Туба Бюйюкюстюн - проекти, изяви, новини, преди и след"20 Dakika" - 19 тема

  • 72 482
  • 730
# 240
Добро утро !
За филмите на Туба в пресата.. Тясна рокля месец септември по кината ,Спомените на вятъра през есента
http://www.bugun.com.tr/magazin/iki-bomba-haber-birden-haberi/1678718
Виж целия пост
# 241

Привет!
Ето и тук  за 2та филма с участието на Туба
Виж целия пост
# 242
Туба с екипа на ДарЕлбисе
Хазар ,Джанер и Деврим
 
Виж целия пост
# 243
                     Следобеден привет!

   Майче,  Hug и на мен ми се иска да ги видим. Дано имаме този късмет! Peace Peace Peace

   
Дали ще ги видим и това лято така-


     
 А, сега каквито големи са станали куклите, ще е още по-интересно.  Peace Peace Peace

                           

Виж целия пост
# 244
Здравейте!  Hug
Благодаря за новините и снимките!
Успешна седмица и дано имаме много новини!  Peace

Виж целия пост
# 245
Здравейте Милички
Дар Елбисе ще бъде представен   на фестивалите В Дубай и във Венеция,
Премиерата ще бъде в Париж, защото ко-продуцента е френски и режисъора е живущ итворящ от Франция.
Цитат
TightDress/DarElbise ‏@TighttDress  5 sa.5 saat önce
Filmimizin ilk olarak Fransa'da vizyona girmesinin sebebi ortak yapımcımız ve yönetmenimizin Fransız olması.

Нашата хубава мама не отстъпва първите места по анкетите и това е от  НТВ на екрана
 

Виж целия пост
# 246
Здравейте!  Hug
Майя,  Hug
и днес пресата отразява представянето на Тясна рокля на фестивалите:




http://www.sabah.com.tr/magazin/2015/06/09/dar-elbise-filminin-o … unculari-kaynasti

http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustun-yeni-filminde-cok- … 5385#.VXZvENLtmkp
Виж целия пост
# 247
Здравейте
Ние с Мелек сме тук и Ви чакаме
Виж целия пост
# 248
Здравейте
Ние с Мелек сме тук и Ви чакаме


Пристигат Филиз, Хасрет, Аси и Елиф  Peace



Виж целия пост
# 249
Добро утро !
Преди четири години този ден беше един велик и  вълнуващ ден !


Виж целия пост
# 250
Здравейте! Приятен ден!  Hug

Добро утро !
Преди четири години този ден беше един велик и  вълнуващ ден !




Страхотен ден беше, Майя!  Peace Дано да имаме и още такива!  Peace



Виж целия пост
# 251
В Гедже са събрали колекция снимки от сета на Тясна рокля:   Peace

http://gecce.com/magazin/foto-galeri/dar-elbise-filminin-set-ark … -fotograflari?p=1

Виж целия пост
# 252
Ринка,
спомням си тогава  търсейки инфо за този фестивал открих и форума
 

Много се надяваха тогава и за другите сериали да постигнат този успех ,но вече 4години все още няма успели.. Дано Туба да се озове там и с друго дизи.
А номинацията й с 20минути си беше личен успех
Виж целия пост
# 253

Много ифно в един колаж
Виж целия пост
# 254
Още щастливи моменти от Монте Карло:   Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия