Знаете ли кого видях? - тема 27

  • 160 248
  • 755
# 645
Аз разглеждах снимки на Карибиния мъж във Фейсбук...Ами на него му липсва един преден зъб.  tooth
Виж целия пост
# 646
Счупен е доколкото видях на диагонал.
Виж целия пост
# 647
Явно отдавна е счупен, защото на старите му снимки също е така. Сигурно е отварял бутилки с него.  Joy
Виж целия пост
# 648
Е, какво е един счупен зъб пред иначе неоспоримия му чар...  Laughing
Виж целия пост
# 649
Пък тоя с какво е известен? Освен, че стопанисва карибското тяло?
Впрочем зАбЕте и те ли са карибски? Шо на мен ми мясат на конски.
Виж целия пост
# 650
карибски са,... да отваря по-лесно с тях кокосовите орехи  tooth
Виж целия пост
# 651
Жоро Игнатов в Столична община-район Овча купел.
Виж целия пост
# 652
Тази седмица - Пламен Богданов от ББ и на няколко пъти Иван Костов.
Виж целия пост
# 653
Онзи ден Анелия, абе конче е.
Виж целия пост
# 654
Онзи ден Анелия, абе конче е.
в какъв смисъл Party
Виж целия пост
# 655
Има една кобилска физиономия.
Виж целия пост
# 656
Анелия е спрягана за една от най-красивите фолкаджийки с една от най-чаровните усмивки . Не мога да повярвам,че има такава разлика на живо от жената на снимките  Thinking
Виж целия пост
# 657
Виждала съм я преди много години. Не беше толкова слаба още. На мен лично не ми е конска, но ми е кифла по всички параграфи
Виж целия пост
# 658
Аз я видях лятото в Слънчев бряг,еми конска е меко казано,груба едра и разбира се кифла поне така се държеше Laughing
Виж целия пост
# 659
За пореден път тази седмица-Мис Кариби, с мистър Йога.Карибито предизвикваше бурен смях.Беше облечено в латексова,сребриста роклА и карибските и крака пъплеха едвам-едвам,в нея.Открих още нещо у нея,което ме плени-Ушичките... Mr. Green много са сладички...едни такива-клепнали,големи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия