖ?
Нас ни изпращат там и ми се иска да знам какво да очаквам. В смисъл дали ако се наложи пак да се слага ваксината е в деня на отчитане на мантуто или се ходи допълнително и дали преглеждат детето преди да я сложат.  bouquet
Виж целия пост
# 434
Здравейте аз съм водила моята щерка в 5-ямесец,че нямаме белег от БЦЖ.Правят проба като боцнат леко лявата ръчичка между лакътя и китката,но това че няма белег незначи че детето няма имунитет към туберколозата напротив с времето ще се покаже макар и малко.Забравихда ви кажа има си определено време за проби и за резултати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия