Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 11

  • 145 847
  • 742
# 225
привет!
някой да има впчеатления от шведската книга "Баба праща поздрави и се извинява"?
http://www.dnevnik.bg/shimg/oo_2634093.jpg
Аз със сигурност съм решила да я взема на евентуалното -50% на 1.11 на Сиела, но не мисля, че ще е съвсем детска. Чела съм първата книга на автора и много ми хареса, ще прочета при първа възможност и тази и тогава ще можа да кажа.
Виж целия пост
# 226
    Благодаря,че споделихте за книжката "Баба праща поздрави и се извинява" ! Hug  Ще я планирам за поръчка! Grinning 
    Lina1313,енциклопедиите с капачета са ни любими,по препоръка на Светлето съм ги купувала. Порасна детето,а не и омръзват ! newsm10
Виж целия пост
# 227
Roo Roo и аз от Светлето се запалих за тях, страхотни са ! Запланувала съм за купуване и други  Mr. Green  . Много съм и благодарна, защото, каквото ми е препоръчала, а и не само на мен конкретно, винаги е било попадение !  Hug

Тук видях намалени тези енциклопедии http://hermesbooks.com/knigi/promocii-knigi/komplekt-znanie.html   Комплект "Знание" и ги поръчах вчера.

А днес ми дойдоха книжки от Лексико  - 100 класически приказки  http://www.lecsiko.com/19076_100-klasicheski-prikazki.html, както и няколко за Франклин.

Като се замисля чакам още към 6 поръчки  Crazy , определено прекалих  Blush . Днес в обедната си почивка се прибрах, за да скрия някои книги, че определено ще ме изхвърлят от нас вече  Laughing
Виж целия пост
# 228
Roo Roo и аз от Светлето се запалих за тях, страхотни са ! Запланувала съм за купуване и други  Mr. Green  . Много съм и благодарна, защото, каквото ми е препоръчала, а и не само на мен конкретно, винаги е било попадение !  Hug

 

Много се радвам,че съм била полезна  Hug Голяма зарибявка са енциклопедиите и въобще книжките с капачета-дребен ще направи през март 10 години,но продължава да им е фен и да ги предпочита...



Тук видях намалени тези енциклопедии http://hermesbooks.com/knigi/promocii-knigi/komplekt-znanie.html   Комплект "Знание" и ги поръчах вчера.



Ние ги имаме-купували сме ги май с някакво списание,ама вече не помня кое,но определено са за доста по-големи деца,стила е по-висок-като пристигнат може ли да споделиш колко енциклопедии са,за да видя имаме ли всичките newsm78

Само да кажа,че от тази енциклопедия за Времето имаме от същата поредица още една -казва се Внимавай на улицата.
Виж целия пост
# 229
Благодаря Светле, ще я имам и нея предвид  Hug

Обезателно ще кажа като пристигнат енциклопедиите !

Поръчах и пристигнаха и тези енциклопедии - от А до Д   ,


 но и те са определено за по-късен етап и за сега ги скрих. Просто ги намерих изгодно и .... то се знае  Simple Smile
Виж целия пост
# 230
И аз поръчах енциклопедиите  Laughing
Голямото дете е много доволно , да видим дали ще са за нея като дойдат  Grinning
Виж целия пост
# 231
И аз поръчах енциклопедиите  Laughing
Голямото дете е много доволно , да видим дали ще са за нея като дойдат  Grinning


Според мен са за над 11 годишна възраст,ама си признавам,че не съм ги чела-голямото ми момче ги четеше в пети клас и му бяха интересни и затова направих този извод...
Виж целия пост
# 232
Моето голямо е на 8 и половина - обожава енциклопедии - все купуваме нещо  Laughing
И после биваме изпитвани  Laughing Laughing Laughing
Ще ги видим и тези - ако ни изпита - значи са ни ок  Grinning
Виж целия пост
# 233
Докладвам  Simple Smile

Днес получих енциклопедиите "Знание". Шест броя са в комплекта :
 - Живият свят
 - Вселената
 - Хората
 - Изкуство и култура
 - Световната история
 - Наука и технологии

Определено са за по-големи деца. Моето е на 7 г. и мисля, че й е доста рано за тях. Съдържат : "Статистически данни, диаграми ...."  разбира се са и богато илюстровани и т.н. , но дъщеря ми не би разбрала на този етап. Но на мен ми харесват  Simple Smile . За сега няма да ги давам.

Заедно с тях получих също и :

 - Защо? Какво? Как? Какво става в тъмното?
 - Защо? Какво? Как? В гората

Веднага се ориентира в обстановката и видя от кориците кои са другите книги от тази поредица и ние какво имаме  Crazy Laughing  
Много са хубави книгите от тази поредица ! За пореден път се убеждавам. Толкова достъпно и интересно е поднесена информацията !

П.П.   Сега ми попадна нещо и го споделям:

Книгомания.бг  http://knigomania.bg/nova-detska-enciklopedija-nad-9000-statii-f … -knigomanija.html

НОВАТА ДЕТСКА ЕНЦИКЛОПЕДИЯ (35 лв.) на Книгомания вече е по книжарниците! Освен че е с отлично полиграфическо качество, това е една от най-удобните за ползване енциклопедии с чудесна организация на информацията и илюстративния материал. В рамките на 300 с. са побрани над 9000 статии, факти и данни и 2500 илюстрации и снимки, а темите са от всички важни области на познанието: Космос, Земята, околна среда и екология, континенти, култура, история и политика, науки, технологии, човешкото тяло.

Виж целия пост
# 234
Докладвам  Simple Smile

Днес получих енциклопедиите "Знание". Шест броя са в комплекта :
 - Живият свят
 - Вселената
 - Хората
 - Изкуство и култура
 - Световната история
 - Наука и технологии

Определено са за по-големи деца. Моето е на 7 г. и мисля, че й е доста рано за тях. Съдържат : "Статистически данни, диаграми ...."  разбира се са и богато илюстровани и т.н. , но дъщеря ми не би разбрала на този етап. Но на мен ми харесват  Simple Smile . За сега няма да ги давам.





Аз като виден заплес съм объркала горните енциклопедии с тези http://www.nationalgeographic.bg/?cid=13&art_id=314 - идея нямам защо  newsm78 - може би по сходното име или явно защото чисто и просто имаме наистина много книги...От горните също имаме една -подарявана е на детето ми -Държавите в света


Пуснах горните енциклопедии  Embarassed С тях пуснах и тези
-направо съм си за изгонване от нас  Embarassed

Децата ми много харесват енциклопедиите на NG-то и аз ги харесвам,изключвайки частта с цената им,ама това са подробности...
Виж целия пост
# 235
Ех, Светлее.. страхотни книжки показваш пак. Hug

Да напомня за намалението на Ciela - 50% на 1.11. Peace
Виж целия пост
# 236
И аз получих енциклопедиите - най - голямо впечатление й направи анатомията на човек - каза , че в музейко го е видяла същото , по Нешънъл Г и ще си го нарисувла  Sunglasses
Ще чакаме Сиела  Grinning
Виж целия пост
# 237
Ужасни подстрекатели сте Laughing
svetlaem, много малки корици слагаш и някои едва ги разчетох (особено петата, жълтата). Но поръчах Simple Smile
Сиси ♥♥, благодаря за напомнянето, имам едно чакащо списъче, но миналия път не бяха налични някои книги онлайн.
За последните ми поръчки не съм се похвалила, защото повечето книги са за по-големи и скоро няма да мога да дам отзиви. За 1.11 поръчах тази
Някой да е купил или разглеждал случайно тази книга за съкровищата в България?
Виж целия пост
# 238
Имаме и тези - предполагам пак стават тематични за 1 ноември,но пак са си за по-големи деца-големият ми син ги е чел-7 клас е,а дребният е 3 клас и не ги е чел,ама тази за владетелите ще я започва скоро...

Ех, Светлее.. страхотни книжки показваш пак. Hug


Като ме изгонят от нас ще дойда у вас с все книжките  Hug
Виж целия пост
# 239

Някой да е купил или разглеждал случайно тази книга за съкровищата в България?

Аз я имам и я препоръчвам. За всяко едно от съкровищата има инфо как са го открили и съответната информация за тракийското племе, което го е притежавало. Спокойно става за 8-9±. Разказано е по детски, достъпно, но увлекателно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия