
мами!!! Лека бременност и раждане от мен!
Писала съм само няколко пъти още в началото на бременеенето с бъдещия батко - юнче 2014, а сега чакаме и сестричката - януарче 2016. Май ние сме най-смели, дупе да ни е яко
И ние сме сред мераклиите, но е Божа работа.
Още не сме минали критичните седмици де, та нищо не е ясно. 

(това за второто детенце).
Лека бременност на всички. Аз още се ослушвам, че нали си го гледаме сами с ММ нашето хайванче. А най ме притеснява факта, че се налага да го вдигам пък той хич не е лекичък. Как се случват нещата при вас? Но и нашите планове са да започваме процедура началото на 2016, и ако е рекъл Господ тогава ще му мислим как ще се справяме
леко бременеене ви желая.



, виж, иш (е люш),себе си нарича Меме, използва осъзнато да и не....Пробва кратки словосъчетания "Яво виж" "Меме пиш" 
Ако се наложи за нещо - винаги можем да разчитаме на тях. Отделно, че и те не могат без децата и все гледат да ги вземат: за малко, до село, за обяд, до магазина, отиваме да се разходим и да изведем и тях и т.н.
- въпрос на гледна точка. Трудничко си е с вдигането на настоящето юнче, че е над 12 кг., но се налага. Иначе ми помагат - и майка ми и свекърите, надявам се ще се справим. Само бъдещата кака да започне да спи цяла нощ, че не се виждам
Лека и спокойна вечер на всички и извинете за фермана...Две години ви чета, а все не се престрашавах да пиша.... 
)Препоръчани теми