Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е темата на форума?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от проблемите, които членовете обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е темата на форума?
Форумът се фокусира върху обсъждането на радостите и предизвикателствата, свързани с бременността след IVF или IUI процедури. Членовете споделят информация за датите на раждане на бебетата си, термините на бременността си и полезни ресурси като връзки и списъци с неща, от които се нуждаят за бебета и майки.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от проблемите, които членовете обсъждат във форума?
-
Защо някои лекари предписват антикоагуланти като Clexane или Fraxiparin след бременност?
-
Какви са рисковете от белодробна емболия по време на бременност?
много мъка си изживяла...
Нищо не усещам, чудя се кога пак да се натреса на док, че до 10.06 кой ще ти чака. Чакаме 4 дни да влезем в 5 месец
А и ако бебо не иска да седи вътре?! Както казва мъжа ми: Какво ли няма да измислят да ти вземат парите


