Цъфнаха дръвчета и тревички, а НОЕМВРИйче вече маха със ръчички - Тема4

  • 33 806
  • 726
# 315
Момичета, да ви попитам правихте ли вече цитонамазка и микробиология, които се правят към края на 3-тия месец. Док ме попита дали съм съгласна, да помисля, пък аз не знам кое е по-добре. Някои отричат, други - не.  newsm78
Виж целия пост
# 316
Цито правих точно месеца преди да забременея. Няма да правя сега.
Микро също правих тогава, но като се записвах на жк док също ми пусна.
Виж целия пост
# 317
На мен док ми ги пусна при записването на ЖК без да ме пита, та съм правила.
Виж целия пост
# 318
 Veseto* на теб писах ЛС на 02 май, сега проверих, пиши ми ако има проблем
На мен в 13 г.с ми спря пустото гаденето и сега (15 г.с) ми дойде пък пустия апетит - вече съм +2 кила, яде ми се всичко и по всяко време, както изяждам едно кило плодове за закуска, така на обяд се тъпча с KFC и картофки Grinning пораснах изведнъж на стомах, за корем е рано, то бебче е грамове...
Виж целия пост
# 319
Много странно. Нямах никаква нотификация. Сега го видях и действам по въпроса.
Извинявай за забавянето.
Виж целия пост
# 320
Преди няколко дни ми излязха резултатите от БХС и ми казаха, че са добри
Т21: 1/958
Т13: 1:3741
Т18: 1:11986
обаче днес като ги видях нещо се ядосах, защото на самата ФМ ми казаха, че ностната кост я има, но  била по къса, а сега чета в документа пише, че я няма.

Весе, ще ти пратя профила ми във ФБ, да ме добавиш
Виж целия пост
# 321
Аз привих микробиология, но цитонамазката я отказах - бях със зацапване и само това ми липсваше. По здравна каса са задължителни, като те записват. Но пък може човек да откаже, за което се подписва.
Виж целия пост
# 322
Здравейте,
И моят корем много се надува следобед и вечер, сутрин е по-малък, също ако не мога да отида до тоалетна един или два дни направо все е дно съм е 5-6 месец.
При записването ми АГ-то пусна микро а цитонамаска съм чувала че не е добре да се прави от бременни.
Забелязала съм че след баня от топлата вода гърдите ми се отпускат малко и не ме болят. Иначе има моменти така ме заболяват все едно когато кърмех и ако се напълнеха и не съм сложила детето на гърда и преди да потечат. Понякога поглеждам да не потече нещо.
Опитвам се да обясня на сина ми че чакаме бебе и го вкарах в голям размисъл детето. Не знам защо не съм очаквала логичния детски въпрос, който ме остави безмълвна: - Ама защо си го изяла? и като обясних че не съм а че е там защото е много мъничко и трябва да е на безопасно място, дойде следващият - Ами как е попаднало там?
Трябва да има някакви ръководства с насоки за родители с малки деца как да се обясняват такива работи. Чакам още въпроси, дано да успея да реагирам на следващите малко по добре.
Виж целия пост
# 323
Преди няколко дни ми излязха резултатите от БХС и ми казаха, че са добри
Т21: 1/958
Т13: 1:3741
Т18: 1:11986
обаче днес като ги видях нещо се ядосах, защото на самата ФМ ми казаха, че ностната кост я има, но  била по къса, а сега чета в документа пише, че я няма.

Весе, ще ти пратя профила ми във ФБ, да ме добавиш
Това бхс не е правено в МД, нали?
Не вярвам без носна кост да са такива резултатите.
Виж целия пост
# 324
     

     Здравейте ноемврийки,съжалявам ,че късно ви открих.
     Включете ме моля!
  11г.с.-34г. втора бременност
   23.11.2015.-термин
  Пожелавам само хубави мигове и безпроблемно раждане на всички! preggo smile3541 smile3541 smile3541 smile3541 smile3541 newsm17
Виж целия пост
# 325
Момичета може ли да ми кажете кога излизат резултатите от бхц на мен ми казаха до 2 седмици.Вижда ми се много.
Виж целия пост
# 326
На сайта на НГЛ излизат до 2-3 дни  . Ако са правени там.
Виж целия пост
# 327
Преди няколко дни ми излязха резултатите от БХС и ми казаха, че са добри
Т21: 1/958
Т13: 1:3741
Т18: 1:11986
обаче днес като ги видях нещо се ядосах, защото на самата ФМ ми казаха, че ностната кост я има, но  била по къса, а сега чета в документа пише, че я няма.

Весе, ще ти пратя профила ми във ФБ, да ме добавиш
Това бхс не е правено в МД, нали?
Не вярвам без носна кост да са такива резултатите.

Следя се в Щерев, там ми правиха изледването. Това ме е яд, че на прегледа говори едно, а пък в документа пише друго.
Виж целия пост
# 328
Много странно. Там уж са сериозни. Във всеки случай са ти добри резултатите, но защо е това разминаване...
Виж целия пост
# 329
Тези в Щерев не са много в час. Една моя колежка отиде на профилактичен преглед с цито и колпоскопия, след което се обади да попита за резултатите и три дни я бавиха, като й казваха, че лекаря ще ги обсъди с нея и да чака да й се обади. Което, разбира се звучи много стряскащо, сякаш има нещо сериозно и трябва да бъде консултирано с гинекололога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия