Уреди за домашна грижа за кожата

  • 205 590
  • 759
# 105
va_ni, странно, при теб е на минуса  Thinking Аз, като взех уреда - бях бременна и го отдавах на моментна чувствителност. Пробвах го на мъжа ми и каза, че така трявба. Приятелката ми с йоник машинка (друга)  - също каза, че усещането е много неприятно  newsm78 Rolling Eyes

Предлагам ти, ако искаш - да си разменим машинките за седмица - за да видим усещането с друг уред и дали проблемът е в уредите или имаме индивидуален праг на поносимост  Peace


Става, Аленка, от вчера съм извън града, щом се върна от почивката, ще ти пиша на лични, да се раберем Peace
Виж целия пост
# 106
http://www.amazon.co.uk/dp/B00IJDKEX8/=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_enc … iid=I25RE88V3SJDB

Тази машинка имам от около месец и при функциите с отрицателните йони за почистване (lead out) и аз усещам като леко боцкане като от удряне от ток. Положителните йони ги ползвам заедно с функцията за ултразвук и вибрация, там усещането е много леко. Правих разни опити с овлажняващи кремове, и като цяло стигнах до извода, че това усещане се минимизира като ползвам специален гел за такива машинки и слагам повечко от него и дланта трябва да е абсолютно суха. Функцията на йоните за почистване я ползвам накрая, както е указано. Все пак това си е галваничен ток според мен при хора с по-голяма чуствителност явно си се усеща, аз имам такава чувствителност и при физиотерапия с тоци.

Аз имам въпрос към ползващите LED светлините, усещате ли светлините през предпазните очила? Аз да дори и въпреки че съм допълнително със затворени очи, чудя се дали самите очила не са много качествени или е нормално това? Най-вече се притеснявам да няма негативни ефекти за зрението при по-продължителна употреба на уреда...
Виж целия пост
# 107
Аленка, това с гела е идея newsm78
Ти ползвала ли си йоните,като намажеш това, което искаш да проникне в кожата, отгоре с контактен гел и тогава минаваш с машинката? Азне съм.....май ще пробвам Peace
Виж целия пост
# 108
За йоните - трябва да има продукт, между кожата и уреда, който да създава условия за хубав контакт - аз ползвам почистващи, маски или кремове ....

Положителните йони ги ползвам с УЗ, вероятно съм пробвала и само йони (+), но не си спомням. Ще пробвам пак  Peace

alex_jp, вземи твоята машинка, като се виждаме  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 109
След всичко прочетено май ще заложа на уреда на Филорга..
Виж целия пост
# 110
Определено има ефект от машинката.
Аз не съм много редовна но на няколко пъти третирах започнали да излизат пъпки и ефекта беше УАУ!
Иначе като се сетя вендъж в седмицата, когато си правя основно почистване на коса и лице го използвам с маска за почистване, а след това и с някакъв серум.
Сега се сетих, че имам някакви маслени и може би с тях ще е по-добре, че те няма да попият веднага.
Виж целия пост
# 111
Alena , ако искаш ,  отиди в някой салон да ти направят йонофореза , за да видиш разликата ...
Виж целия пост
# 112
Alena , ако искаш ,  отиди в някой салон да ти направят йонофореза , за да видиш разликата ...

Отдавна искам да го направя! Някой би ли ми препоръчал салон в който си е правил и е доволен ?
Виж целия пост
# 113
От тук са ампулите - "супердепигментация" - http://www.medeos.com/?81&02&96132


Аленка, еднакви са ни машинките, същата като твоята имам Grinning
Виж целия пост
# 114
Именно, затова искам да видя дали работи, като моята  Peace
Виж целия пост
# 115
Много интересни уреди показвате, аз са съжаление не разполагам с такива, но пък и мисля, че още не ми е време.
Аз използвам четката за лице на Белисими, която чувствам, че наистина ми почиства лицето по добре, но до там.

Скрит текст:
http://blogbyzara.blogspot.com/2015/06/bellissima.html Изобщо не съм доволна от магазина от където я поръчах, защо може да видите в линка след публикацията.
Виж целия пост
# 116
Именно, затова искам да видя дали работи, като моята  Peace


ок, ще я взема  Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Момичета ,

в грабо има намаление на това
http://ladight.eu/%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D … 7%D0%BA%D0%B8-ss/
от 90 лева на 40 май.. нещо такова...
струва ли си, някой ползвал ли е уреда..

моята идея е да "вкарвам" крема ми за лице примерно 2-3 пъти седмично с това нещо.. или специални продукти ( ампули, серуми и пр) са подходящи само..
И дали някой има впечателния от този уред конкретно...

благодаряяяя:) усмихнат ден на всички красавици
Виж целия пост
# 118
И аз се интересувам, може ли тук да дадете мнение?
Виж целия пост
# 119
Аз имам дарсонвал - използвам го при пъпки и ранички по кожата. Друг уред, който имам е мезотерапия - за мускулна стимулация и вкарване на продукти на водна основа - ползвам най-вече за лифтинг. Дъщеря ми ми подари и йонофореза с положителни и отрицателни йони - ползвам отрицателните за вкарване на гелове пак с лифтинг действие, положителните уж били за почистване, но аз но ползвам. Четки и дермоабразио не бих си купила, не ги считам за полезни, особено четките, а дермоабразио правя веднъж-два пъти през зимата и икономически ми е безмислено да инвестирам в такъв уред. Имам и кмплект за педикюр на АЕГ, за нищо не става честно казано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия