Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 942
  • 725
# 690


Снимки на Шюкрю от Малки сладки лъжкини ще се казва Ерен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Peace

Нямам търпение! Party
Виж целия пост
# 691


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Затъжих се за ШюКер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Аз също, дано поне си останат приятели, целия екип, невероятни са ... Heart Eyes Heart Eyes Praynig
Виж целия пост
# 692


Не е мое ама много сладко!  Party Party Party

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много харесвам братята Кълъч, или по-скоро Шюкрю и Керем като братя, но и с Метин не биха били никак зле ... Whistling
Виж целия пост
# 693


Аз сега отново съм в чудене каква ще бъде следващата роля на Керем и въобще кога ще го видим в такава ... newsm78 Laughing Ако пък е решил да участва в Сървайвър, ще се радвам ако Ясемин също бъде сред участниците ... Laughing
Виж целия пост
# 694
Сладур! Laughing Heart Eyes

Виж целия пост
# 695


Това вече е мое  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 696

Много хубав колаж! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 697


От шоуто на Беяз. Уникален е ... Laughing Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 698
Виж целия пост
# 699
Виж целия пост
# 700


И единичко на Дерйа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 701


За съжаление понеже съм в чужбина няма да съм до вас
Керем е пуснал някакво видео,но още го няма,но ето кадрите  Peace
Виж целия пост
# 702
Май видеото е за благодарност за новата награда на Керем:Yılın Fark Yaratan Erkek Oyuncusu

Ето го и видеото сладурчи благодари за наградата  Peace

https://twitter.com/ahmergokfan/status/609811722317070336
Виж целия пост
# 703


И това също е мое то е на Сибел  Peace
Виж целия пост
# 704


Керем май се е върнал така казват  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия