. Кръщенето мина страхотно, малката изобщо не рева и стоя на едно място, не обикаляше из църквата, както се опасявах
. После спа към 2 часа в количката, абе екстра мина...
. Нямам много време вече за форума, затова набързо минавам

Имаме си 12 зъба и все още не сме проходили сами.
А и ние сме малко мъжленце, трябва да сме по-високи за да може момите да носят спокойно токчета
До сега не се беше разболявал, както всичко си беше наред, вчера преди обяд бяхме на консултация, прегледаха ни и си бяхме ок...и изведнъж вечерта започна да изгаря от температура. Имам термометър на Braun и до сега винаги ми е давал да му го сложа в ушенцето, но от снощи не иска и не иска.Рев, мърда главата и така не мога да я измеря. Мисля после да купя безконтактен термометър.Някой има ли такъв, да ми каже кой е добър? 
почерпете се за наше здраве, защото точно днес преди година господ ме дари с това малко съкровище,което спи в момента 


но му е доста топло вече и главата му направо пареше вчера. Препоръчани теми