Знаете ли кого видях? - тема 27

  • 160 252
  • 755
# 585
Според жълтата преса тя искала деца, той не. Звучи достоверно, предвид възрастта й.
Виж целия пост
# 586
Актьорът Васил Драганов на бул.България днес.
Виж целия пост
# 587
Често виждам Соломон Паси, мисля, че или живее или има често работа в съседната ни сграда.

Виж целия пост
# 588
Ако "съседната сграда" се намира на бул. България, значи там е офисът му.  Simple Smile Работим в съседни офиси. Голям свежар е.  Peace
Виж целия пост
# 589
С чичо Красен обаче отдавна се разделиха, та сама си се гледа сега жената. Peace

Добре се гледа,значи  Mr. Green
Хм,не знаех,че са се разделили....Що така? Даваха индикации за сериозни намерения  newsm78
Преди два дни ги дадоха в кадър един до друг на мача на волейболните ни национали в Арена Армеец. Не мисля ако бяха разделени биха били заедно на мач, но кой знае...
Виж целия пост
# 590
Не знам, не съм ги питала лично дали са заедно сега. Grinning
Виж целия пост
# 591
Камелия Тодорова,Цветана Манова в НБУ.
WoshMc на бул.България.Много готин,свеж,усмихнат.Като цяло , се заплеснах Mr. Green  Whistling .
Виж целия пост
# 592
Видях в НБУ дъщерята на Глория.Тя не беше ли записала СУ или греша Rolling Eyes
Виж целия пост
# 593
Алекс Сърчаджиева преди 2-3дни, на живо изглежда доста по-дребничка.
Беше с дъщеря си.
Виж целия пост
# 594
мамми в НБУ учи Симона, срещам я много често там  Peace
Виж целия пост
# 595
Ако "съседната сграда" се намира на бул. България, значи там е офисът му.  Simple Smile Работим в съседни офиси. Голям свежар е.  Peace

Не, в кв.Изток  Laughing  Но все си мисля, че не живее тук...може да има някакви офиси, макар че сградата е жилищна.

Иначе, видях един по-възрастен човек същи в квартала и много се чудех кой точно е, защото не можах да се сетя.
Сега ми дойде факс...Димитър Пенев беше  Laughing    ooooh! Бе гледах го, на върха на мозъка ми беше името и се тормозих цял ден после кой беше.
Виж целия пост
# 596
днес на Френските дни в София, Любо Нейков с жена си и детето  Peace също там и Румен Угрински със семейство  Peace
Виж целия пост
# 597
Чичо Митко-Пената си живее в кв.''Изток''. Sunglasses
Виж целия пост
# 598
Лора Крумова, в Пикадили на Мол София.
Ми,огромна е станала, съвсем се е влелчила,пък не е престаряла,сякаш  newsm78  и кожата на лицето й е  Sick
Незнайно защо на екран всички ми изглеждат по-слаби  Thinking,за по-хубави-ясно  newsm78
Виж целия пост
# 599
Двама актьори от един сериал,в магазин ВУ.Умишлено няма да пиша кои са,също и филма.Няма да давам материал на жълтите издания. smile3534 smile3533
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия