Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 046
  • 730
# 240
Виж целия пост
# 241
Виж целия пост
# 242
Виж целия пост
# 243
Вземам си го този и отивам да лягам.  Heart Eyes Утре ще го върна на Дороти да пият чай.  Wink



Ехе оригиналнатаа... Party Party Party

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes







 Laughing  Само да не ми го умориш, та на кахвалта да ми е сънен. Машината ми не може да прави късо кафе и няма как да го свестявам.     Sunglasses Joy
Виж целия пост
# 244
Виж целия пост
# 245
Най-хубавото нещо от цялото ШМ което нема да им проста ,че не ми го показаха до край е Керем на кон... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 246


С брада или без всякак е ТАШ... Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 247


Аз още съм на тази снимка очите на това момче ме вадят мене си я.... Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 248
Виж целия пост
# 249
Привет, милички! Hug Hug Hug
Затъжих се за вас  Cry Cry Cry Cry Hug Hug Hug
Напоследък в реала тръстиката ми е много гъста, че и други проблеми си имам на главата, та нямам много време  за нета..

Нека да ви прегърна първо Peace Peace

Диди HugБойче HugГаби HugДжиджи HugСнеже Hug Петя Hug

Доротея, добре дошла! Heart Eyes Heart Eyes Прегръщам и теб Hug Hug

Диди, информацията, че ШМ ще прави финал е вярна.. Преди няколко дена излезе снимка на Керем, когато излизаше от агенцията на Гайе Сьокмен.. Същия ден той пусна туит, който Снежето беше превела..Поеми риск и се наслаждавай на пътуването, мисля че беше писал.. Та сега в туитър мислят, че той подготвя нов проект.. На мен не ми се вярва.Знаем, че ще снима филм през лятото пак с режисьор Алтан..Ако пита мен Керемчи, той трябва да си почине поне шест месеца..Та чак за сезона януари месец другата година да се появи на екраните..Има нужда от почивка момчето и това е..

Нося ви клипче с превод..
Благодаря на Ринка  Hug Hugза субките  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51

http://www.videoclip.bg/watch/471165_seref-meselesi-22-epizod-de … -beshe-te-obichal


Виж целия пост
# 250


Лилинко!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 251
Виж целия пост
# 252
Виж целия пост
# 253
Виж целия пост
# 254
Здравейте, момичета! Hug
Няма да ви изброявам да не пропусна някоя, но макар и виртуално ви прегръщам всички! Hug Mr. Green Hug Hug Heart Eyes

Диди, Пети невероятни клипчета! Не бих очаквала нещо по-различно от вас, освен красоти ... Whistling Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Лили, Ринка - както всеки път ни изненадвате и радвате с преводи - благодаря ви много! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Значи ШМ ще приключва след няколко еп-а ... Whistling Дано целия екип си намери много хубави и по-успешни проекти за напред ... Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия