Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~122

  • 25 920
  • 736
# 480
Гости мерси за колата, ама ако пия една кола и ще се трупясам...Аз моята си я изпих като студентка, сега карам на вода....Беше много кът, ама се снабдявахме...

Виж целия пост
# 481



Озджан Дениз для «Coca-Cola» / Özcan Deniz & Sıla - Aç Bir Coca-Cola

https://youtu.be/N8MAQx3SJmM
Виж целия пост
# 482
Виж целия пост
# 483

Ауууууууууу миличките ми  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 484

Това топли душата не като кошмара преди малко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 485

 newsm51 smile3525 newsm10 newsm81 txtloves
Виж целия пост
# 486

Gosti




"Животът е твърде ироничен. Дава ти тъга, за да разбереш какво е щастието; шум, за да се насладиш на тишината и отсъствие, за да оцениш присъствието."
Ерих Мария Ремарк

newsm10 smile3525
аз вярвам че накрая на сериала ще танцувам така......
Виж целия пост
# 487


Тази снимка виждали ли сте я, или е от 29 епизод  Thinking
Виж целия пост
# 488
Глътка спокойствие до следващия удар  Peace
Толкова мила гледка- тримата щастливи и спокойни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 489


Тази снимка виждали ли сте я, или е от 29 епизод  Thinking
В тая серия не е бил с костюм , освен в началото  newsm78 може би е нова  newsm78
Виж целия пост
# 490


Тази снимка виждали ли сте я, или е от 29 епизод  Thinking


Аз не съм , но погледа му хич не ми харесва, да не се случи нещо лошо  този път с Елиф   newsm78
Виж целия пост
# 491


Тази снимка виждали ли сте я, или е от 29 епизод  Thinking
аз не съм.... Thinkingне сме я давали на Нерви....като се върне ще каже дали е нова... newsm78
Виж целия пост
# 492


Тази снимка виждали ли сте я, или е от 29 епизод  Thinking


Аз не съм , но погледа му хич не ми харесва, да не се случи нещо лошо  този път с Елиф   newsm78
пепел ти на устата....може да се е ядосал на Дафне.....тя нали го раздава щастливо....
Виж целия пост
# 493


Тази снимка виждали ли сте я, или е от 29 епизод  Thinking


Аз не съм , но погледа му хич не ми харесва, да не се случи нещо лошо  този път с Елиф   newsm78
пепел ти на устата....може да се е ядосал на Дафне.....тя нали го раздава щастливо....

По скоро на Якуб...
Виж целия пост
# 494
Добре де млъквам, ама след тази серия не смея да се зарадвам, кой знае какво са ни подготвили онези идиоти сценаристите.
Серията с погребението на Керем , да не е от там  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия