Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 965
  • 19 780
# 18 195
Ето нова снимка, от днес.
На iPad съм, със Сафари, мобилната версия.

Това се случва и при мен. Таблет HUAWEI
Виж целия пост
# 18 196
Здравейте, от известно време, когато отварям сайта през телефона си (мобилната версия, ползвам гугъл хром) и когато кликна на камбанката, за да прочета последните отговори по темите, които следя, ми се зарежда страницата не на първия непрочетен отговор, а най-долу на страницата. Ако съм видяла, че имам 3 непрочетени отговора, страницата се отваря най-долу и аз скролвам три отговора нагоре, че да ги видя. Много е дразнещо.
Виж целия пост
# 18 197
И при мен е така отдавна.Iphone 14,Ios 17.5.1, safari
Виж целия пост
# 18 198
И при мен често се получава така. С IPhone, чета през хром.
Виж целия пост
# 18 199
И при мен се получава така , IPhone 14 Plus , Google .
Виж целия пост
# 18 200
Ето нова снимка, от днес.
На iPad съм, със Сафари, мобилната версия.
Не се вижда последния ред от моето мнение, както и авторът и началото на следващото.

И при мен е така ! Много пъти като затворя рекламата и пускам отзив ,че ми закрива част от съдържанието на страницата.После рефрешвам страницата и пак същото.Пробвах да отворя през различни браузъри и пак същото.Има почти през страница зарит пост и се дразня защото никак не мога да го прочета.Иначе рекламите не ми пречат ,нека има ,но да виждам съдържанието на форума ,иначе за какво съм го отворила?
Виж целия пост
# 18 201
Благодаря за сигналите и примерите.
Отнесли сме въпросите по предназначение.
Работи се по въпроса.
Виж целия пост
# 18 202
Tatti, при мен функцията преглед преди да публикуваш все още не работи - iPhone IOS 15.8.2, влизам през хром.
Виж целия пост
# 18 203
видях по- горе,що - годе видима страница , макар и закрита на 2/3 от реклама
ето моята как е  - практически нищо не виждам , с андроид съм
Виж целия пост
# 18 204
видях по- горе,що - годе видима страница , макар и закрита на 2/3 от реклама
ето моята как е  - практически нищо не виждам , с андроид съм


На мен вече за трети път ми излизат по подобен начин - едната беше черна и заемаше целия екран. Аз съм на компютър, с хром
Виж целия пост
# 18 205
И при мен рекламите са същите, заемащи целия екран, което е разбираемо, но много трудно се затварят и това много изнервя.Писала съм вече за това тук.
Виж целия пост
# 18 206
Аз ги затварям, но на surface pro, остава бяло поле и не се вижда част от текста. Трябва да обновя страницата, за да се оправи.
Виж целия пост
# 18 207
Искам да питам кога ще получа наградата от Елмекс?

Да се включа със същия въпрос.
Виж целия пост
# 18 208
Тези награди се изпращат от рекламодателя.
Своевременно сме предали необходимата информация за спечелилите.
Имаме уверението, че ще бъдат изпратени до края на седмицата.
Виж целия пост
# 18 209
Дано, защото след петък моя подарък няма да има кой да го получи поне няколко седмици. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия