Пъзели 27

  • 149 115
  • 744
# 120
Момичета, вижте на какво попаднах случайно. Толкова години редя пъзели и досега идея си нямах, че има такава благинка. За съжаление не намирам много инфо в нета, така че ако някоя от вас знае къде се продават тези и ориентировъчна цена, нека пише, моля Simple Smile

Виж целия пост
# 121
http://www.jigthings.com/puzzle-cases/
Миналата година видях същия като картинката в предния пост, на сделка в Амазон - около 50П беше, нещо такова ми се върти в главата. Безбожно скъпи са подобни неща... Puzzle case, Puzzle organizer, Puzzle carrier, така се наричат.
Виж целия пост
# 122
Аз си бях поръчала от Амазон Англия преди около 5години.Имах голям мерак и си направих подарък за рожденния ден! Simple Smile
В момента обаче не се сещам колко ми излезе.Там има доста предложение.
Виж целия пост
# 123
В е-зоната има намаление на Пъзели
Виж целия пост
# 124
Здравейте пъзел манияци:)
Отдавна ви чета и разглеждам красотите, които сте направили, но днес реших да се регистрирам, и да участвам и аз .
Хубав ден Ви желая, и дано се раздвижи темата, защото е много хубава !
Виж целия пост
# 125
Защо ми изтрихте мнението ?
С какво наруших правилата ?
Виж целия пост
# 126
Изтрито ви е мнение, непредставляващо само цитат.
Как се цитира мнение?
Най-вероятно при писането сте изтрили затварящият таг на мнение/я, което/ито сте цитирала/и.
Виж целия пост
# 127
В озон има намаление на пъзели
Виж целия пост
# 128
На кои марки пъзели ?
Виж целия пост
# 129
Имаше Trefl, Ravensburger, Heye... Отвори и виж най-добре (ако още е валидно намалението).
Чакам тези неща:
Скрит текст:
и
Скрит текст:
Виж целия пост
# 130
И пак аз, с наредените вече пъзели. За съжаление, от Glorious Vintage липсват 7 парченца. Дали Равенсбургер изпращат допълнително парченца?


Виж целия пост
# 131
Страхотни са пъзелите! За съжаление Равенсбургер не пращат липсващи парченца! Много е лошо така като липсват - но най-вероятно можеш да отправиш запитване към сайта от който си купила пъзелите .За всеки случай пробвай- те нали повечето си имат някакви гаранции за продавачите - така че може и да те обезщетят.Надявам се да може  , за да видим пъзела в цялата му прелест! Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Компенсираха ме, но няма как да съдействат за липсващите парченца. Не ми се купува нов пъзел само заради тях, затова ще го оставя така. Аз и без това не ги лепя, а си ги прибирам по кутиите Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Набързо да се похваля с два наредени пъзела. Цветарския магазин в Париж 1500 части определено ме затрудни, но с удоволствие го редих. Втория Амстердам 1000 части е по-лесен. И едно попадение от 7 пъзела втора употреба на много добра цена, от утре ги почвам  Mr. Green







Виж целия пост
# 134
Здравейте Simple Smile
Темата съвсем е замряла, 9 страници за повече от година Sad. Тъжно, а преди колко много хора пишеха и редяха пъзели, все се надявам, че ще се събуди темата и отново ще се пълни всекидневно с красоти Simple Smile. Аз самата не редя, като преди, ето този съм започнала:

http://www.spiel-ideen.ch/spielzeug-online-shop/spielsachen/spie … 167/59311-schmidt
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия