Коя песен слушате сега- 35

  • 45 702
  • 731
# 165

Виж целия пост
# 166
много силно послание от видеото, пък и песента не е лоша,
да и се ненадяваш на поредната дисни-принцеска


Виж целия пост
# 167
 Heart EyesMalu Eres el agua

Виж целия пост
# 168
Здравейте!

Ей това слушам сега. Поздрав!

https://www.youtube.com/watch?v=1WRMKrEQXNY
Виж целия пост
# 169
Elektra- I Don't Do Boys    loveuuu txtloves

Виж целия пост
# 170
 Heart EyesThe Piano Guys-Jurassic World Theme

Виж целия пост
# 171
В момента преслушвам новият албум на Muse - "Drones" - има някои чудесни и много интересни неща в него  Simple Smile



Най-доброто парче в него за мен е The Globalist, но не го откривам в youtube все още.
Виж целия пост
# 172
Zucchero with Alannah Myles - What are we waiting for

Виж целия пост
# 173
 newsm68
Meghan Trainor - All About That Bass

Виж целия пост
# 174
2CELLOS - I Will Wait



Enjoy
Виж целия пост
# 175
Ingrid Michaelson - "Afterlife"  Heart Eyes

Виж целия пост
# 176
Tom Odell - Another Love

Виж целия пост
# 177
5FDP - House of the rising sun

Виж целия пост
# 178
Birdy - Heart Of Gold

Виж целия пост
# 179
О, Бърди  Simple Smile

Gabrielle Aplin - Home

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия