Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 863
  • 738
# 285
Довечера съм на панаира, някой за натам да се е засилил?  Hug

Мариш, Панаирът утре се открива  Joy
Ох, от 5 минути се смея  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 286
Здравейте!
Изсипа се страхотен дъжд тук в моя квартал.Добре,че се прибрах преди него.
Честито на Мария.Лофчето се е справила чудесно   bouquet
И все забравям да честитя и на Лофчето новата работа и да й пожелая успех!

Джой Hug,приветствам те!Знам,че ти е малко натоварено,това че пишеш е добре.

Аз на панаир не знам дали ще успея да отида.Тази седмица се очертава натоварена,а в събота съм на бал.Евентуално нещо в неделя ако се отпуши.
Виж целия пост
# 287
Мариш, към колко мислиш да ходиш на панаира? Може да доФтасам и аз и да се видим  Hug в сряда сигурно няма да мога, но утре може да отделя някой друг час Simple Smile

Забравих да честитя на оподарените и да поздравя подаряващите   bouquet Hug

И при мен валя, Слив, в студентски.. тъкмо да разхлади малко, че много задушно беше станало  Sick
Виж целия пост
# 288
Довечера съм на панаира, някой за натам да се е засилил?  Hug
Май бил педофил, Миж... и аз не го знаех  newsm78
е, ето и Ули казала ...  Hug
Joy Joy Joy
Остай ти панаира дет се хилих много, ами и с другото се напиках от смях, Ули е казала,значи така е,щом тя казва  Laughing

Скици Simple Smile
Рейнче,тъкмо се засилих да видя моа ли не моа ли да пиша аджеба на тоз тефтер и Петя ми дошла на помощ...И да знаеш няма да те сънувам повече, щото падам hahaha
Вени,чета Трътката и викам ква е па тая книга сега, пък то било Тръпката  hahaha
Виж целия пост
# 289
Довечера съм на панаира, някой за натам да се е засилил?  Hug

Мариш, Панаирът утре се открива  Joy
Ох, от 5 минути се смея  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ще видиш едни 5 минути, като получиш пак някой пакет, в който вместо Сафон се мъдри Сомоса  Joy Joy Joy   Hug  За панаир - утре съм нощна смяна, няма да мога... освен ако не е нещо за сутринта или ранния следобед... като затръгвам, ще пиша на лични...  Hug
Гигич, имах предвид "отговорила" за въпроса, иначе в тая работа и аз не вярвам  Grinning  Звучи ми от тоя тип инфо, дето не бива да му се обръща внимание - като например Айнщайн бил с дислексия и аутизъм (и двете теории съм ги чувала  Joy ), Левски бил любовник на еди коя си, а Ботев - ко беше...  hahaha
Виж целия пост
# 290
Честити прекрасни подаръци момичета! Напълнихте ми душицата сутрешно. Не съм ви чела два дни, но пътувахме. Снощи се прибрахме късно и днес съм като парцал. Очаква ме разопаковане, чистене... А и съм при чичо доктор днес на обед. Кое по- напред не знам....

После пак ще се включа.
Виж целия пост
# 291
Пускам,че сега съм се сетила!
Поздрав за учителите в темата!

Скрит текст:

Който иска може да погледне,не е толкова тайно,но много ме впечатли  Hug
Виж целия пост
# 292
Сливче, ти не ми се видя като второто  Joy съвсем нормална си си още  Joy Hug

Маришката обаче изби рибата ... тя тръгнала на панаир  Joy  Hug Hug Hug

За водата, миялната и МЪЖЪТ не ми говорете!  Whistling Whistling Whistling  Twisted Evil
Виж целия пост
# 293
За водата, миялната и МЪЖЪТ не ми говорете!  Whistling Whistling Whistling  Twisted Evil
Може ли само да се смеем  newsm62
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 294
Маришке, Маришке, явно не само аз съм се хилила като тиква.  hahaha hahaha hahaha Излязох и не писах, но исках да ти кажа, че си уникат, момиче.  Hug Laughing

Сливче, ти тез бухали за сефте ли ги виждаш?  Joy Аз-не. И сега не знам на кой от тях приличам, ама поне се чувствам ол райт.  Mr. Green

Нези, благодаря, приятелче!  Hug

Гигова с трътката ме хвърли в тъча и тя.

 Хубаво е тук, да мога да остана още, аме - ньееее, окапах се със сладолед, не само Тони има на блузката, аз имам и на брадата,  и по дънките , и по...Отивам да се мия, да пера, да се вкарам във вид.  Crazy
Виж целия пост
# 295
Още не съм яла сладолед тази година.
Ще трябва да наваксам.
Нел,нямам спомен друг път да съм ги виждала.Знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 296
За водата, миялната и МЪЖЪТ не ми говорете!  Whistling Whistling Whistling  Twisted Evil
Може ли само да се смеем  newsm62
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Може, може  Sneaky

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Joy
Виж целия пост
# 297
Пристигам да ви видя Heart Eyes
ДВ!
Днес си почивах и дремех. Голям кеф е малко мързел от време на време Crazy Blush

Бъб, тя лелината е достатъчно глезена, най-много да ти се качи на главата...буквално!!! На мен лично, съвсем скоро ми се качи там. Як ми е вратЪ  Joy Heart Eyes Сериозно ли си искаш подаръка в зебло newsm78 Къде да го търся в последния момент Crossing Arms Казвай ги навреме тези неща  Mr. Green Hug Hug
Кали, в 5 сутринта бях точно като Том с кафето  Joy Joy Joy
Лоф, работех по него време - с книга и кафе по изгрев  Flutter А ти оправи ли нослето?
Нези, моите сандали са от Хуманик, най-нова колекция уж, мисълта ми е, че сигурно ще има наличности. Виж ги в някой мол  Peace Вчера цял ден тичах с тях след Алекс ooooh! Тестът е успешен  Peace
Мимка, солени кифли си правила, а?  Mr. Green Hug Heart Eyes
Петяя, твоето кафе ми е точно като за лека нощ - днес изпих две силни и ... си легнах да поспя  Mr. Green
Виви, нарежи и малко краставица към доматите де  Joy Как викаш е миялната? За пералнята разбирам, че днес няма да пере, че е ядосана  Joy Hug
Мария Ч., страхотен подарък от милото Лофче Hug Очите ми останаха в чашата Heart Eyes
Отивам да гласувам за Рейн-министър, Бъб-министър и Кали-министър  newsm20
Рейни, същите съм набелязала от Сиелата Peace
Зори, добре дошла отпочинала и заредена Heart Eyes
Нели, в Сиела от три години имат на 3 Март, 24 Май и 1 Ноември 50% на техните издания. Единият път имаше на всички български автори независимо от издателството. Обикновено във Варна имат 50% и два дни преди летният панаир на книгата  Peace Намаленията са и он-лайн Peace
Гани Hug
Джой, дано си добре. Все се сещам за теб напоследък. Приятно ми е да те чета  Hug
Мариш, как беше на панаира  Joy Joy Joy Joy Joy Peace Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes
Гиговче бееееееееее Трътката  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Рева  Joy Joy Joy Joy
Само трътки са ти в главата от вчера  Joy Hug Hug Hug
Паяче, почивай си и се пази Praynig Hug Heart Eyes
Сливче, хайде бе! Сладолед не остана, Точката го омете  Mr. Green Hug
Отивам да ям против глад  bowuu
Виж целия пост
# 298
Аз да мина телеграфно, да ви нагледам
Мария ч. - чашата страхотна, въобще целия подарък страхотен.
Нели, спомена Сиела и ще ме накараш да отида да видя какво имат намалено. Лошото е че няма само да гледам  Mr. Green
Виви, с миалната си живеем чудесно, особенно катъо платих $250 за и почистят филтъра. при следващия проблем, клипче в туб-а и двамата с мъжа ми го фиксвахме.
Преди няколко месеца си купих едни мокасини на Хъш Пъпис, уж само за каране, ами те като пантофки удобни.... май сандали няма да купувам
Виж целия пост
# 299
Добра ви духовита вечер!
Разсмяхте ме чудно!
Благодаря ви много за информацията за кръщенето, която споделихте !

Честити подаръци на Деси и Мария Ч. !
 За автора на Алиса съм го чувала и аз това непотвърдено нещо.
Класическите приказки са зловеща работа в неадаптирания си вид.
И който ходи на базара да сподели впечатления моля.
Гигич дано ти е поминало веч. Лофче и на теб също!
Наближава края на учебната година и всички сме уморени. И учители и деца и родители... Въпреки всичко измина бързо и децата научиха много неща.
Това беше малко лирическо отклонение.
Сандали сте обсъждали, и аз да кажа, че преди години съм носила сандали на кларкс и едни немски ,биркенщок ли се пише, много удобни и двете марки. Сега ми идват  скъпи , но си заслужават...
Аз чакам, чакам другарче, знам че ще дойде в подходящия момент!
Пожелавам ви лека Hug






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия