"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 511
  • 735
# 150
Чичи на посещение в колибата при Хю
Т: Как си братчед? Спокоен ли си?
Хю: Слава богу, добре.
Т: Ти така и нищо не разбра... Ние с теб вършехме добра работа, заработвахме парички...
Хю: И да ме убиеш, няма да се избавиш от Йомер...
Т:
....   .... ....
Т: Много си смешен... С един удар, ще убия три птици...
Хю: Какво имаш предвид?
Т: Хюсо, може би ще се видим в следващия живот

Чиче на Фето: Донесе ли го?
Ф: Обиждаш ме  Crossing Arms
Виж целия пост
# 151
Ами, този пистолет го пипаха,100човека newsm78
Виж целия пост
# 152
Фето е сащисан от плана на чиче
Виж целия пост
# 153
Играта загрубява
Виж целия пост
# 154
Голям лисугер е Чичо. Всичко ще трябва да свърши любимия син Фето.
Виж целия пост
# 155
Чичи: Дай го на хората ми. С него ще убием Хюсеин и ще натопим Елиф.
Фето: Тя няма да го направи
Т: Сама няма. Но ако не е на себе си... Постави й това лекарство...
Фето: Добре, ще направим Елиф убийца.
Чичи: Аферим, аферим, може и да стане от теб човек
Виж целия пост
# 156
Имам същото барбекюююююю ама е кармазъ мойто
Виж целия пост
# 157
Айде ,иде време за зарзавата Laughing
Виж целия пост
# 158
Май, това ще ни е ,,чая,,
само в началото newsm78
СЦ, обещаха много ,,чай,, Joy
Виж целия пост
# 159
С камъните на Йо по главата му , пусна Фето и ся да търчи да спасява сеньорината
Виж целия пост
# 160
Йо е привикан от Ел в розовото еве.
йо: Какво се е случило? защо ми позвъни спешно?
Ел: Направих нещо без теб... ела. Извиках Пело и Арда на обяд. Знам, че не е време...
йо: Добре си направила
Йо: Ела ще те науча да разпалваш скарата.

Фето на Чичи: Имам добра новина. Йомер е с Елиф.
Чичи: Знам, току що пристигнаха снимки.
Ф: А как ще измъкнем момичето, докато той е там?
Т: Ще чакаме да си тръгне...
Виж целия пост
# 161
С камъните на Йо по главата му , пусна Фето и ся да търчи да спасява сеньорината

Не го пусна той, а прокурора. Йо няма такива правомощия. Само се спазари с него, като го пуснаха.
Виж целия пост
# 162
Май, това ще ни е ,,чая,,
само в началото newsm78
СЦ, обещаха много ,,чай,, Joy
обещаха много ашк не много чай

на фона на плана на чиче
това барбекю ми седи като няква кръпка ни на време ни на място
Виж целия пост
# 163
С камъните на Йо по главата му , пусна Фето и ся да търчи да спасява сеньорината

Не го пусна той, а прокурора. Йо няма такива правомощия. Само се спазари с него, като го пуснаха.
помогна му и да излезе
Виж целия пост
# 164
Фето: Глупав план, ако Йомер не може да намери Хюсеин, как ще го намери Елиф?
Т: Ще направим така, че Хю да пише на Елиф.
Хюсо моли да напише писмо на майка си.
И почва да ги реди едни... ще си ги спестя  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия