Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 975
  • 19 780
# 18 705
Идвам със същите oплаквания като на Джаста Праста. Нововъведенията в тези отношения са лишени от смисъл. А липсата на "редакция" пък защо?
Виж целия пост
# 18 706
Аз подкрепям Джаста, но иначе идвам да благодаря. Благодаря, че в коледната игра сте дали линк към групата, където лесно да се открие търсената тема. Благодаря и за нововъведението "лоялна програма", вече се възползвах от нея. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 18 707
Как се въвежда част от публикация в скрит текст?
Виж целия пост
# 18 708
[spoiler ] текст [/spoiler]
Махаш разстоянието между първия spoiler и скобата.
Виж целия пост
# 18 709
Скрит текст:

[спойлер] [/spoiler]
Първият надпис пак е на латиница. Че като го напиша и се скрива Simple Smile

Между двата спойлера се слага текста, който искате да скриете.
Виж целия пост
# 18 710
Линк към темата за Лоялната програма:
https://bg-mam.ma/t/1712236
Виж целия пост
# 18 711
интересувам се , от облагането с данък върху парите от ваучерите- как точно ще процедираме чужбинските?
Виж целия пост
# 18 712
Данъкът се внася от организатора. Може да поиска парите от спечелилия, но го внася той.
Виж целия пост
# 18 713
Добре, нарочно ли продължавате да питате тук, при положение, че има цяла тема?? Fearful Все едно тук ще Ви обърнат повече внимание?
Някой модератор няма ли да премести въпросите в съответната тема? Да можем да следим тук какво става с другите проблеми...
Виж целия пост
# 18 714
За мен има неяснота за данъка - пише че е дължим по ЗМДТ....а не е ли според данъка за доходите? Ако е второто - служебна бележка от организаторите, нещо?

Изобщо...моля организаторите на играта да уточнят този момент!
Виж целия пост
# 18 715
Редактирането на постове продължава да е невъзможно.
Виж целия пост
# 18 716
Тук модератори май не отговарят....
Някой знае ли как да спра да получавам известия за нови отговори от тази тема?
Виж целия пост
# 18 717
Защо не мога да редактирам мнение пуснато преди броени минути?
Виж целия пост
# 18 718
Мобилната версия явно има някакъв проблем с редакцията. Можеш да минеш на пълна версия, да редактираш, да постнеш и после да се върнеш пак на мобилната.
Виж целия пост
# 18 719
При мен се оправи редактирането през мобилната версия (засега поне).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия