Страхотно клипче от Берна пак ЙиБел







Лили, за превода. 
Иит не е до Елиф, пък и да беше, както Емир, детето е на 5-6 години.
Нещо не ми се връзва.
Освен убитият да е Емир, пък Иит да умира по-късно.
Не знам, съвсем се обърках. 
Ще я чакаме да се завърне с нови сили. 

Права си, толкова време ми е сред любимките, не можах съвсем да я зачеркна.
А и мисля, че ще си паснат с Керем.

Рускините са го превели. 

Снимките за финалната серия продължили 3 дни. 
Поздравявам ви с нея.



много ти благодаря за споделеното..Явно са изморени,но почивката ще им е кратка.Млади са-ще издържат на напрежението.Не е лесно да носиш короната на славата-но те са избрали своя път
Желая им попътен вятър-харесвам ги и двамата,добре им се получи играта-според мен
Лек ви ден

И на мен ще ми липсват двамата, наистина добре си паснаха. 

Вече е само един, ама нищо. 







Препоръчани теми