Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са условията и таксите в училище "Джани Родар" за транспорт, храна, учебни материали и консумативи?
Какви са впечатленията от изпита в PUK в училище "Питагор"?
Какво представлява учебникът за подготовка за изпит в 1-ви клас?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са условията и таксите в училище "Джани Родар" за транспорт, храна, учебни материали и консумативи?
-
Какви са впечатленията от изпита в PUK в училище "Питагор"?
-
Какво представлява учебникът за подготовка за изпит в 1-ви клас?
-
Какви са впечатленията на родителите от училище "Джани Родар"?"
-
Какви са впечатленията на родителите от училище "Св. Георги"?
добър, на колкото му се носи славата?

За немския нещата са по-други наистина. Няма толкова външни институции, които да дават прилично ниво при малките - Алиансът, Виа Германика школата и още две-три максимум. А и не можеш да правиш паралел между ДУ училище с 6-7 часа немски седмично и такова с английски, в което часовете са по два, максимум 3. От последното забрави някой да излезе с ниво по английски. Ама има много деца със сертификати все пак. Та как става това - с курсове, това имах предвид. И питането ми беше защо намесваме прехода от ДУ към ЧУ като някакъв довод в частност по отношение овладяването(наваксването) на английския, ако все пак е ходено на курсове през предходните години...За истинско наваксване би могло да се говори, а от там и за сериозен принос на училището,ако в 6 клас в ЧУ е отишло дете с босите си умения от кварталното ДУ, нищо повече. Но просто ме съмнява това да е случаят с детето на Жасмин