Цъфнаха дръвчета и тревички, а НОЕМВРИйче вече маха със ръчички - Тема4

  • 33 806
  • 726
# 210
  Здравейте ако може и аз да се включа в темата термин изчислен от мен 27.11. Вчера бях на преглед всичко изглежда добре доктора каза че съм в 9+5 седмица. Желая на всички успех и лека бременност!
Виж целия пост
# 211
Здравейте дами, аз тайничко си ви следя и май вече е време да се включа на първа страничка. Най-накрая се видяхме с бебо след толкова чакане  newsm44  Термин 8 Ноември, първа бременност, Шотландия. Пожелавам на всички мами усмихнат и слънчев уикенд   bouquet
Виж целия пост
# 212
Добре дошли на новите попълнения, лека и успешна бременност ви желая!   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 213
Да се отчета и тук. Вчера ме записаха на ЖК, видях как бебчо маха с ръчички, точно като заглавието на темата ни Simple Smile

А днес обикалях половин София да стигна до работеща лаборатория да си дам цитонамазката и няколко други неща да ги проверят - не си е работа по празници да се прави такова нещо  Laughing

Имам си кистата все още, не расте, което е хубаво, но пак си я мисля. Имам и гъбички, док каза, че като понапреднела още малко бременността, тогава сме щели да ги лекуваме.

Спорихме ЗА и ПРОТИВ БХС, аз съм против, той иска да го правя, та ще видим...

Забравих него да го питам относно зъболекарите и ще питам вас - записах си час за профилактичен преглед на 05.05, просто така. Могат ли да ми правят кариесите, в случай, че има такива или не е желателно сега точно? В 11 седмица съм.
Виж целия пост
# 214
Според моята зъболекарка може между 3-ти и 6ти месец. Първите и последните три месеца само по спешност. Когато е възможно е добре упойките да се избягват.
Виж целия пост
# 215
Момичета да питам кога е възможно да запичнем да усещаме бебоците , аз знам че е рано и със сигурност не е това ,но усещам днес едно придърпване от едната страна 2 пъти вече дали може да е бебо. Моля не ми се смейте  Laughing
Виж целия пост
# 216
Здравейте, да се запиша и аз тук.  Simple Smile  Бременна съм в 12 г.с. след инвитро и тази седмица ще съм на ранен скрининг в Надежда. Колебанието ми е къде да се запиша за женска консултация, понеже съм от Пловдив- дали да продължа в Надежда или тук в Пловдив, ако може да ме посъветвате.. Успех на всички!!
Виж целия пост
# 217
Здравейте, да се запиша и аз тук.  Simple Smile  Бременна съм в 12 г.с. след инвитро и тази седмица ще съм на ранен скрининг в Надежда. Колебанието ми е къде да се запиша за женска консултация, понеже съм от Пловдив- дали да продължа в Надежда или тук в Пловдив, ако може да ме посъветвате.. Успех на всички!!
Според мен в Надежда има много добри лекари можеш да разчиташ на тях 24 часа предполагам че знаеш че имат спешен аз твърдо съм решила да съм с тях.Защото миналата година се доверих на моята лекарка в провинцията и сгреших.А сега ще съм при Михова на скрининг и още един лекар от клиниката за ЖК.Пожелавам ти успех и да успееш да вземеш правилното решение.
Виж целия пост
# 218
Момичета да питам кога е възможно да запичнем да усещаме бебоците , аз знам че е рано и със сигурност не е това ,но усещам днес едно придърпване от едната страна 2 пъти вече дали може да е бебо. Моля не ми се смейте  Laughing
Около 20-22 седмица за първо, за второ по- рано. Виж аз за трето питам дали е възможно още по- рано, но като се има предвид, че наближавам 15 седмица , а нямам никакви усещания едва ли преди 17-18 ще усетя нещо. Wink Аи от начало няма да разбереш, че е бебенцето.
Виж целия пост
# 219
Аз първият път го усетих в 18 седмица. По-редовно започна към 20та. Бях с предна плацента, което също има значение. Сега пак съм с предна и ще видим как ще е.
Виж целия пост
# 220
при задна плацента по-рано се усещат движенията, в сравнение с предна
Виж целия пост
# 221
И аз това казвам.
Виж целия пост
# 222
Тук вече съвсем се загубих, какво имате в предвид под предна/ задна плацента? Embarassed
Виж целия пост
# 223
Дали е прикрепена по предна или по задна стена на матката.
Виж целия пост
# 224
Добре дошли на новите мамчета   Hug
Аз това за предна и задна плацента не го бях чувала , ама ще взема да чета че и аз днес си мислех дали ще усетя бебо по рано от първата бременност .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия