Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 946
  • 725
# 630


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing
Виж целия пост
# 631


Рени,Габи! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 632
Момичета! Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 633
Здравейте, банда.  Hug Hug Hug Позагубих се малко, ама не мога да смогна и нямах време да ви нагледам. Липсвахте ми, целувчици за всички.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Диди, Габи,  Hug Hug благодаря ви за всички споделени снимки, клипчета, колажи и гифчета.    bouquet  bouquet

Брех, за "Сървайвър" вече и Ясемин спрягат.  newsm78 Чак 2016-а... не ми се чака толкова нашето момче, още по-малко пък за това предаване.  Peace Филмът с Фахрие нещо взе да ми става съмнителен... ама ще видим.  Tired

Ами Шюкрю, нали уж в Америка щеше да ходи, а пък сериал, филм... май няма да смогне това лято?!  Thinking Mr. Green Като гледам трейлърите си мисля, че сериалът няма да го бъде дълго, понеже е много американизиран и смятам, че забрадените няма да го харесат.  Peace Дано не съм права, щото го харесвам момчето и не му желая неуспех, напротив. Wink Hug




Според този туит керем ще се върне на 17-ти май заради снимките за Мави,но не е сигурно  Peace

Ще видим, то не остана много. Peace


За глупостите, които пишат фенките на СерЧаа няма да коментирам ... ooooh! ooooh! ooooh!

То и няма нужда от коментар, всъщност само един - простотия. ooooh!


Снеже къде си да видиш какви красоти са пуснали в дизито  Heart Eyes



Ууу, прелест са и двамата. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Тази снимка не е нова, нали?  newsm78 Да не се е върнал по-рано.  Wink
Виж целия пост
# 634
Новички на Шюкрю. Wink











 Wink

Виж целия пост
# 635
Привет момичета!  Hug

Малко новини да споделя:Ранини казва,че Бурджу ще е на лице на новият сезон тоет ще има нов проект дано се задържи и да има успех и пожелавам! И най-вече да не дудне само като Кюбра,че...няма да изтрая и една серия!  Naughty Ранини казва,че ранно прекалено при това за детайли  Peace


Виж целия пост
# 636


Виж целия пост
# 637
Виж целия пост
# 638


Гифчета на Йиит и Кюбра  Peace
Виж целия пост
# 639


Лека нощ! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 640


Добро утро!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 641

Диди Hug Hug Hug хубаво начало на деня Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 642


Рени!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 643



Пресни ли са нови ли са не знам ама ги нося  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 644


Привет! Hug Hug Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия