Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 027
  • 730
# 120

Виж целия пост
# 121
Виж целия пост
# 122

Виж целия пост
# 123

Виж целия пост
# 124

Виж целия пост
# 125

Виж целия пост
# 126
Виж целия пост
# 127
Виж целия пост
# 128
Виж целия пост
# 129


Рени! Hug
Абе доста се чудех да го пусна ли ама Габи го хареса поредното ми колажче на Йиит и Сибел тука малко сополива тематика ама нищо...


Диди Hug Hug
Казах ти, страхотно е колажчето! Heart Eyes
Виж целия пост
# 130

Оле, тук Керем наистина е разкошен! Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 131
Момичета! Прегръдки на всички ви! Hug

Първо да благодаря на Диди Hug Hug, както за новата прекрасна тема, така и за преводите от снощи! Hug Hug Heart Eyes

Доротея.Улусой добре дошла! Hug Hug

Изгледах епизода, ами интереса ми не беше както преди, нормално, това и очаквах ... Сега обаче ще ме държат под напрежение до другата неделя ... Confused
Сериала взе да ми става много натоварващ и не съм сигурна как ще продължи за напред ... Май вече ми се иска да приключи и екипа да си намери нещо по-добро. Peace


 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 132
Виж целия пост
# 133
Виж целия пост
# 134
Нова и от Баки/Ендер ... Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия