Пъзели 27

  • 149 115
  • 744
# 345
Castorland - серията на TRISHA HARDWICK Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Включвам се и аз към редящите пъзели. Голяма занимавка е и много бързо минава времето. С моя мъж редим от няколко месеца. Последният, който наредихме е с 2000 части, Лас Вегас и много ни озори. Беше на марка Clementoni и много ми харесва. Сега почнахме един, който ни е подарък D-toys. Румънска марка, но е с много лошо качество. Не препоръчвам да купувате на тази марка. Сега си поръчах един на Educa и се чудя за Anatolian. Какво ще кажете за тази марка?
Виж целия пост
# 347
Веднъж редих Анатолиан и аз лично няма да повторя. Много лесно се протъркваше боята на парченцата. Пробваш 1-2 пъти дали парченцето пасва на съответното място и започва да се бели по ръбовете. Поне така беше при мен преди три години.
Виж целия пост
# 348


Здравейте, ето един пъзел от 3000 части Simple Smile Castorland - Trisha Hardwick

Малий, невероятен е. Всичките картини на Триша ги харесвам по принцип.    За колко време го нареди ?
Виж целия пост
# 349
Виж целия пост
# 350


Здравейте, ето един пъзел от 3000 части Simple Smile Castorland - Trisha Hardwick

Малий, невероятен е. Всичките картини на Триша ги харесвам по принцип.    За колко време го нареди ?

Здравейте, за около месец го наредих. Приятен и лесен е за редене Simple Smile
Виж целия пост
# 351
Аз точно подобен искам да наредя.😊
Виж целия пост
# 352

Ето го и моя последен пъзел. Не е нещо кой знае какво, марка D-toys. Доста ме измъчи, тъй като качеството на пъзела не е добро, но все пак съм го купила и реших да го наредя.

Сега почнах един на Едука, който е супер за момента, само не ми харесва, че частите са му гланцирани и много отразяват светлината на лампа.
Виж целия пост
# 353
На Шмид са матирани Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Някой редил ли е пъзел на Cobble Hill? Хубави ли са? Частите матирани или лъскави?
Виж целия пост
# 355
[quote auth
or=mis_marry_jane link=topic=847292.msg36340683#msg36340683 date=1519569813]
Някой редил ли е пъзел на Cobble Hill? Хубави ли са? Частите матирани или лъскави?
[/quote]


Уникални нестандартни форми! Парченцата са достатъчно дебели и влизат с лекота на мястото и няма някакви луфтове между тях.

Виж целия пост
# 356
Много ведро!
Виж целия пост
# 357
Пъзелът е страхотен 🤗 Откъде сте го купували? Не съм чувала марката 🙂
Виж целия пост
# 358
Пъзелът е страхотен 🤗 Откъде сте го купували? Не съм чувала марката 🙂

Пъзел Cobble Hill от 2000 части - Сладкарница-Candy Store. Купих го оттук, но беше на промоция и на доста добра цена. Всичките пъзели на Cobble Hill са уникални. Има много изкушаващи с бонбони, суши, кексчета, питиета...Simple Smile

https://www.ozone.bg/product/cobble-hill-50713-candy-store/


Виж целия пост
# 359


Последния, който завърших вчера - "Ансамбъл" , 2000 части.... Снимката не е с добро качество, сега се пита в задачата как мога да го окача на стената без  рамка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия