Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 951
  • 19 780
# 18 885
Твоята я виждам в пълната версия. В мобилната няма как.

„Думите имат страхотно въздействие. Въздействието на бащиния глас може да създаде импулс за развитие.“ (Гордън Макдоналд)
Виж целия пост
# 18 886
Това е текстът в подписа ми, него го виждам, но лентичката с възрастта на дъщеря ми - не.
Виж целия пост
# 18 887
В темата за пазаруване от Тему - да попитам какво е позволено ?
В смисъл такъв че последното ми мнение с видео беше редактирано.

Снимки - по една-две на пост може ли ?
Виж целия пост
# 18 888
Това е текстът в подписа ми, него го виждам, но лентичката с възрастта на дъщеря ми - не.
И на компютър лентичката я няма, само текстът в подписа е налице. Видяхте ли как изглежда при други потребители, за които е сигурно, че имат лентички за децата в подписа си?
Виж целия пост
# 18 889
И на компютър лентичката я няма, само текстът в подписа е налице. Видяхте ли как изглежда при други потребители, за които е сигурно, че имат лентички за децата в подписа си?
Да и затова написах, че не виждам нито лентичките на другите, нито моята собствена.
Виж целия пост
# 18 890
Извършиха се хардуерни промени.
Благодарим за сигналите.
Ще се погрижим за отстраняване на проблемите.
Виж целия пост
# 18 891
Какво се случва с вграждането на видео в пост?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1648762.msg49045788#msg49045788
Виж целия пост
# 18 892
Какво се случва с вграждането на видео в пост?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1648762.msg49045788#msg49045788
От линкът е. Ползвай този https://www.youtube.com/watch?v=jvKfX56Ssig

Скрит текст:

Виж целия пост
# 18 893
Може ли модератор да смени името на тема, създадена от мен?

Сегашно заглавие "Подарявам. Коледна" да стане "Подарявам".
Не знам как се прави, не виждам опция за редакция на името и не знам и кои са модераторите на раздела.
Виж целия пост
# 18 894
В темата за пазаруване от Тему - да попитам какво е позволено ?
В смисъл такъв че последното ми мнение с видео беше редактирано.

Снимки - по една-две на пост може ли ?

Можете да публикувате снимки, клипове към собствен канал - не.
Виж целия пост
# 18 895
Можете да публикувате снимки, клипове към собствен канал - не.
Моля за пояснение : Публикуван клип от собствения канал в YouTube нарушение ли е?
Каналът ми не е монетизиран и не печеля от гледания.
Виж целия пост
# 18 896
В темата за пазаруване от Тему - да попитам какво е позволено ?
В смисъл такъв че последното ми мнение с видео беше редактирано.

Снимки - по една-две на пост може ли ?

Можете да публикувате снимки, клипове към собствен канал - не.
Ок, Благодаря.
Иначе клипове към други канали може ?
Преполагам че идеята е да нямам кой знае каква лична изгода... то вече да ти плащат пари от YouTube стана наистина дълъг изстрел, но както и да е.

Весели празници.
Виж целия пост
# 18 897
"Лайковете" за ден ли, за седмица ли, за месец, година ли, бяха на бройка ограничени? Днеска, след няколко дни невлизане във форума, цъкнах точно 3 лайка и свършиха... Thinking Не ми се активира повече бутончето. Досега само аз май не се бях оплакала, че са ми "свършили" лайковете... Rolling Eyes Та, каква им беше бройката и сроковете на лайковете?
Виж целия пост
# 18 898
"Лайковете" за ден ли, за седмица ли, за месец, година ли, бяха на бройка ограничени? Днеска, след няколко дни невлизане във форума, цъкнах точно 3 лайка и свършиха... Thinking Не ми се активира повече бутончето. Досега само аз май не се бях оплакала, че са ми "свършили" лайковете... Rolling Eyes Та, каква им беше бройката и сроковете на лайковете?
Ето:
Смисълът на бутона "Полезно" е дискутиран многократно.
Въведено е ограничение и при отбелязване повече от 20 пъти за 5 минути, функцията се блокира за 1 час.
Същото важи и за натискане на бутона повече от 6 пъти за 60 секунди на едно и също съобщение.
В някои случаи, отбелязването е отчетено, но се наблюдава забавяне на визуализирането на натиснатия бутон. Това се изследва в момента и ще бъде коригирано.
Виж целия пост
# 18 899
В трета тема ми се случва тази вечер. Последно в "котешката". Показва ми, че има 81 нови отговора и ми отваря на страница 17. Само дето аз съм чела и харесала цели пет страници. Новите отговори са на 21-ва страница.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия