Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~122

  • 25 920
  • 736
# 510
добро утро момичета
честит празник на всички с името Георги Party
Ани,
Скрит текст:
така е , най тежко е на празник....да си спомним и за всички близки , които не са с нас
Скрит текст:
Виж целия пост
# 511

">#t=52[/video]
Виж целия пост
# 512
Добро утро на Гергьовден и на празника на град Русе

Честито на именниците  newsm51 да  са живи и здрави  Peace
Честито на воините   bouquet да има мир и щастие  Hug
Честито и  на всички нас   Hug
Свети Георги Победоносец да ни носи здраве, мир и благоденствие  Peace

И не забравяйте, че "пуйче и Георги най-трудно се гледат"  Peace Party
Наздраве а може и така   Joy Joy Joy
Честито на моите съграждани - бъдете здрави и щастливи в най-европейския Български град   bouquet

Да се почерпим с плодов шейк



Докато напиша пожеланията и приготвя почерпката Ели  Hug Гости са ме изпреварили  Hug

Ели да е жив и здрав брат ти и Светеца да го закриля  smile3525 благодаря за почерпката  Hug

Гости приготвила си ин агнето  Hug браво на теб  Peace



 
Виж целия пост
# 513
Добро утро и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  Hug



Ели  Hug да ти е жив и здрав именника   bouquet, благодаря за почерпката  Hug

Ани  Hug знам как ти е, ама... това е живота  Peace
Сега обаче, нали си имаме и градски празник  Wink - хайде на разходка, времето е прекрасно!  Peace

Това е съвета на  Wink мързеланката Laughing - ама аз тези дни съм като ошашавена направо ( гости, работа, градини и с тези два сериала и техните инфарктни серии...  ooooh!)

И накрая за всички - ПРАЗНУВАЙТЕ...   bouquet

Весело и приятно да си изкарате и този празник!  Hug
Виж целия пост
# 514
Добро утро!

Момичета чудесна трапеза сте спретнали  Heart Eyes
Ели, Гости, Маме, Цвети  Hug Hug Hug Hug
Ели жив и здрав да ти е именника   bouquet
Усмихнат и приятен ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 515
Добро късно утро! Laughing Hug Hug

Честит Гергьовден!

Ани HugЦвети Hug честит ви празник на град Русе! Laughing

Ани Hugтакъв е живота! Hug

Скрит текст:
Дано се намери от почерпката ти!

Ели Hug да ти е жив и здрав именника!  smile3525Благодаря за почерпката! Hug

Гости HugДиде Hug

Снощи до късно сте коментирали!Аз нали следя много сериали и ако стоя на всеки като вас, ще остана без сън! Laughing

Време е Мери да разбере какво направи Керем! Peace Стига са я динкали!  Naughty Да видим какво обяснение ще даде за бебето? newsm78



Прекрасен ден ви желая! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Виж целия пост
# 516
Рейтингът!

TOTAL

 1 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:30 23:28 8.78 21.97
2 ASK YENIDEN FOX TV 20:58 23:32 7.42 18.18
3 KADERIMIN YAZILDIGI GUN STAR TV 20:43 00:18 6.57 17.11

AB

 1 ASK YENIDEN FOX TV 20:58 23:32 9.04 22.61
2 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:30 23:28 8.72 22.38
3 ASK YENIDEN (OZET) FOX TV 20:00 20:58 5.55 17.47
4 KADERIMIN YAZILDIGI GUN STAR TV 20:43 00:18 4.89 12.89

20+ABC1

 1 SURVIVOR ALL STAR TV8 20:30 23:28 8.68 21.74
2 ASK YENIDEN FOX TV 20:58 23:32 8.58 20.79
3 KADERIMIN YAZILDIGI GUN STAR TV 20:43 00:18 5.92 15.00

http://www.ranini.tv/reyting
Виж целия пост
# 517
Гость на съемках сериала "Вдребезги"!

Знаменитый писатель Турции Ахмет Умит побывал на съемках сериала. Сам Ахмет Умит сказал, что смотрит каждую серию проекта с удовольствием, и подчеркнул, что он является очень близким другом режиссера проекта. После окончания съемок вся съемочная группа поужинала вместе в ресторане.

Виж целия пост
# 518


Виж целия пост
# 519
Това инфо е от днес! Peace Пише за финал на сериали и финал на сезоните! Peace

http://izleyiciplatformu.com/haber/6544-english-news-season-fina … finale-dates.html

За Парчетата знаехме,че е на 8 юни-28еп.!За Съдбата обаче пише,че е на 17 май,а това е др.неделя! newsm78  Колко е вярно ще видим! Peace

Виж целия пост
# 520
Цвети  Hug Диди  Hug Злати  Hug

Цвети Честит празник и на теб  Peace - ти си баш русчуклийка, аз съм присадена... Grinning
Направих традиционната разходка до Чародейка - ходих на имен ден... ooooh!

Диди благодаря за поздравите е пожеланията  Hug

Злати  Hug за рейтинга и всичко останало  Hug

Миналата седмица тотала беше на 6,20, сега на 6,57 - в десятката сме  Peace

Временния седмичен рейтинг

1. Karagül Fox TV % 9,26 % 24,48 7,19 Milyon
2. Paramparça Star TV % 9,16 % 22,32 7,12 Milyon
3. Survivor All Star TV8 % 8,78 % 21,97 6,82 Milyon
4. Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D % 7,50 % 19,03 5,83 Milyon
5. Aşk Yeniden Fox TV % 7,42 % 18,18 5,77 Milyon
6. Kaderimin Yazıldığı Gün Star TV % 6,57 % 17,11 5,10 Milyon
7. Karadayı ATV % 5,95 % 15,41 4,62 Milyon
8. Kocamın Ailesi Fox TV % 5,58 % 14,66 4,34 Milyon
9. O Hayat Benim Fox TV % 5,39 % 13,47 4,19 Milyon
10. Diriliş Ertuğrul TRT 1 % 5,37 % 12,96 4,17 Milyon


Миналата седмица Съдбата е гледана от 4,800, а тази седмица от 5,100 зрители - добре е   Peace
както някой беше писал, ако не бяха издънките на сценаристите, щяхме да сме много по-напред, но аз съм доволна и от този резултат....Много тежък сериал, но с прекрасна игра особено на главните актьори  newsm10 newsm10

Виж целия пост
# 521
Това инфо е от днес! Peace Пише за финал на сериали и финал на сезоните! Peace

http://izleyiciplatformu.com/haber/6544-english-news-season-fina … finale-dates.html

За Парчетата знаехме,че е на 8 юни-28еп.!За Съдбата обаче пише,че е на 17 май,а това е др.неделя! newsm78  Колко е вярно ще видим! Peace



Напълно е възможно да е по-рано- и аз си мислех, че поне десетина дни преди сватбата на Хатидже снимките за сезона  ще са приключили - все пак трябва да се подготви за голямото събитие и да си е отпочинала. Но пък 17 май е неделя - едва ли ще изместят деня на излъчване....А на 19 май - вторник е рождения ден на Йозджан....Ще видим - има време....
Виж целия пост
# 522


много сладък бебечо  Hug Hug Hug  love001  love001  love001
Носенцето било като на баща му  Grinning
Толкова истински изиграха сцените когато се роди Топрак....
А от снощи най тъжната и най-убедително изиграна  сцена беше когато съобщиха на Кахраман за разпознаване на бебето...Уникална игра на Йозджан - нямаше нужда да знаем езика, за да разберем какво се случва...И надеждата в очите на Елиф....Как му се молеше да вземе и нея.... такъв рев му ударих и аз с тях.....
Виж целия пост
# 523


Днес нашата красавица ще има концерт.....
Виж целия пост
# 524


Изглежда и текста на песента в рекламата  е на Й.Д.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия