Слънчицето силно грее вече, а във нас расте декемврийско човече!

  • 33 096
  • 734
# 285
Здравейте, момичета! Днес бях на втори преглед - в 8 г.с. съм докторът каза, че бебчето  се развива нормално  и се видя сърчецето Simple Smile Чувството наистина е прекрасно и действа много успокояващо Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Добро утро мамчета!След вчерашната буря днес е сравнително хладничко което ме устройва че не понасям жегата!
Днес и аз съм на преглед да видим ще чуем ли сърчице  Praynig

Съжалявам за всички момичета които не са сред нас в групата.Пожелавам им да имат в най-скоро време най прекрасната бременност до финал!
Аз да ви кажа съм си пълничка и едва ли скоро ще забележа коремче че паласчицата закрива мястото  Blush
Но затова пък гледам да не качвам килограми че ще стане още по сложно засега успявам не съм качила нищо и се надявам занапред само на детето да качвам!
Лек и прекрасен ден ви желая след прегледа ще се отчета как е минало!  bouquet
Виж целия пост
# 287
Не си само ти, Сивкова. Аз имам чувството, че направо е спряло. Поне днес казах в офиса и няма да се налага повече да се прикривам. Simple Smile Момичета, времето е супер за разходки. Дали да не си направим една среща в парка? Целувки и успех на всички, чакащи да чуят сърчица
 
 
АЗ съм ЗА разходката ,обаче нещо няма много други желаещи. newsm78
Виж целия пост
# 288
Оххх и аз с тези килограми не знам искам да кача колкото се може по-малко и да са си на бебето предимно,и пак ще е трудно после да се прибере коремчето и не дай си боже да са много килограми за сваляне
Виж целия пост
# 289
Оххх и аз с тези килограми не знам искам да кача колкото се може по-малко и да са си на бебето предимно,и пак ще е трудно после да се прибере коремчето и не дай си боже да са много килограми за сваляне

Мила нали ти беше от Хасково бях те питала дали имаш някакви наблюдения за Кехайов?Ще се радвам да споделиш ако имаш мнение!  bouquet

А за килограмите ми кво да направим че сме пухкави важното е децата да са ни здрави после ще сваляме!
Виж целия пост
# 290
Оххх и аз с тези килограми не знам искам да кача колкото се може по-малко и да са си на бебето предимно,и пак ще е трудно после да се прибере коремчето и не дай си боже да са много килограми за сваляне

Мила нали ти беше от Хасково бях те питала дали имаш някакви наблюдения за Кехайов?Ще се радвам да споделиш ако имаш мнение!  bouquet

А за килограмите ми кво да направим че сме пухкави важното е децата да са ни здрави после ще сваляме!
Да аз съм от Хасково,но за Кехайов нищо не мога да кажа,чувала съм,че бил добър но само съм чувала,имаше една тема за мамите от Хасково,но не мога да я намеря може би ще е по-добре да попитаме там ако я намерим Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Petar Ani Zlatanovi  аз съм много доволна от него вярно не е много обяснителен говори малко но достатъчно.Препоръча ми го приятелка която нямаха детенце 7 години.Благодарение на него сега се радват на момченце.Започнах при него отначало с изследвания и фоликуметрия.Това беше декември и той ме обеждаваше че всичко е наред и с лека стимулация до 3 месеца ще съм бременна!И ето резултата е налице да със стимулация съм но важен е крайния резултат.И мисля с него да изкараме докрай.Просто исках да чуя твоето мнение че в темата за Хасково са много противоречиви!  bouquet
Виж целия пост
# 292
Много прегръдки за момичета които ни напуснаха  Hug, дано много скоро да видите отново две чертички и този път всичко да е наред.

Аз съм се стресирала толкова като ви четох, сънувах кошмари,  реших да не казвам още на роднините и на каките, докато не видим сърчице. Sad Освен това миналата година откриха че имам мегалобластна анемия и незнам как ще се отрази на бебето, въпреки че съм се лекувала за това време. Много се панирам.  Sad

В понеделник съм на преглед и нямам търпение,  аз иначе реших да следя бременността при две гинеколожки - по здравна каса и по фонд за допълнително здравно осигуряване. Избрах Д-р Йонкова и Д-р Китанова, вече имам толкова въпроси които искам да им задам.

Относно повръщането,  изобщо не съм повръщала досега и това също ме плаши, понеже с предишните бременности повръщах от първия до последния месец, дори корема ми стана по-редовен  newsm78
Вчера толкова се бях филмирала че реших за всеки случай да си направя още един тест, да не се окаже че предишните 3 са сгрешили и ми закъснява с 11 дни заради втълпяване че съм бременна  Shocked Втората чертичка се появи преди контролната и беше по ярка и се успокоих.

Имам две дъщери от първия си брак,  на 7 и на 10 години,  преди да започнем опитите за бебче ги попитахме искат ли да си имаме бебе, те и двете много ентусиазирано казаха че искат и започнаха да мислят име Simple Smile


Виж целия пост
# 293
Айде и аз тук с 2 чертички  Heart Eyes Heart Eyes
Влизам в 7 г.с., с термин 29.12  Simple Smile
Ходих на 1ви преглед в АГ "Св.София", там установиха бременност и ме зарибяваха за абонамент за ЖК,ама не разбрах в тая цена какво се включва  (някой да е наясно ? ). Тая седмица ходих в Щерев и там установиха и сърдечна дейност и ни пуснаха тоновете да ги чуем( там също има абонамент за ЖК, но с 200-300лв отгоре). И сега общо взето сме в чуденка къде да се запиша и в коя седмица става това записване  Peace
Виж целия пост
# 294
Айде и аз тук с 2 чертички  Heart Eyes Heart Eyes
Влизам в 7 г.с., с термин 29.12  Simple Smile
Ходих на 1ви преглед в АГ "Св.София", там установиха бременност и ме зарибяваха за абонамент за ЖК,ама не разбрах в тая цена какво се включва  (някой да е наясно ? ). Тая седмица ходих в Щерев и там установиха и сърдечна дейност и ни пуснаха тоновете да ги чуем( там също има абонамент за ЖК, но с 200-300лв отгоре). И сега общо взето сме в чуденка къде да се запиша и в коя седмица става това записване  Peace
Честито! Лека бременност и здраво бебче на финала Simple Smile Аз съм пациентка на Щерев и съм страшно доволна от облужването не само на моята докторка, но като цяло. Страхотен екип са, атмосферата е добра (лично аз мразя болниците, но там не се чувствам по този начин). Аз се следя без пакет там, но може да разгледаш в сайта им, има 3 пакета за проследяване и е описано какво включват. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 295
Здравейте момичета  Hug
Днес само хубави новини има. 
Честито на чулите сърчица.  Дано всичко върви така гладко до края.   Hug
Sofiq119 стискам много силни палци за прегледа и те чакам на отчет после.
Хубав слънчев ден момичетааааа :*
Виж целия пост
# 296
Petar Ani Zlatanovi  аз съм много доволна от него вярно не е много обяснителен говори малко но достатъчно.Препоръча ми го приятелка която нямаха детенце 7 години.Благодарение на него сега се радват на момченце.Започнах при него отначало с изследвания и фоликуметрия.Това беше декември и той ме обеждаваше че всичко е наред и с лека стимулация до 3 месеца ще съм бременна!И ето резултата е налице да със стимулация съм но важен е крайния резултат.И мисля с него да изкараме докрай.Просто исках да чуя твоето мнение че в темата за Хасково са много противоречиви!  bouquet
Ами Софи сега и аз малко,ще те разочаровам ако мога така да го  нарека,днес говорих с една моя позната тя сама ми каза,че първото си дете е родила при Кехайов и хич го нямало и искал постоянно пари,дано да не се случи и при теб,но те съветвам ако усетиш нещо нередно веднага да се преместиш. Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Привет момичета! Да се отчета:) Вчера видяхме сърчице и че бебчо се развива нормално за 9-та г.с:). Докторът ми каза, че следващия преглед трябва да е в 12-та седмица, ще правим тогава ранен скрининг за Даун, а сега ми даде да си пусна кръвни изследвания. Аз имам и понижена функция на щитовидната жлеза, така че както преди трябва стриктно да си следя и хормоните.

Много съчувствам на момичетата с повръщане! Дано скоро ви отминат симптомите!
Виж целия пост
# 298
Здравейте момичета, чета ви тези дни, но ми стана кофти за напусналите ни и затова не съм писала. Силни прегръдки милички и съм сигурна, че скоро ще се включите в другите отчетни теми.
Аз да дам отчет от днешния преглед. Бебока е пораснал супер много, както беше точка сега е като цяла локва на снимката както се изрази докторката. Има си гръбначен стълб, започнал е да оформя крачета и ръчички и глава си има. Постоянно шавоти и рита абе акробатче. С допотопната апаратура с която разполага не можеше да види сърдечна дейност, но както и тя се изрази щом толкова се движи е ясно че има пулс. Следващ преглед на 22.05.15г. и вече ще ми правят картон. Тъкмо ще съм влязла в 3 месец. За гаденето ми каза да сменя обедния папаверин с нош - па, но вечерта да си пия папаверина защото е по силно задържащо. Аз не съм сигурна че това ще ми намали гаденето но както и да е ще опитам. Относно килограмите не съм се мерила и не знам дали качвам или спадам предвид повръщането по цял ден и това че не мога почти нищо да хапна. Когато започнат да ме следят на ЖК и да мерят тогава килограми не ме плашат освен това че няма да е комфортно в преспите да се търкалям ама каквото такова важното е бебоче да е добре. Прегръдки на всички които имат нужда и палчета. Хубав ден от мен.
Виж целия пост
# 299
как сте с уринирането Embarassed Embarassedаз имам чувството че препикавам света,,,,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия