
Ако нещо не бъркам за Мелек, де, статията е на линка - там всъщност пише, че Ханде и Керем ще снимат за Авшар, ама с различни партньори и т.н.
Доста сигурно ми звучи...
То за Ханде и Шюкрю е ясно, ама да видим за Фахрие и Керем.
Лили и Диди да помагат, моля.

мерси за снимчиците.
Колко са задружни само,
а изказването на гримьорката ми потвърждава мнението за Керем.
Мерси и за поясненията около филма.
Не знаех, че има резюме и на български, така нещата стават по-ясни.
Като гледах трейлъра, мисля си, че идеално ще им паснат ролите и на двамата. Доволна съм, че Мелек ще пише сценария, а за Хилял съм с резерви, но ще видим.
Все пак смятам, че ще се получи добра продукция.
Няма да има сериал, ама предполагам, че през есента ще гледаме филма, а Керем да си почива.
Сериалите догодина.






Само как хванал Мелин за ръчичката

Благодаря на майката на Мелин за снимките..



благодаря за споделените снимки.Много са хубави-и аз си чакам трея
Препоръчани теми