Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 859
  • 738
# 255
Мило Лофче,
подаръкът ти ме зарадва безобразно много  Hug Hug Hug
Обожавам шалове, а чашата - уникална е!! С удоволствие ще я ползвам.
А толкова мили думи си ми написала в картичката - благодаря ти!
Лични си, че всичко си го правила със сърце!  Heart Eyes

Още веднъж - благодаря ти от цялото си сърце  newsm51

Лофче, дано си по-добре днес  Praynig
Сега отивам на тръстиката ...  Confused
Виж целия пост
# 256
Своеобразен рекорд - да се запиша чак на 18-та страничка... Имам всичко от началото на темата да го изчета...  Ще видим кога и дали...

Бях в отпуска в петък и си изкарах итересен дълъг уикенд. Четох малко, но все пак успях да завърша "Фирмин" и да изгълтам на един дъх 100 страници от "Хари Куебърт". Много ми е интересна! Heart Eyes

Повече ще пиша, след като прочета поне последните страници, за да се информирам вие как я карате.

Прегръщам ви с пожелание за хубава седмица! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 257
Привет и от мен  Heart Eyes

Изпих кафето с вас ,липсваше ми този ритуал.
Лофче ,страхотен подарък  Hug Мария честито и на теб  Hug

Аз днес отивам за книжката вече ,и утре пращам много се забавих ама такива бяха обстоятелствата надявам се другарчето да е търпеливо  Hug
Виж целия пост
# 258
Йе, Лофче, чашата наистина е много красива  Heart Eyes! Мария, честито  Hug!

Някой по-напред ми беше писал за новата историческа книга на Елинор Аквитанска, Пете, ти ли беше  Embarassed? Благодаря много за инфото! Скоро гледах една, но ми се стори, че тя е по-скоро тип любовна, а тази се надявам да е по-исторически издържана. Мерси  Hug!
Виж целия пост
# 259
Добър ден!!   bouquet

И аз не съм любител на понеделници.   Sick  Sick  Sick

Завъртях се около котето с кафето на Кали, и сега цялата съм опръскана с кафе и доволна  Wink

Същото направих.  hahaha  hahaha


Деси, Мария Ч., честити ви подаръчета!   bouquet


Деси
, калинката и снимката!!  Crazy  Crazy

Като се оминистершим Кали, първо сутрешните блокове ще започват чак на обяд, а второ - работната седмица ще бъде 4-ри дневна. Работата през останалите дни ще е по желание и на двоен надник.  Peace

Гигова
, разбрах, че пося книга.. Но не разбрах - може ли да се пише в тефтерчето!?  Rolling Eyes


И аз съм готова с моето подаръче, утре ще го пусна преди работа. Всичко подредих, хареса ми как се събраха нещата. Моето пакетче е зелено, специално за едно горско момичеHug

Ооо..  newsm51

Виж целия пост
# 260
Ето ме Simple Smile днес от 7 съм по улиците Simple Smile

Дев, в сряда се нареждам в пощата  Party поне ще получавам този път Simple Smile

В две пощи ходих днес и нямат кашонче, което да ми върши работа. Другарче, не знам дали ще успея да пратя днес, ще търся сега у дома нещо подходящо, дано да намеря и ако намеря ще ида после пак да пусна, ако не утре ще обикалям де що има пощенски клонове в дистанция, която мога да взема...

Гиговче, как е ябълката  Wink дано вече се е поразминала болката.

Още оподарени, красиви подаръци, красиви емоции  Hug

Вив, извикай си майстор да ти я монтира миялната Simple Smile Аз ако бях на теб, щях да го засиля към някой строителен хипермаркет вчера ТМ, кварталната железария като не работи  Mr. Green
Виж целия пост
# 261
Rain*, в тефтерчето не може да се пише  Peace
То е само за покълване на семената.
Виж целия пост
# 262
Здравейте!

И аз не обичам понеделниците, но днес е относително спокоен ден (поне засега).

Изпратих зеления пакет, може би още утре ще пристигне.

Вив, наслади се днес на четене, щом нямате вода.  Hug

Мария Ч., честит подарък от милото Лофче!

Лофче, на теб успех в работата! Да случиш на колеги и да ти е приятно да ходиш на работа!  Hug И бързо да оздравяваш! Днес се отдай на почивка!

РейнHug

Хубав и ползотворен ден на всички!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 263
Петяя   bouquet
И за поздравите от г-н Дреников, благодаря!!  Heart Eyes


И при мен днес е спокойно, но си имам други дертове.
Нямам търпение да се прибера вкъщи.

Ще ходя на панаира, но не знам дали нещо ще си купя..  newsm78

За 50% намалението на Сиела за 24-ти май, което още не е обявено, съм си отбелязала две книги:
- "101 отбивки" - Иван Михалев , Елина Цанкова
- "Повторени сънища. Фотописи от мистична България" - Николай Н. Нинов

Някой, ако има предложения, да се чувства поканен да ги сподели.  Hug
Виж целия пост
# 264
Здравейте момичета,

Как сте? Надявам се добре  Hug
Изтървала съм цяла тема и половина, но се надявам скоро да вляза в час с новостите тук.
Ще се опитам да ви изчета и дано само хубавки емоции да сте споделяли, в което не се съмнявам.
Понеже не съм ви прочела, не мога да коментирам, затова ви пращам много прегръдки от мен. Hug Hug Hug
Аз бях на екскурзия с половинката, както някои вече са разбрали, така че аз съм добре, даже екстра! Заредена приятно с положителни емоции!

Приятен ден засега ви желая!
Виж целия пост
# 265
Зориии  Hug  Hug

Цитат
Заредена приятно с положителни емоции!
Party  Party  Party
Много се радвам за теб!
Виж целия пост
# 266
 Здравейте, мили момичета!  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 И честит подарък на Мимка, много е стилен и Лофчето е вложила част от себе си в него. Чашата е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes! Мария ще отпива от напитката и ще си мисли за теб, Лофче.  Hug

 Аз днес също пратих подаръка на другарчето. Просто подтичвах до пощата, защото бързо трябваше да се върна на работа. Пазих много кашона, но като го подадох, казах до стои легнал, но след като го обработи служителката, го обърна на една страна. Дано, дано всичко вътре да си е по местата като пристигне. Praynig Това моето другарче трябва да опита да ми прости за неразбориите.  Tired Утре те очаквам с кашон в ръце, мое момиче!  Heart Eyes Hug

Нези,  Hug! Не е зле мъжът да е чувствителен, хич и не мисля да променям това в сина си. Сърдечна си! Heart Eyes

 Пази здравето си, Лоф! А утре денят ти да е цветен.   bouquet

Рейнче, не знаех за това намаление на Сиела. Сега дали да ровя из сайта, или пък да си налягам парцалките.  Crazy

 Ули, ти к`во правиш, какви кашони ти трябват. Лелееее!  ooooh!

 Приятна работа на работещите момичета!  Hug
 Аз също се събудих трудно днес, сега и главата ми се мотае, но моята е лесна, утре е последният ни учебен ден. В четвъртък сме по музеи и други места, и другите два дни от седмицата съм квестор на матурите. Единия ден съм в друг град дори, съседен на нашия.  ooooh! Мина се и таз година, чуй звънчето как звъни. Дрън, дрън, у главата ми направо отеква.  Joy hahaha

Гигова, боли ли, или болката си отива напълно? Мисля за теб!  Hug

 Бъб, препоръчай ми някоя книга, заслужаваща да се прочете. Дали знаеш вкуса ми?!  Grinning Онази със смокиновото дърво наживо хубава ли е? Че  я мисля някак.

 И така, засега толкова. Ама съм тук още. После ще изляза. Младежът е на дърворезба, за последен път, ще ходя да го вземам. И ще направя един тегел по центъра.  Simple Smile

 Зори, идвам да те прегърна!  Hug Hug Hug Така да звучиш винаги! Сутринта си мислех за теб на път за работа. Мислех и за Кифчето. Кажете ми как е, ако някой знае.
Виж целия пост
# 267
Нели, Кифчето изглежда като да е добре (от спорадичните контакти във ФБ). А помниш ли като ти пращах "Снежния човек"? Тогава се сетих, че я бях обещала и на нея, та й писах. Оказа се, че дори съм й я пращала и тя я е прочела, ама съм забравила  ooooh!. Тогава ти изпрати специални поздрави, но както е ясно, пиша го отново, щото помня по-малко от 2 минути  Embarassed.

Ох, като ви чета проблемите с пощите и направо се изумявам! В нашата станция на двете гишета се въртят 3-4 жени. Никога не ги затварят едновременно и винаги са заредени с кашони, пликове, че дори и стреч фолио. Любезни са и проявяват разбиране.
Виж целия пост
# 268
Благодаря, Венка!  Hug Хубаво ми стана да чуя за нея. Дано намери време и да мине и при нас.

 И в нашата поща винаги са адекватни откъм поведение, наличности. Понякога липсват от пликовете с балончета, от по-големия размер, затова винаги си купувам от книжарница, да съм сигурна, че имам в какво да пратя. Иначе за любезността и отношението към мен, грам оплакване нямам. Вече знаят трите ми имена.  Joy А като ме видят, че идвам, още преди да вляза в пощата, пакета е  в ръцете на жената зад гишето.  Mr. Green
Виж целия пост
# 269
Нели, още няма намаление в Сиела.
Аз се готвя със списък, ако има намаление - да съм подготвена.  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия