Празник весел се задава - ЮНЧЕ на годинка става! - 11

  • 71 492
  • 728
# 540
Ехааа, чудесни новини!  newsm18

Лека, безпроблемна и щастлива бременност на всички бъдещи мами и здрави пухкави вързопчета на финала!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 541
 Честито на всички pregnant мами!!! Лека бременност и раждане от мен! newsm30 Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Предизвикахте ме и аз да се разкрия  Blush Писала съм само няколко пъти още в началото на бременеенето с бъдещия батко - юнче 2014, а сега чакаме и сестричката - януарче 2016. Май ние сме най-смели, дупе да ни е яко  Laughing За сега ни е весело после ще видим....
Виж целия пост
# 543
Страхотни новини, браво! Simple Smile И ние сме сред мераклиите, но е Божа работа.
Виж целия пост
# 544
Да, терминът пак се пада през юни Simple Smile Още не сме минали критичните седмици де, та нищо не е ясно.
Виж целия пост
# 545
Честити радости и успешни бременности желая
Виж целия пост
# 546
Ехе, заредили сте темата с положителни емоции. Браво!  bouquet
Честито на всички, леко бременеене и здрави бебчета.  Peace
Като Ви чета и пак ме обхваща носталгията по ритащото в коремчето бебче...  Rolling Eyes
Аз винаги съм искала три деца, но като знам колко трудно навих ММ за второто, не ми се мисли, че ще успея да го навия за трето.  Rolling Eyes Освен, ако не направя като една позната - каза на мъжа си - аз искам бебе и това е - ти ще участваш ли или да си търся желаещи hahaha (това за второто детенце).
Виж целия пост
# 547
Честито на всички за хубавите новини прекрасно е това и да се отчитате и тук не само в другите отчетни ей  Heart Eyes
Виж целия пост
# 548
Браво на смелчаците Simple Smile Всичко да е успешно!
Виж целия пост
# 549
Браво смели мамчета  Hug  Лека бременност на всички. Аз още се ослушвам, че нали си го гледаме сами с ММ нашето хайванче. А най ме притеснява факта, че се налага да го вдигам пък той хич не е лекичък. Как се случват нещата при вас? Но и нашите планове са да започваме процедура началото на 2016, и ако е рекъл Господ тогава ще му мислим как ще се справяме  Wink
Виж целия пост
# 550
Честито на всички бременни   bouquet  леко бременеене ви желая.
Ние сме мноого зле финансово и хич не смея да си мисля за второ. На практика просто не виждам как ще се оправиме. С едно едвам се справяме. Но ще поживеем и ще видим   Peace
Елена пък е много щура в къщи, а на вън бързо мени настроенията. Много често седи и гледа тичащи деца. Друг път се опитва да си играе с тях. Добре, че вече започва да се сеща да си дава играчките, не само да граби чуждите и да пищи ако се опитат да ги вземат. Има напредък. И най- после започна да казва тата. Оказа се, че тати е по-трудния вариант, но тата е ОК.
Да ви питам родителите ви помагат ли ви? Взимат ли малките за вечер-две, извеждат ли ги на разходки?
Виж целия пост
# 551
Браво на престрашилите се за още бебета, лека бременност и здрави бебоци на финал  Heart Eyes
Аз приключих, две ми стигат!  Stop
За помощ не мога да си кривя душата, свкър ми я гледа втора седмица, че спряхме частната градини и чакаме за държаван от декември....нито мрънка, нито се оплаква, а вземат и баткото от градина, та от 17-19 ч е с два броя деца и то доста щури  Blush
Оставяли сме я и на нашите за две нощи, едната бях болна, втората ходихме ММ на концерта на Слави, не са правили проблем и ако се наложи пак може да я оставим, но гледам и да не прекаляваме...

Иначе опитва да бърбори, речника и се разширява бавно.За момента е мамо, тате, брат и е Яво, йейя(леля),пиш, баба, дядо, како, ако е мляко и ако  Joy , виж, иш (е люш),себе си нарича Меме, използва осъзнато да и не....Пробва кратки словосъчетания "Яво виж"  "Меме пиш"  Joy

Аз се скапвам от работа, най-вече, защото Меме не спи през нощта, а работата ми е с клиенти и натоварваща...труп съм вечер  #Crazy
Виж целия пост
# 552
Моите родители и баба ми много помагат.  Peace Ако се наложи за нещо - винаги можем да разчитаме на тях. Отделно, че и те не могат без децата и все гледат да ги вземат: за малко, до село, за обяд, до магазина, отиваме да се разходим и да изведем и тях и т.н.  Laughing Сина ми редовно преспива при баба си и дядо си (поне веднъж месечно) за уикенда, а малката - само един път до сега е спала там, че майка в Събота работи, а татко го е страх да сменя памперси.  ooooh!
Виж целия пост
# 553
Здравейте! Аз не мога да кажа, че съм се престрашила за номер две, не го планирахме сега, макар че съм на 34 години и нямам за кога да отлагам. Та нашето стана малко грешка или подарък Simple Smile- въпрос на гледна точка. Трудничко си е с вдигането на настоящето юнче, че е над 12 кг., но се налага. Иначе ми помагат - и майка ми и свекърите, надявам се ще се справим. Само бъдещата кака да започне да спи цяла нощ, че не се виждам  Simple Smile  Лека и спокойна вечер на всички и извинете за фермана...Две години ви чета, а все не се престрашавах да пиша....
Виж целия пост
# 554
Ехееее, как се радвам, че получих толкова положителни отговори на въпроса си!  bouquet
Лека бременност на всички планували и не такова планували бебочетата си!
Също така ми стана приятно, че предизвиках и две-три мами да пишат ( Защо не сте писали досега?!  Hug )
За помагането - родителите ми живеят на 100 км от мен, свекърите - на 200 км. Такива екстри да водят някой до магазина или в градинката - не са ми познати. Имам гледачка за малката, която я гледа по 2 часа два пъти в седмицата за да водя големия на футбол.
Сами се справяме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия