Модни консултации - 15

  • 58 759
  • 725
# 315
Нахлувам малко в темата  Blush , надявам се с нещо полезно за тези, на които продължителното ходене с равни обувки (балеринки, гуменки и т.н.) им носи дискомфорт.
За себе си открих просто решение - стрелки от мемори пяна. Омекотяват и поемат натоварването прекрасно.
Още по-добър вариант би било, човек да си направи индивидуални, анатомични стрелки по поръчка. Има фирми, които предлагат услугата.
Със стелки може да подобрим комфорта си, без да ограничаваме носенето на любимите си чифтове.

* иначе съм съгласна, че няма нищо по-хубаво, от обувка, специално мислена и конструирана да бъде удобна и ергономична (стига да не е за сметка изцяло на визията де  Mr. Green)
Виж целия пост
# 316
Лунно момиче виж и Geox (хем са и дишащи)
http://www.geox.com/en/VEGA-D5209A04322C4015.html#start=1
Сещам се също за Ecco, имаха магазин на Славейков, не знам дали съществува още:
http://global.ecco.com/en/collection/ladies/flat-shoes/soft+2-0- … 01086?data=soft-2
Идеята със стелки с мемори пяна също е много добра.
УСпех и после да споделиш  Hug
Виж целия пост
# 317
Много моля препоръчайте ми хубави и удобни маратонки...

Ако искаш маратонки - Nike.  Peace
Колкото до модела, лесни и красиви за съчетание с доста типове дрехи, за мен са Air Max 90, Air Max 1 и Air Max Thea.  Peace
Удобството мисля, че не е нужно да го споменавам.  Wink

Виж целия пост
# 318
Момичета, чудя се за това яке - лелско ли е?
Скрит текст:



Комбинация от естествена кожа и текстил е.
Виж целия пост
# 319
Magrat*, лелско не е, но не ме и впечатлява.  Wink
Изглежда комбинативно, обаче.  Peace
Виж целия пост
# 320
Magrat*, лелско не е, но не ме и впечатлява.  Wink
Изглежда комбинативно, обаче.  Peace
+1
Виж целия пост
# 321
Много моля препоръчайте ми хубави и удобни маратонки, вече трети ден не си чувствам краката така ме болят-пробвах всичко, гуменки-равни са, боли ме след 20 мин. ходене, балеринките същата работа, обувки с дебел ток, ако отпред няма платформа, направо не мога да си размърдам пръстите после. Чакам си едни много семпли анатомични чехли, но ще пътувам по-на студено и ми трябва нещо удобно, ама наистина удобно, което да може да са носи с дънкова пола, рокле по-спортно. Много ще съм ви благодарна.  bouquet
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007X2LJMG?psc=1&redirect … etailpage_o01_s00

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007X2LJMG?psc=1&redirect … etailpage_o01_s00
Виж целия пост
# 322
Здравейте момичета, купих си панталон цвят сьомга. Мъчи ме с какво да го съчетая, най вече с какъв цвят обувки  newsm78
Виж целия пост
# 323
Мерси, момичета, ще го помисля още малко. Че пък масовия модел кожени якета ми е поомръзнал, а и искам нещо по-делово Thinking
Виж целия пост
# 324
Здравейте момичета, купих си панталон цвят сьомга. Мъчи ме с какво да го съчетая, най вече с какъв цвят обувки  newsm78
Зависи от панталона Wink аз имам едни "дежурни" бели кожени Конвърс и ги нося буквално с каквото сваря.
Виж целия пост
# 325
Здравейте момичета, купих си панталон цвят сьомга. Мъчи ме с какво да го съчетая, най вече с какъв цвят обувки  newsm78

Сам по себе си панталонът може да е цветният акцент във визията. Т.е. в случая трябва да се съчетае с по-неутрални цветове - нюд (сърпрайз, а?!  Mr. Green), бяло, тъмно синьо, деним..
Скрит текст:


Може пък и да не е единствения цветен акцент. Колкото повече - толкова повече. Не е валидно винаги, обаче (колкото и мъдро мече да е Пух  Wink).
Скрит текст:


Виж целия пост
# 326
Благодаря ви!  bouquetкикимора, някакъв куфар се отваря  Grinning
Виж целия пост
# 327
Magrat*, лелско не е, но не ме и впечатлява.  Wink
Изглежда комбинативно, обаче.  Peace
+1

+1 и от мен - мисля, че неподходящо е съчетано с това черно поло отдолу ... може в други комбинации да не е зле ...
Виж целия пост
# 328
Може ли предложения за обувки за тази рокля.

роклята
Представям си нещо в синята гама, но имам само затворени обувки от естествен велур, които ще пасват идеално като цвят.
В това време обаче, със затворена обувка няма как да се обуя, за това ми трябва сандал.

Харесах няколко неща, но нямам време за експерименти и поръчки и предпочитам да може да се намери в обикновен магазин. Макар че в такъв цвят, едва ли. Вероятно ще трябва да са нюд, който е по-разпространен при нас.
Показвам ги като модел.
сандал
още едни
Лобутен
Виж целия пост
# 329
Последният е убийствен! Останаха ми очите в него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия