"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 512
  • 735
# 225
Кой изхваща Мето-аз това го изтървах

Някаква свидетелка разпитваха във връзка с убийството на Светлана. Тя разпозна Фето на снимките измежду престъпниците.
тя и тая е платена от чиче
Виж целия пост
# 226
Този план на Тайар само на пръв поглед изглежда добър-направо си е гола вода-издиша от всякъде.
Виж целия пост
# 227
Кой изхваща Мето-аз това го изтървах

Някаква свидетелка разпитваха във връзка с убийството на Светлана. Тя разпозна Фето на снимките измежду престъпниците.
тя и тая е платена от чиче

Чичи е по-силен и от прайм министър  Joy
От всеки жоб вади връзки.
Виж целия пост
# 228
Стига рИвахте!  Stop Ел и без това каза, че сватбата ще е сонра.  Wink Шимди плановете на Чичи и син. Хади бакалъм разгеле!  smile3508
Виж целия пост
# 229
Този план на Тайар само на пръв поглед изглежда добър-направо си е гола вода-издиша от всякъде.

И Фето така каза, ама Чичи го схарка.  Grinning
Виж целия пост
# 230
Не са връзки Хрис , той не спи само мисли золуми и изпипва нещата ама Супеймен като се асефери ще му каже на него
Виж целия пост
# 231
Чиче, ги върти,,на малкия си пръст,, всички. #2gunfire
Има ,хора навсякъде
Един, човек, да разиграва цяла полиция newsm78
А, леля, к,во стана с нея newsm78
Виж целия пост
# 232
Йомер ще разбере, че е постановка за да натопят Елиф. Това си го казаха и в резюмето. Обаче ще е късно. А и Елиф когато се освести ще му разкаже. Само че сигурно са изтрили СМС-а. Ама полицията ще го възстанови.
Виж целия пост
# 233
Девремки, от много време не бях се кефила така на епизод  Peace Peace Супер, супер!  smile3521

Жал ми е само за Йо... милия, докато разбере театрото  ooooh! Naughty
Виж целия пост
# 234
Кой изхваща Мето-аз това го изтървах

Някаква свидетелка разпитваха във връзка с убийството на Светлана. Тя разпозна Фето на снимките измежду престъпниците.
тя и тая е платена от чиче

100%.....и то с един бобрек , ами ако е с три!?!?!?!  ooooh! ooooh! ooooh!ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 235
Не са връзки Хрис , той не спи само мисли золуми и изпипва нещата ама Супеймен като се асефери ще му каже на него

Ами как им викат на ония хора на високо, на които се обажда да му вършат това онова  newsm78  Grinning

Аз не мрънкам въобще, Селфи. Щом са заедно, драмата не ми пречи. Виж като ги скарат и ми става тегаво.
Виж целия пост
# 236
Девремки, от много време не бях се кефила така на епизод  Peace Peace Супер, супер!  smile3521

 Joy  Joy  Joy ти края видя ли го  newsm78
Виж целия пост
# 237
Аз пък се чудя тоя огън как не стигна до Ел.
Повтарят сцената преди рекламите.
Ел го чува отдалеч, ама не може да помръдне.
Йо вижда пищова, пита я брат му дали е вътре и край!

Давайте треяяяя  Joy
Виж целия пост
# 238
Kara Para Aşk 45.Bölüm Fragman 1


Виж целия пост
# 239
Вай бе ами сега другата сряда няма да гледам
давайте бързо един номер някой да ми предава директно по телефона
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия