Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 865
  • 738
# 360
Олеее,Лофче,страхотни подаръци!!! Браво на Нели.
 Simple Smile
Паяче,чакаме и твойто разказче в картинки.  Wink
Камиче,добре дошла! Hug
Мариетка,успех на момчето ти утре! 🍀
Права си-в София истерията е много по-голяма,но такава е ситуацията тук.
Деси,много хубави снимки си показала!
Аз да питам -на Цари Мали Град подходящо ли е за разходка с бебешка количка?
То не,че в София е подходящо!    Rolling Eyes До сега разхождах Ани,ами то си е като ходене с препятствия! Ужас направо!! ooooh!
Виж целия пост
# 361
Нели  Hug Дано утре вече да съм на работа и ще се занеса чашката там  Blush Ето го и магнитчето, вече е на мястото си.



Миж, това е снимка на хладилника ни с колекцията ми от магнити Wink Уж качвам в имгур и трябва да няма проблеми  newsm78
Виж целия пост
# 362
Лофче, честит ти подарък!   bouquet  Паяче и на теб също!   bouquet Чакаме снимки.  Sunglasses

Нели, Евилан  Hug  Hug

Здравейте на Фиданка и Силвето!  balloon
Ми щом си казала balloon
Скрит текст:
smile3534

Нези, аз като ходих на Цари Мали Град имаше хора с бебешка количка.. и беше през декември.. Явно може.  newsm78
Виж целия пост
# 363
Joy Joy Joy Joy Joy
Цял ден мета улиците, идвам и виждам Кали по пижама  hahaha Hug Heart Eyes
Сладур и половина, щотУ съм пуФкава нали  Mr. Green Hug Hug

Ха добър ви ден!
До края на седмицата ще има още пропищяли, чакаме ви подаръците Crazy
Алекс, днес добре ли е Кати?
Паяк, радвам се за теб Hug Heart Eyes
Деси, видях ти снимките - красота! Супер да си изкараш в Копривщица. С ММ искаме пак да ходим, много ни е хубаво там. Преди три години там бяхме на 24ти Май  Heart Eyes  В Хисаря беше 30 градуса, а в Копривщица 8!  Shocked Вечеряхме пред камината Blush
Лоф, а ти излекува ли се? Снимки на котета и чай не виждам  Sad
Мери? Всичко наред ли е? Hug
Виви, да разбирам, че съм помогнала всичко у вас да е оправено - миялната, ти ....  Mr. Green Peace Hug
Гиг ме е изпреварила, подготвила съм един кашон с чинии за миене  Mr. Green Нея като я боли Д-то дай да се пререждаме в миенето  Crossing Arms
Скрит текст:
Peace Hug Heart Eyes
Сърчице, успешни изпити и класнâ Peace
Мариетко, няма за какво да се притесняваш. Детето ще се справи  Peace Hug
Камиче, добре завърнала се Hug
Зори Heart Eyes
Миле, оплака ли се от нас? Mr. Green
Рейни, трябва да разгледам. Ще погледна и Енев. Харесвам го Peace
Нелко, пощите понякога са  ooooh! Писмо от 29ти Април от Бъб, го взех заедно с кашона от Гани оня ден. За кашона имам известие, а за писмото - нито едно от две написани! ooooh!
А в другия клон от който изпращам работи толкова мила и отзивчива жена. Здрава да е!
Лелееее Лофче Shocked Голямо щастие да си дружка на Нелка, а? Heart Eyes Тя ми беше Нели-Коледа на празничната игра. Щях да падна под тежестта на кашона. Добре, че ходих с колата  Mr. Green Hug Heart Eyes
Гани, стискам палци и на твоето умниче  Peace Hug
Паяк, честити дарове от Еви. Чакам снимкииии  Flutter
Нези, мисля, че ще можете да се разходите с бебка на Цали Мали Град Thinking
Отивам на пазар и .... стиснете ми палци отново  Praynig
Скрит текст:
Оказа се, че все пак страшното изследване ще трябва да се прави. Дано резултатът е добър. Свито ми е Sad
Praynig Praynig Praynig Praynig

ПП Лоф, видях ти магнитите. Пак ще пусна и моите  Peace
Виж целия пост
# 364
Точи, стиснати палци от мен.
Иначе, благодаря че питаш за Кати, ама и аз не знам вече добре ли е. Не кашля много, през деня  почти не кашля. Обаче нощем не спира. Понякога направо ме плаши, че не може да си поеме въздух от толкова кашляне. Всички други родители се плашат от температури и прочие, аз само като я чуя да кихне и ми настръхва косата вече, няма оправяне....
Лофче, много магнитчета.  Heart Eyes
И аз преди да получа подаръчето си, много се чудех дали ще успя да позная другарчето си. Защото нали ви нямам във фейсбук и не ви знам имената.  Blush
Днес преборих малко мързела и излезнах да се поразходя малко. Сега Кати се радва на книжката си с понита, та не мрънка за излизане навън. Не че ще ми се размине, но още е страшна жега....
Виж целия пост
# 365
Точ, оплаках се, ама никой не ме взе насериозно. Имате големи протекции, то на всички им е ясно.  hahaha hahaha hahaha

Желая успех на тати. Всичко ще е наред!

Еееее, Нелко! Ти си я затрупала Ловчето направо!  Shocked Shocked Shocked Какъв подарък - направо три подаръка.

Слив, ти защо така пренебрегваш пощата, а?

Гани, успех на детенцето, както и на всички останали ученичета, борещи се по различните фронтове.

Моето детенце завърши перфектно, стара се през годината, ни дума лошо може да се каже. Сега е на заслужен зелен купон в Чепеларе. Само да са здрави!

Паяче, good news! Готов е футболният отбор!

Нези, видях виличката ви. Прекрасно и уютно място! Не знам да питам ли кой се грижи за всичкото това? Толкова работа си е! Близо ли е поне до София или си е път?

Камик, добре завърнала се!   bouquet

Прегръщам ви всичките.  Hug Опитвам се леко да се вчасирам, не знам дали ми се получава.  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 366
Идвам набързо да се разпиша ,че подаръка ми е пуснат  Laughing
Скромен е ама пък е от сърце ,надявам се другарчето да го хареса ..

Лофче,прекрасни неща си получила  Hug Нели много се е постарала ,браво  Peace

Алексче ,ако имаш желание пиши на ЛС с удоволствие ще се сприятелим в ФБ  Hug

Желая ви прекрасна вечер ,утре с кафето ще ви чета   bouquet

П.С Точ много,много силни палци от мен дано всичко е наред кураж  Hug
Виж целия пост
# 367
Точ, аз изобще не се притеснявам, казвам ви, че съм бъгната hahaha...ма нещо съвесттЪ ми заговори, та отмених бобецът - метнах една питка и един кекс, ще има и пържени картофки.
Стискам силно палци и лошото изследване да мине и да покаже добри резултати Praynig!
Алекс, аз продължавам да си кашлям, та утре така и така ще ходя при джипито ще накарам да ми сложи една слушалка. Аз също най-мразя кашлиците Crossing Arms.
Рейн, химия и биология ще кандидатства младежът.
Виж целия пост
# 368
Точи, идвам да те прегърна!  Hug Дано притесненията ти да са напразни.  Praynig Не се тревожи!  Hug

Миле,  Hug! И ти си с четвъртокласничка, нали? Огънят, на който се пекоха, угасна. При нас вече има релакс.  Simple Smile

Алекс, сякаш не е толкова горещо вече. Поне при нас подухва. Разходете се. И на мен ми се разхожда, но и много ми е изморено. И пак ми се спи рано-рано. Следобед не пих кафе, сега си плащам. И имам тук да се подписвам на намсиколко места, в такъв момент намразвам подписа си.  ooooh!Затова  и не започвам, ама няма накъде, трябва.
Виж целия пост
# 369
Точ, и от мен сто хиляди стиснати палеца!!! Разбирам те, неизвестното е плашещо. Но всичко ще мине и ще отмине, само споменът ще остане и всичко ще е наред, сигурна съм  Hug Hug Hug Hug

Нели и Лофчето, браво на вас, страхотно оподаряване  Heart Eyes
Пишмание ... ох, Мери ме зариби по таз ВКУСОТИЯ!!! А онези бонбонки с Бейлиса не съм ги яла, хуба ви ли са? Лоф, после да кажеш  Mr. Green

Виж целия пост
# 370
Имам съобщение newsm68

Защо ли на него пише "Бързо" newsm12

Прибрах се късно и затова ще отида утре преди работа.

Отивам да направя един статистически анализ и прогноза кой може да подателят  newsm78

Точ,  Praynig притесненията да са напразно. Hug

На всички деца, които утре са на изпит пожелавам успех и късмет Flowers Four Leaf Clover

Ловче, прекрасни подаръци от Нели. Успех на новата работа Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Как сте момичета любими?

Лофче, честити страхотни подаръци от прекрасната класна.

Снимки никакви не виждам, че съм през телефона.

Нези, имаше хора с бебета в колички, значи може да отидете с беба, ние се качвахме по еко пътеката в гората и там не е много удачно, но има пътека и от другата страна /асфалтирана доколкото се виждаше отгоре/, а трябва да има и за път с кола, защото горе имаше 2-3 автомобила.

Сливче, откъде си купила тези неща, от площадчето с информационния център ли?

Тук е страхотно...ще разказвам подробно като се прибера. Общо взето съм тръгнала изцяло лятна, само с лека наметка, целият ден го изкарах с къс ръкав. Отседнали сме в Шулеви къщи и тя е семейна къща с невероятен двор на центъеа. Почти всички музеи разгледахме, за утре остивихме тези, които днес почиват. Сега че ходим да вечеряме в Чучура /има страхотни десерти с овче кисело мляко и сладко/. Сутринта ще проучим за гарата, че май се намирала на 9км. извън града и ако е така, ще трябва да се прибираме за Пловдив с автобус, който тръгва сутринта в6:30 по инфо на чичо Гугъл.
Яд ме и защото Ачо като ни докара до тук минахме през село Кръстевич, където имало печат, а аз видях това в Копривщица....
Научих от табела, че има гробница в Срелча, никога не съм чувала, надявам се скоро да я посетя...
Оставям ви, че сигурно ви досадих...
Виж целия пост
# 372
Точ, стискам палци всичко да е наред!

А, така, аз тъкмо реша, че чакам нещо и някой получи известие в темата  Laughing нищо, аз утре все пак ще ида до пощата да проверя и без това ми трябва плик, а вчера обещаха, че ще имат  Joy

Абе, Точи, да не си моето другарче Simple Smile Аз вече изгубих дирите, кой не е изпратил, кой не е получил Simple Smile

Нези, колко ви е проходима количката? Мисля, че виждах и аз колички по пътеката като ходихме.
...ама какво говоря, горе на въжения мост трябваше да се разминаваме с количка, така че явно са се качили някак.
Виж целия пост
# 373
Дес, Копривщица е приказна! Гробницата в Стрелча, на Жаба могила не си струва - нищо, ама нищичко особено...
Виж целия пост
# 374
Ти остави, ми тя май и често е затворена тая Жаба могила. Или просто аз съм карък и където ида, навсякъде нацелвам или профилактика, или нещо затворено  hahaha.

Честито на всички оподарени  Heart Eyes! За оподаряващите няма да говоря, личи колко много всяка от нас влага в пакетчето, което подготвя  Hug.

Дано тоя път публикувам, че цял ден пак е "тука има, тука нема"  ooooh!.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия