,но и аз ползвам такива и си ги взех от Mr.Bricolage.
Да се запиша и аз в темата, макар че съм абсолютно бебе в пъзелореденето
Научих доста неща най- вече за рамкирането от вас тук, за което благодаря.
И аз съм от любителите на пъзелите
Разкошни неща видях докато разглеждах темата
прекрасни пъзели, поздравления на всички! Аз нямам много място за редене и по рядко редя, но ето няколко наредени
(има седмица на пъзелите там и доста от тях са с намаление) Бях влязла в творчески застой след като един панорамен пъзел с котки се оказа много труден за редене и стоя на масата около 2 месеца без да успея да напредна и с едно парченце
и се разсърдих на пъзелите за почти година
но ето че пак имам желание да редя
Прекрасни неща имате! Родния пъзел обмислям да го купя, наредя, рамкирам, и подаря на майка ми тъй като и двете обичаме много Трявна, но да видим, ще умувам още малко
Ето последните

Аз така прибрах един от 3000, който ме изнерви много...и реших, че ще го оставя за друг път; ето го:
Препоръчани теми