Модни консултации - 15

  • 58 752
  • 725
# 360
Много харесвам цветни чанти, тук съвсем ме побъркахте с тия акценти  Crazy, но как ги съчетавате с различните тоалети? Много ми е досадно непрекъснатото прехвърляне на съдържанието от една в друга чанта, най- редовно оставам без нещо  Mr. Green Как решавате този проблем  newsm78
Виж целия пост
# 361
missNoir, такъв топ с маратонка ми е тотално несъвместим.
Нямаш ли балерини или обувки на съвсем нисък ток?

Маратонка обувам само за спорт, или евентуално за разходка в квартала. С дънки и тениска.
С друго не са ми съвместими. (всъщност става и с гащеризон, дълга дънкова пола и всякакви подобни от дънков плат).
Виж целия пост
# 362
Да ви попитам какво бихте сложили и как бихте преправили рокля с долна по прозрачна част.С какво бихте я носили ? Има подплата но въпреки това леко прозира  Thinking и се чудя с какво да я нося  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 363
DqVoLsKi_ChArOvNa, или клин, или къси панталонки. Зависи от роклята все пак.
Виж целия пост
# 364
Роклята е късичка Simple Smile
И аз като strept посетих една втора употреба рокличката е на H&m абсолютно същата не знам от коя колекция е .
снимката е от интернет защото не ми се снима в момента .Около 80-85 см е дълга Simple Smile .
Виж целия пост
# 365
Много харесвам цветни чанти, тук съвсем ме побъркахте с тия акценти  Crazy, но как ги съчетавате с различните тоалети? Много ми е досадно непрекъснатото прехвърляне на съдържанието от една в друга чанта, най- редовно оставам без нещо  Mr. Green Как решавате този проблем  newsm78

Органайзер за чанта може би би свършил работа  newsm78


Виж целия пост
# 366
DqVoLsKi_ChArOvNa , с пола отдолу, има едни най-обикновени от трико.
Аз имам ето тази рокля http://static.zara.net/photos//2014/V/0/1/p/7521/054/400/2/w/102 … amp=1391188716058. Освен, че леко прозира, ми е и леко къса, затова отдолу слагам пола от същата материя и цвят.
Виж целия пост
# 367
Чаровна, сладка е рокичката, но с нищо отдолу не си я представям. Аз бих действала така - режа я и я правя на риза, която се връзва на кръста. И вариант 2 - подарявам я на някое 13-14 годишно момиченце:)
Виж целия пост
# 368
Много харесвам цветни чанти, тук съвсем ме побъркахте с тия акценти  Crazy, но как ги съчетавате с различните тоалети? Много ми е досадно непрекъснатото прехвърляне на съдържанието от една в друга чанта, най- редовно оставам без нещо  Mr. Green Как решавате този проблем  newsm78

Органайзер за чанта може би би свършил работа  newsm78




Купих си го това, голям боклук е, а и нищо не ми побира  Embarassed
Виж целия пост
# 369
Чаровна, предлагам да пришиеш по-широка и плътна дантела под тази, която се подава на подгъва на роклята  Peace
Виж целия пост
# 370
Аз всъщност нямах предвид точно него ( това беше първата снимка на която попаднах), а по-скоро като идея - чанта в чантата. newsm78

DqVoLsKi_ChArOvNa една фуста ще ти реши проблема.
Виж целия пост
# 371
Някой има ли представа от къде мога да си закупя този клъч или подобен на сносна цена:

Виж целия пост
# 372
Рокличкта не си я давам.Много е свежа и ми стои супер Simple SmileМоже и да не я променям и да си я нося с кеф на морето Simple Smile .
Виж целия пост
# 373
Проблемът с чантите съм го решила така - във всяка чанта гледам да имам слънчеви очила, чадър/дъждобран, кремове, салфетки, червила, дъвки и т.н. Като стане време за излизане, прибирам само телефона и ключовете и съм готова. Но аз съм с 3 чанти, не е трудно. Peace

Относно обувките - на мен много ми харесва как дебелата каишка контрастира и подчертава тънкия глезен. Мисля да си ги взема, представям си ги с почти всичко. Само не съм сигурна дали са перфектно удобни...

Рокличката на мен ми харесва, със светлокафяви сандали и чанта си я представям Peace
Виж целия пост
# 374
missNoir, на мен маратонките са ми ок, ако са кожа, а не мрежести. Тези подметки са си много актуални и доста марки ги изкараха, през последната година-две и то такива, които не са специализирани за спорт. Имам подобен Найк черен, кожен, с малко бебешко синьо и си го нося. А всъщност точно тази странна подметка май тръгна от Rick Owens.
 Но пък не харесвам никакъв пеплум. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия