"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 511
  • 735
# 360
Нианта  Hug не съм преписвала  Joy прочели сме си мислите, така да се каже

Хриси  Hug   Joy
Нервич, и ти си права, Светлана не му е никакво пиленце на Чиче /не му е скъпа, мила, джанъм и т.н./ тя е косвена жертва, нужна за капана на Фето, и остава наистина Ел.

Много пъти се зададе тоя въпрос, ама не мога да се сдържа и аз искам да питам:

Как точно Йомер ще остави Чиче на мира, след като е убил брат му, опандизил годеницата му и още куп неща  newsm78 newsm78 newsm78   Thinking Thinking Thinking Ми не мога да го измисля!
Виж целия пост
# 361
Значи, Деврем, сега и аз кат Селфи кат си изпих бирата и се размислих, ЧичЕ защо така безогледно похаби биологичния мат'рял Хюсеин. Ийч ли не му мина през главата, че на чичовото бъречето може да му свърши работа, евентуално? newsm78
Виж целия пост
# 362

Как точно Йомер ще остави Чиче на мира, след като е убил брат му, опандизил годеницата му и още куп неща  newsm78 newsm78 newsm78   Thinking Thinking Thinking Ми не мога да го измисля!

Само мъртъв, деврем. Ама го държат жив за нуждите на сценария и защото ще нададем вой до небесата  Joy  Joy
Виж целия пост
# 363

Как точно Йомер ще остави Чиче на мира, след като е убил брат му, опандизил годеницата му и още куп неща  newsm78 newsm78 newsm78   Thinking Thinking Thinking Ми не мога да го измисля!
чиче каза в един от епизодите че черпят сила един от друг
раздели ли ги ще им спре чаепиещата сила и няма да са способни да му се пречкат в краката
така си мисли той ся аз ква вина имам
Виж целия пост
# 364
Чиче си мисли,че Йомер ще повярва на постановката Peace
Виж целия пост
# 365
Значи, Деврем, сега и аз кат Селфи кат си изпих бирата и се размислих, ЧичЕ защо така безогледно похаби биологичния мат'рял Хюсеин. Ийч ли не му мина през главата, че на чичовото бъречето може да му свърши работа, евентуално? newsm78
доки му намери бъбрек ама иска още малко да го подържи на хемодиализа
Виж целия пост
# 366
Ийч ли не му мина през главата, че на чичовото бъречето може да му свърши работа, евентуално? newsm78

Доктора нали каза, че вече му е намерил бъбрек. Обаче Чичо е зает и операцията ще стане след като удари с един куршум три птички. Завалията не смее да легне под анестезия, че току виж някой му провалил плановете.  Wink
Виж целия пост
# 367
Девремки,хади ий геджелер Hug
Виж целия пост
# 368
Девреми, лека и от мен! Среща - утре сутрин на чай  Grinning
А? А? А?
 Hug
Виж целия пост
# 369
Нианта, аз този въпрос си го задавам вече има няма цял сезон. И не е ли по-лесно в случая Чиче да свети маслото на Йомер, защото това е основният му враг? Ама за нуждите на сценария не може.

Лека нощ и от мен.  newsm46
Виж целия пост
# 370
Ако Ел въпреки лекарството на доктора си спомни нещо болницата на Чиче ще остане без главен лекар.  Laughing
Само за нуждите на сценария ли тя си сложи пръстена на верижка, а не на пръста?  newsm78


Виж целия пост
# 371
Ей, голяма излагация,  Peace голямо нещо Hug
Прочетох ви с удоволствие и ви благодаря на всички, Hug
дето сте се изложили така хубаво!!!   Peace
Сега и аз да се изложа и да си лягам






Виж целия пост
# 372
Добро утрооооооо!!! Hug Hug Hug Hug

Бравос, преполовили сте темичката за няколко часа!!!Чай се е пил снощи и купон до късна доба!!!Ама,ставайте синьорини съмна вече Joy Joy Joy

Хайде,да отворите очички и да се събудите в четвъртък сутрин.Пожелавам ви един хубав и успешен ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 373
Добро утро Hug

Рина,Благодаря ти
Момичета,Благодаря ви за превода,
както винаги  с добро чувство за хумор.

         
Мили дами успешен ден  bouquet
Виж целия пост
# 374
Добро утро, момичета Hug


Слънчев ден на всички Peace Hug
Кески Hug
мерси за кафето Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия