честит празник на всички с името Георги

Ани,

да са живи и здрави 
да има мир и щастие 





Гости са ме изпреварили 
благодаря за почерпката 
браво на теб 

да ти е жив и здрав именника
, благодаря за почерпката 
знам как ти е, ама... това е живота 
- хайде на разходка, времето е прекрасно! 
мързеланката
)





Цвети
честит ви празник на град Русе!
такъв е живота! 
да ти е жив и здрав именника!
Благодаря за почерпката! 
Диде 
Стига са я динкали!
Да видим какво обяснение ще даде за бебето? 

Пише за финал на сериали и финал на сезоните! 
Колко е вярно ще видим! 
Диди
Злати 
- ти си баш русчуклийка, аз съм присадена... 


за рейтинга и всичко останало 



Пише за финал на сериали и финал на сезоните! 
Колко е вярно ще видим! 


Препоръчани теми