Мъж със сандали

  • 54 133
  • 1 355
# 1 305
Здравейте, сабо на мъжки крак как е според вас?
А-ла осемдесетте години на миналия век Grinning.
Помня, като дете, че имахме един съсед ерген - такъв един изтупан, все с черно сабо и бял панталон излизаше, окъпан в корекомски парфюм. Брей, малка съм била, а какви неща съм забелязвала.

Имам чувството, че доста отдавна е било това, но не искаше да се изкажеш по темата с бригадирското движение, аааа Laughing
Виж целия пост
# 1 306
Сабото е кофти за шофиране. За вкъщи става, носим. Веднъж минах със сабо по жълтите павета, беше валяло малко преди това, чудно изживяване  hahaha
Виж целия пост
# 1 307
Откакто кроксовете наводниха пазара, дори лекар със сабо не съм виждала.
Виж целия пост
# 1 308
Герда,много си нахална. На босичко трябва да е.
Виж целия пост
# 1 309
Сабото е кофти за шофиране. За вкъщи става, носим. Веднъж минах със сабо по жълтите павета, беше валяло малко преди това, чудно изживяване  hahaha

 Като поопознах Ензим, и нещо докосна в мен. Сабо и паветаа много силно ми въздейства на въображението.
Кефиииш!
Виж целия пост
# 1 310
Герда,много си нахална. На босичко трябва да е.

Чакай да не се закачам с теб, че пак ще долети някой да се хвърли да ме хапе неистово.
От теб ще страня. Wink Sunglasses
Виж целия пост
# 1 311
Диагоналките ги анатемосахме съвсем в началото.
Виж целия пост
# 1 312
Мъж по шорти и с джапанки ми е смешно, когато е застанал до мацка, видимо негова жена или гадже, стегната като за бал.
И обратното съм виждала. Един познат, който си мре да се разхожда костюмар, даже и в парка ходи облечен като за бизнес среща. Последния път го засякох на една от алеите със жена си и детето. Тя по анцуг и маратонки бута количката, той със сакенцето и панталончето с ръб, с лъснати до блясък обувки.
Виж целия пост
# 1 313
Сабото е кофти за шофиране. За вкъщи става, носим. Веднъж минах със сабо по жълтите павета, беше валяло малко преди това, чудно изживяване  hahaha

 Като поопознах Ензим, и нещо докосна в мен. Сабо и паветаа много силно ми въздейства на въображението.
Кефиииш!
Hug
Ако някой ме беше заснел, щеше да бъде страхотно, мъка, не повторих hahaha
Виж целия пост
# 1 314
Ми добре,  Герда..Отбягвай ме тогава, щом не искаш да сме приятелки. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 315
Не, ще бъдем  противнички. По интересно е.
 Wink
Виж целия пост
# 1 316


За ризата с дълъг ръкав, примерно. Всички снимки на "правилните" ризи бяха само такива Simple Smile
Е, не е вярно това.

Виж целия пост
# 1 317
Ей, заради вас от няколко дни само зяпам кой как е облечен  Laughing Освен това правя бърз сценарий как ще бъде коментирано облеклото в темата  Crazy

Виж целия пост
# 1 318
И аз. То затова и го загледах тоя хубавец в  краката.
Скрит текст:
Герда, съгласна Peace
Виж целия пост
# 1 319
Ох, покрай милите спомени за сабо на хлъзгаво, се сетих за една девойка, която вървеше зимата пред мен, с 20-сантиметрови токове, в лед и киша. Беше ми интересно да я наблюдавам. Току затъне някое токче, току се подхлъзне. Имах усещане, че няма да оцелеят дълго шишовете, ама тя майсторка, не успя да падне или да счупи ток, докато пътищата ни се разделиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия