Къде в София?

  • 128 415
  • 752
# 345
Има ли някъде в София работещ млекомат?
Мисля, че в люлинската тема бяха писали. Можете да попитате там.
Виж целия пост
# 346


От всичките изброени:

- един не извършва такава услуга;
- двама извършват печат върху канава, каквото и да означава това;
- един извършва печат само върху негов материал

Канавата е плат. Ти какво искаш?
Печат върху тениска ли, възглавница ли? Има колкото искаш в София.

Искам отпечатване върху мой материал,  а не върху тях или върху  тяхна канава.
Вероятно ще решим въпроса с декупаж.
Виж целия пост
# 347
Има ли някъде в София работещ млекомат?
до пазара Красно село има един.
1.60 е млякото.

в стрелбище май се води, в уличка близо до входа на южния парк.
там последно беше 1.40 млякото.
Виж целия пост
# 348
Аз купувам от Красно село и квася, чудесно е млякото.
Виж целия пост
# 349
Знаете ли от къде може да се купи качествен зимен шал по възможност с интересен десен?
Виж целия пост
# 350
Има ли някъде в София работещ млекомат?
до пазара Красно село има един.
1.60 е млякото.

в стрелбище май се води, в уличка близо до входа на южния парк.
там последно беше 1.40 млякото.

И на пазара Димитър Петков също има млекомат - идва 2 или 3 дни от седмицата.
Виж целия пост
# 351
И на пазара Димитър Петков също има млекомат - идва 2 или 3 дни от седмицата.
Къде по-точно? И има ли някакъв график или когато се случи?
Виж целия пост
# 352
И на пазара Димитър Петков също има млекомат - идва 2 или 3 дни от седмицата.
Къде по-точно? И има ли някакъв график или когато се случи?

Току-що питах мъжа ми - идва всеки понеделник, сряда и петък и застава до фонтана, т.е. Пиротска и Димитър Петков, едно време до фонтана имаше пицария, сега е май само заведение, сещаш ли се?
Виж целия пост
# 353
Мерси! Сещам се фонтана, заведението не го знам, не съм обръщала внимание.
Виж целия пост
# 354
Здравейте,

търся магазин за Перуки в София (освен магамата). Всякаква информация би била полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Понеже споменавате, че всякаква информация ще е от полза, мога да ви насоча към център Дара хелп, ако се касае за последици при лечение на онкологично заболяване. Там съм дарявала коса за направа на перуки и до колкото знам, концепцията им е да предлагат продукти на достъпни цени.
Виж целия пост
# 356
Има един голям магазин на "Витошка".
Виж целия пост
# 357
Има един магазин за дрехи, но на витрината има и перуки. Намира се точно на спирката на автобусите на Графа  в посока НДК. Не знам как се казва магазина.
Виж целия пост
# 358
Здравейте. Някой знае ли къде продават футболни екипи за деца и по-специално вратарски - долница и горница. Аз не съм от София, но мъжа ми ще ходи скоро на командировка там. Ако е в района около Ринг Мол (не знам какъв квартал се пада) още по-добре.
Виж целия пост
# 359
Проверете в Декатлон, съвсем близо е до Ринг мол. Има голямо разнообразие от спортни стоки. Почти сигурна съм, че ще намерите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия