Слънчицето силно грее вече, а във нас расте декемврийско човече!

  • 33 096
  • 734
# 240
Чета ви, но честно казано след последните събития, не ми се пишеше..
Голямо гуш на bebino и Гери, и на другите 2 момичета, които ми писаха на ЛС да ги махна от 1 стр., за да не ви товарят... Sad Hug Hug Confused Много съжалявам, момичета, дано много скоро сбъднете мечтата си и гушкате здрави бебоци! Praynig
Стиснати палци за mim_i и sofiq119, и всички, които се нуждаят от положителна енергия1 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Мен също ме тресат паранои, защото предишната бременност прокървих в 9-та седмица, но гледам да не си навивам, защото с мислите си предизвикваме случващото се. Каквото има да става, ще става, а и природата си знае работата, няма случайни неща. Не се сдухвайте и отчавайте, момичета. Сигурна съм, че напусналите ни много скоро ще се включат в други отчетни, успешно! На всички други - розови мисли и си мислете за Момента, когато всичко ще е Коледно-украсено, а ние ще държим най - мъничките и красиви подаръчета.. Heart Eyes Дано Господ ни пази и да няма повече отписващи се. Praynig Praynig Praynig

Моите бъдещи кака и батко ужасно много се радват, сигурно най - много от всички, но те са големи, много е осъзнато всичко. Дъщеря ми муфтеше баща си за сестричка от 3 годишна, всяка Коледа искаше Добрият Старец да и подари "бебе Лили". Като и казахме, че тати е сложил в корема на мама бебенце, реакцията и беше много смешна:"Е, как така! Аз като го питах, той все ми казваше - откъде да го взема това бебе??!" Mr. Green Това малко за разведряване.
Баткото все гледа, милият, да слуша и да ме радва, "за да се радва бебето". Имаме около нас едно едногодишно вече бебоче, което като бебе, беше много кротко, не плачеше въобще. И на двамата им беше супер чудно как така, като винаги съм им разказвала, че те са ревали и не са спали. Simple Smile Twisted Evil И аз обяснявах, чинно, че е кротушан, защото майка му е била много спокойна, не са я ядосвали и т.н., което, разбира се, не е вярно, но да си опека нещата предварително. Whistling И така, радват ме хората, не мога да се оплача - носят ми вода, плодове, подреждат си стаята, сутрин пазят тишина да се наспим.. Не мога да се оплача. Heart Eyes

П.С. Моля новозаписалите се момичета, да ми пишат на ЛС, да ги добавя, защото в темата не успявам да ги проследя, всички. Peace
Виж целия пост
# 241
mim_i,Бебино,много съжалявам дано скоро се зарадвате на бременност и всичко да мине по мед и масло  spoko
Виж целия пост
# 242
Искам да попитам мамите, които имат по-големи каки и батковци, кога им казахте че ще имате бебе и как реагираха те?
Виж целия пост
# 243
Аз казах веднага на баткото,но той не реагира кой зае как само ме попита къде е бебето и продължава да си пита къде е макар,че вече знае
Виж целия пост
# 244
Здравейте момичета,
съжалявам много за случилото се на Гери и Бебино .....дано скоро отново имате повод за усмивки и 2 положителни чертички.


Вчера прокървих и понеже бяхме на път отидохме по спешност в болницата в Мездра,да ама там лекарите са на повикване и ги карат от Враца. В чудо се видяхме докато изчакаме а за апаратура да не говорим стара на библия - монитора е 6 инча и жълта жълта.....но както и да е де...с бебо всичко е наред казаха че не било от бебето и не било опасно изписа ми да пия деган и нош-па....


Нито ме боли че да пия нош-па,а дегана не мога да го пия нон стоп за повръщането сутрин.Питах дали има възможност да чуем сърчице и отговора отново беше "Вие луда ли сте това може в 7-8 МЕСЕЦ"
Вие кога чухте сърчицето?

Хубав и усмихнат ден на всички
Виж целия пост
# 245
7-8 месец ли? тия наистина са от каменната ера Simple Smile ние го чухме в 7-ма
Виж целия пост
# 246
Гери, Бебино, много съжалявам. Не се отчайвайте, скоро ще се запишете в мами 2016  Hug  

Момичета, от днес и аз имам доплер. Дано да успея да чуя тоновете веднага, защото иначе паниката ще е страшна!  Praynig

Ради виж  това видео.На мен много ми помогна да открия моя бебок с доплера:)))Момичето много добре е обяснило нещата.
https://youtu.be/bhRp0KGsy9A

Гери и бебино много съжалявам:(Не губете надежда ще се получат нещата.
Виж целия пост
# 247
Благодаря, Вяра. Довечера  ми е първа работа това Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Моля:)))Веднъж е зора да го откриеш и после ще си го знаеш къде е и лесно ще го чуваш:))
Виж целия пост
# 249
7-8 месец ли? тия наистина са от каменната ера Simple Smile ние го чухме в 7-ма

Значи не полудявам а съм си съвсем нормална.Тия двамата са сбъркани.В понеделник отивам при 3ти човек и ако и той ми каже същата простотия мисля да ги върна в първи клас.
Повече няма да се подмотвам и мисля края на май да се записвам на ЖК при някой кадърен и да не си тровя нервите и да не слушам вицове по време на прегледите....
Виж целия пост
# 250
Здравейте и от немско. До сега се рових в нета относно изчезващите симптоми на бременност. От сутринта не усещам никаква болка в гърдите, дори и при натиск, тя не е и била силна но все пак я имаше. Повръщане не съм имала, но и с предните си бременности е било така. Корема ми не е така подут както в началото,на преглед съм на 16.05.по-рано не мога да отида. Не знам какво да мисля. Чета в нета, че при някой изчезват симптомите в края на втори месец а при други изобщо не изчезват.
Виж целия пост
# 251
Гери и Бебино много съжалявам за загубата ви. Пожелавам ви бързо възстановяване и скоро да ни се похвалите отново с хубави новини.
Момичета, вие как се чувствате през изминалите 2 дни с тези температури? Аз, която винаги съм обичала горещините и лятото, вчера едвам се движех навън и на няколко пъти ми стана лошо. Имам някакво чувство, че това лято няма да ми е любимо  Sad
Виж целия пост
# 252
..И аз ви напускам момичета Sad дано да съм последната която го прави и ви желая да се насладите на всички сладки емоции, които ви очакват. Heart Eyes
Виж целия пост
# 253
Много съжалявам меденка, какво се случи? Моята гинеколожка от бг ми каза да си направя тест, направих си два и са положителни, но все пак се притеснявам.  Sad
Виж целия пост
# 254
Привет...

Гери, Бебино, Меденка... не се отчайвайте, всяко зло за добро.   Praynig

Нашия батко е на 5 и половина и му казахме едва във вторник. Много се зарадва... като се пресети и започва да ми милва корема. Искал да има братче...ама и сестричката нямало да я върне.

Накрая спри да четеш...при всяка жена симптомите са различни и се проявяват по различен начин. като четеш само допълнително ще се притесняваш:)

За сърчицето- предполагам, че са имали предвид, че 7- 8- месец може да се чуят тоновете или нещо такова. Когато бях на 4-ти при доки, преди прегледа, го попитах дали ще чуем сърчицето. Малко ме погледна странно така леко подигравателно, но ми обясни, че няма как да се чуе сърцето (обясни ми човека...ама не го разбрах). Единствено с вагинален ехограф, може да види дали бие. На мен ми го показа и беше невероятно.

Днес си правих изследванията, малко ми е висок хемоглобина та се налага през ден да пия Аспирин протект. Струва ми се малко странно...ама щом доки казва не ми се вярва да ме лъже.

Някой беше питал за капките Ксилометазолин. А съм си "пристрастена" към тях. Не мога без капки. Слагам си ги от години всеки божи ден. Сега съм с една ужасна хрема като бях при доки и му споделих за този ми проблем. Каза ако видя много зор да си капвам по една капка. на въпроса проблем ли е, че до сега съм слагала, отговора беше, че чистия ксилометазолин не дава отражение върху бременността и да не се притеснявам...

Олееее олях се вече...много писан изписах...  Rolling Eyes

Хубав и слънчев ден от мен.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия