/или поне един,че стана декември и аз още си вися без...........добре,че децата са здрави
/
За джипи горещо препоръчвам [b]д-р Милена Димитрова [/b] - млада, състрадателна и компетентна. Кабинета и се намира в Прослав като завиете от ресторант "Чадърите" към квартал "Прослав", третата пресечка вдясно /вижда се една полуразрушена детска градина/. Кабинета и е в синьо-бяла постройка. Струва си да отидете до там.

и наистина е така. Благодарение на него, след тежки усложнения след секцио сега съм жива и почти здрава (защото все още се лекувам при него). След един месец престой в Пещерска си ме изписаха с температурата, тромбофлибита и ендометрита. Отчаяна посетих Медикус Алфа и останах много приятно изненадана. Такова внимание получих и продължавам да получавам. Само за няколко дни д-р Младенов свали температурата ми и облекчи значително състоянието ми.

А по принцип съм крайно недоверчив, защото познавам нещата отвътре. 
По същия начин и детето ми го теглеше на консултациите с дрехите,един път не го съблече да го прегледа както трябва ,и хубаво че моя позната лекарка като бебе един път го прегледа и откри че детето ми развива рахит. Препоръчани теми