Уреди за домашна грижа за кожата

  • 205 592
  • 759
# 450
Д'арсонвалът няма цвят. Ползва се обикновено след почистване на лице, т.е. премахване на черни точки и пъпки. Може и локално, ако е излязва някаква пъпка. За да не излизат петна, лицето се пудри със сулфатиазол. По същия начин могат да се третират и малки ранички, не само от пъпки, понеже ускорява епиталицацията и има антибактериално действие, заради създадания озон. Вероятно за лечение на акне или нещо друго може да се използват и лекарствени препарати - гелове, унгвенти и т.н. Не съм запозната.

Аз също знам че няма цвят, но видях това
http://www.ebay.co.uk/itm/262560767459?rmvSB=true
и помислих, че може и аз да съм в грешка.
http://condiciashop.com/kozmetichno-oborudvane/kozmetichni-apara … /aparat-darsonval
http://condiciashop.com/kozmetichno-oborudvane/kozmetichni-apara … -svetlina-s-argon
Мисля, че са два вида електроди, пък може вече и някакви други да са измислили.
А, какво мислите за д'арсонвала от линка - дали е някакъв осъваршенстван или е нещо по-различно?
Виж целия пост
# 451
ava_67, такива цветове за първи път виждам - може да флуоридцират тръбичките. Тези д'рсонвали, които от години сме виждали са прозрачни и искрят в оранжаво-коралово newsm78. Честно казано променливият ток в уреда, бидейки с голяма честота нажежава, като нажежаването прави характерния цвят на искрата, а това може би говори, че токът не е толкова високоимпулсен (за да е червен и съответно син), ако естествено не е някакъв естетичен трик, че да увеличават продажбите.
Виж целия пост
# 452
Д'арсонвалът няма цвят. Ползва се обикновено след почистване на лице, т.е. премахване на черни точки и пъпки. Може и локално, ако е излязва някаква пъпка. За да не излизат петна, лицето се пудри със сулфатиазол. По същия начин могат да се третират и малки ранички, не само от пъпки, понеже ускорява епиталицацията и има антибактериално действие, заради създадания озон. Вероятно за лечение на акне или нещо друго може да се използват и лекарствени препарати - гелове, унгвенти и т.н. Не съм запозната.

Аз също знам че няма цвят, но видях това
http://www.ebay.co.uk/itm/262560767459?rmvSB=true

 
и помислих, че може и аз да съм в грешка.
А, какво мислите за д'арсонвала от линка - дали е някакъв осъваршенстван или е нещо по-различно?

Купи си класически, освен това нямаш нужда от безброй много накрайници - ползва се основно гъбата и топчето (за локална пъпка), евентуално при проблеми в косата и гребенчето.
Виж целия пост
# 453
Всички накрайници за дарсонвала са прозрачни, но светят в различен цвят, в зависимост от газа, с който са пълни тръбичките. До колкото съм запозната, виолетовите се препоръчват като по-добри при акне, но тези в коралово са си класическите. И аз именно такъв имам и го ползвам, в случай че изстискам някоя черна точка или пъпка. Ефекта е моментален, на следващия ден пъпката е засъхнала, няма възпаление, няма и белези. За другите само съм чела, но дали има по-добър ефект от някои от цветовете, няма личен опит да кажа.
Виж целия пост
# 454
Здравейте, имам леки вдлъбнати белези от акне и зачерени места (не е кой знае колко сериозно), които много бих желала да разкарам. Първо искам да попитам има ли доволния от микродермабразиото за целта като процедура? В България намирам само един такъв уред за домашна употреба на Филипс и той струва доста. Намерих в Alliexpress за около 60-100лв други варианти, които смятам, че са реплика на друг известен уред (PMD, който мисля, че даже струва повече от Филипс-а). Предпочитам да си взема уреда от магазин в България и бих дала до около 150лв. Ако имате идеи как да се случи това ще ги приведствам. Иначе съм принудена да взема репликата на ПМД, която не знам дали ще свърши работа?  newsm78

http://www.aliexpress.com/item/US-Standard-PMD-Pro-Personal-Micr … 92a0-9dc6738ace06
Виж целия пост
# 455
Ето един, който съвсем малко надхвърля бюджета ти
http://www.po-krasivi.bg/uredi/lice/lanaform-kozmetichen-ured-za … dermabrasion.html

Аз имам този
http://www.krasivotialo.com/silkn-revit-%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D0%BC … %D0%B8%D0%BE.html
и съм го взела за около 200 лв, на намаление -периодично правят такива.
Виж целия пост
# 456
Здравейте, преди време имах този масажор

Използвах го всеки ден около месец, но не видях разлика в състоянието на кожата ми и се разделих с него.
Сега поръчах и чакам Hitachi Hada Crie CM-N4000 и един дарсонвал. Поръчах ампули, подходящи за йонофореза, от Medeos (Glory). Надявам се да ми хареса машинката  Heart Eyes
Следващите уреди, които обмислям са за безиглена мезотерапия и дермабразио (Silk'n ReVit).
С интерес следя темата и благодаря на всички, които споделят мнения  bouquet

Редактирам се, за да добавя и другите уреди, които имам за домашна грижа Simple Smile Те са четка Clarisonic Mia, която ползвам от 5-6 години всеки ден сутрин и вечер, ултразвукова шпатула за лице и антицелулитен масажор Casada Cellumax.
Виж целия пост
# 457
Здравейте, преди време имах този масажор

Използвах го всеки ден около месец, но не видях разлика в състоянието на кожата ми и се разделих с него.
Сега поръчах и чакам Hitachi Hada Crie CM-N4000 и един дарсонвал. Поръчах ампули, подходящи за йонофореза, от Medeos (Glory). Надявам се да ми хареса машинката  Heart Eyes
Следващите уреди, които обмислям са за безиглена мезотерапия и дермабразио (Silk'n ReVit).
С интерес следя темата и благодаря на всички, които споделят мнения  bouquet

Редактирам се, за да добавя и другите уреди, които имам за домашна грижа Simple Smile Те са четка Clarisonic Mia, която ползвам от 5-6 години всеки ден сутрин и вечер, ултразвукова шпатула за лице и антицелулитен масажор Casada Cellumax.

Какъв ти е уреда за безиглена мезотерапия? Дай линк Simple Smile
Виж целия пост
# 458
http://m.ebay.com/itm/No-Needle-Meso-Therapy-Mesotherapy-Rejuven … 253147?nav=SEARCH
Виж целия пост
# 459
Благодаря, имам същия, явно за безиглена мезотерапия е само този Simple Smile
Виж целия пост
# 460
О, може и да не е, но аз знам само за него.
Защо търсиш друг, не ти ли върши работа?
Виж целия пост
# 461
О, може и да не е, но аз знам само за него.
Защо търсиш друг, не ти ли върши работа?
За сега върши, но за съжаление го изпуснах и се напука, така че в скоро време трябва да го сменям, за това попитах дали има и друг, по-нов Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Може би Бастет ще е по-запозната с някоя нова машининарийка Hug
Виж целия пост
# 463
И аз съм се спряла на същия за мезотерапия защото него препоръчваха в темата.
Виж целия пост
# 464
Имам въпрос към всички, които ползват йонофореза. Когато аз използвам уреда нямам никакви усещания а си спомням, че преди години като ми е правен в салон имах метален вкус в устата. Аз ли имам грешни спомени? И как да разбера дали йонофорезата на уреда ми действително работи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия