Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 870
  • 19 780
# 2 940
Здравейте! От известно време забелязвам, че бутона Маркирай като прочетено не работи.
Виж целия пост
# 2 941
Изтрити са много коментари в "Покажи се".
Не са били на място.

По какъв начин мой коментар, в който изказвам мнение за публикувана снимка е бил не на място, а други съдържащи въпроси "Какво имаше в изтритата снимка" и отговори "Еди какви си бикини" са напълно адекватни в темата и още стоят?

Много снимки биват коментирани къде адекватно, къде не и едните се трият, а останалите все още са видими. На какъв принцип триете и дали изобщо имате такъв?
Виж целия пост
# 2 942
Интересно как моите постинги,  много смислени мнения на руснаци, напр. , че за Русия подкрепата на  един близкоизточен диктатор е по-важна от пенсиите, бяха изтрити, а това на emokey, , което не е по темата седи !?!
Премахнати са серия от картинки на чужд език, непридружени с коментар
Цитат
При цитиране на чуждестранни източници, то чуждестранният текст трябва да е придружен с превод или поне кратко предаване на смисъла на цитираното.



По какъв начин мой коментар, в който изказвам мнение за публикувана снимка е бил не на място, а други съдържащи въпроси "Какво имаше в изтритата снимка" и отговори "Еди какви си бикини" са напълно адекватни в темата и още стоят?

Много снимки биват коментирани къде адекватно, къде не и едните се трият, а останалите все още са видими. На какъв принцип триете и дали изобщо имате такъв?
Веднага след публикуването от потребителка, от публикацията и бе отстранена снимка на долното и бельо. Същата участ сполетя вече направените и впоследствие направените коментари за него, в това число и вашата публикация изразяваща крайно съжаление за пропуснатия шанс да се запознаете с гледката. Цитираните от Вас останали публикации, очевидно са мой пропуск, който Вие с право отбелязвате и спокойно можете да използвате функцията "Информирай модератор" за да сигнализирате за него.
Виж целия пост
# 2 943
Здравейте! От известно време забелязвам, че бутона Маркирай като прочетено не работи.
Най-вероятно имате инсталиран адблок.
При мен проблемът е от браузера (Waterfox).
Виж целия пост
# 2 944
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 2 945
Къде може да се пише на Mamma, защото ЛС са забранени?
Виж целия пост
# 2 946
На имейла в профила й.
mamma(а)bg-mamma.com
(а) = @
Виж целия пост
# 2 947
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 2 948
В новото заглавие на темата за преврата в Турция има грешка.
Виж целия пост
# 2 949
Отворих нова тема в раздел Хоби,но тъй като не я намирам сега,бихте ли ми казали дали е преместена или изтрита.
Виж целия пост
# 2 950
Вашата тема е по същество обява и не е допустима във форума.
Виж целия пост
# 2 951
Преди около 10 минути...
Цитат
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Apache/2.2.15 (CentOS) Server at bg-mamma.com Port 80
Виж целия пост
# 2 952
Вероятно е имало моментен срив в комуникацията между браузъра Ви и интернет доставчика.
При нас не са засечени проблеми, но благодарим за сигнала!
Виж целия пост
# 2 953
От вчера се опитвам да направя нова тема за Милано.
Но не ми се получава.

Сега в момента ми е отворено полето за Нова тема. Копирала съм старата информация и искам да добавя нова, но след съвсем малко време ... сякаш екрана ми блокира. Нито мога да напиша нещо, нито да публикувам вече написаното...

На какво би могло да се дължи това?
Виж целия пост
# 2 954
Няма повод за подобно поведение.
Опитайте да ми пратите темата като лично съобщение за да видите дали се случва същото.
Там ще Ви помогна да я пуснем и редактираме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия