СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 819
  • 1 229
# 720
Единствен родител съм пред училището. Мен малко ме е срам, но младежа е много доволен Simple Smile
Децата влязоха вече.
Виж целия пост
# 721

Стискам палци на всички форумски деца.  Hug
Русалке, успех на голямото ти момиче
ganis, и на твоите ученици също, нали извеждаш 12 клас   bouquet

И аз пожелавам успех на всички деца- седмокласници и зрелостници. Да, извеждам пет 12-ти класа и аз тръпна:) Сигурна съм, че децата ви ще се справят  Hug
Виж целия пост
# 722
Успешно представяне на всички деца и повече кураж и спокойствие на родителите!  Hug
Дишайте дълбоко и без истерия!  Grinning
Виж целия пост
# 723
Русалке, Ганис успех и на вашите деца!
Виж целия пост
# 724
Още не са влезли в училището, като гледам.

Успех на всички деца!!!

По ТВ в 9.00 казаха, че теглят варианта. Mr. Green
Виж целия пост
# 725
Моята е вече вътре, сега е малко кофти чакане един час, но няма как...стискаме палчета и това е Simple Smile
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
ганис, много ни се ще да сме в твоето училище догодина  Mr. Green и да те познаваме лично  Simple Smile
Виж целия пост
# 726

И нов телефон  Simple Smile

Изпратихме какичка до училище с дребосъчка. Сега чакаме добри новини! Успех на всички дечица!
Виж целия пост
# 727
за децата


а за майките



Виж целия пост
# 728
Успех и спокойствие на всички седмокласници и зрелостници  Peace

Дъщеря ми не пожела да я придружа в у-щето( срамота било мама да я води  newsm78) , но все пак бях до нея поне до оградата. Тръгна спокойна и уверена, пък ще видим.


Виж целия пост
# 729
Моята е вече вътре, сега е малко кофти чакане един час, но няма как...стискаме палчета и това е Simple Smile
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
ганис, много ни се ще да сме в твоето училище догодина  Mr. Green и да те познаваме лично  Simple Smile

Хайде, очаквам ви. Догодина поемам 9-те класове и още два 8-ми класа. 8в и 8г Simple Smile (ФЕ и АЕ)
Виж целия пост
# 730
Успех на всички деца. Аз днес си пуснах ден, няма да съм в кондиция. Дъщерята е спокойна, влезе усмихната, аз съм се скатала на кафето пред у-ще, защото няма много родители. Дано всичко мине спокойно.
Виж целия пост
# 731
Изпратих я, пожелах късмет на всичките й приятелки и си тръгнах, че не виждах други майки наоколо. Децата бяха в чудесно настроение.

Пожелавам късмет и успех на всички деца! Нека дадат най-доброто от себе си!
Виж целия пост
# 732
Аз се издъних, винаги е ходил с униформа, ден не си е позволил да е без, защо реших, че днес ще му приготвя други дрехи не знам, баща му го е закарал до училище и го е върнал да се преоблече.
Виж целия пост
# 733
http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B … D0%B0_507330.html

Изпитният вариант за седмокласниците е изтеглен - паднал се е Вариант 10. Текстът за преразказа по-късно ли се тегли?
Виж целия пост
# 734
това е втори модул, чакай да свърши пърният.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия