Една съседка с наборче, израстнаха заедно децата, пусна детенцето на ясла вчера, ами тя плакала докато не заспала и я събудили да я вземе майка й на обяд... Разказа ми, че се очаква от дете на 1г и 4 мес да яде само, да пие от чаша и да върши всичко в гърне...и всичкото това когато изведнъж мама я няма. Ами не съм съгласна
Като опитам да го сложа на гърне винаги удрям на камък, даже не иска аз да го държа над гърнето. Не знам кога ще се научи да сяда на него
А най лошото, е че не съм го оставяла за повече от 6ч, не иска да ходи никъде без мен.Иска само аз да го нося, ако се тръгва нанякъде, за да не го изоставя случайно ... абе зор ще е с една дума, не знам как ще свиква. Не обича непознати хора да го докосват... чудо ще е.
вируси изкараха точно в края на лятото когато беше топло
Големи артисти.
Препоръчани теми