Мъж със сандали

  • 54 149
  • 1 355
# 345

Обаче ме гложди съмнението, че ще се окаже, че зимата е селско мъж да ходи с пуловер или жилетка. Селско е, нали?

Като не четеш, така е. Назад писаха, че плетен пуловер е голяма селяния. Не уточниха на една кука ли, на две ли, просто казаха плетен. С риза с дълъг ръкав форевър, лятото се навиват ръкавите и се добавя ленено сако. Ако настоява за тениска - само такава за яхтсмени за към 300 евро поне (познати като Пол и акула). Но да се внимава със същия този Пол, защото е селянин малко и предлага ризи с къс ръкав.
http://shop.nordstrom.com/s/paul-shark-regular-fit-check-short-s … mp;resultback=900
Виж целия пост
# 346
Видях, че е среща, но там пък отговорът е "защото може да си го позволи"  Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Веси, ти пък всичките отговори му знаеш на Зуки. Като много знаеш що не измисли ФБ преди него?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 348

Обаче ме гложди съмнението, че ще се окаже, че зимата е селско мъж да ходи с пуловер или жилетка. Селско е, нали?

Като не четеш, така е. Назад писаха, че плетен пуловер е голяма селяния. Не уточниха на една кука ли, на две ли, просто казаха плетен. С риза с дълъг ръкав форевър, лятото се навиват ръкавите и се добавя ленено сако. Ако настоява за тениска - само такава за яхтсмени за към 300 евро поне (познати като Пол и акула). Но да се внимава със същия този Пол, защото е селянин малко и предлага ризи с къс ръкав.
http://shop.nordstrom.com/s/paul-shark-regular-fit-check-short-s … mp;resultback=900


Чек, по-добро обобщение не може да се направи  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 349
..а наскоро ме информира, че смята пак да си пуска дълга коса.

Има коса, пуска си  Sunglasses Да е гола глава всеки може.

На въпроса защо аз мога да съм с дълга коса, а той не може, не намерих подходящ отговор с който да го сразя..и се предадох. Преди три години го изнудих да си отреже косата, още ми е криво на съвестта.

Главата си е негова  Wink

Веси, ти пък всичките отговори му знаеш на Зуки. Като много знаеш що не измисли ФБ преди него?  Crossing Arms

 Joy  Joy изплюх си кафето бе
Виж целия пост
# 350
Веси, ти пък всичките отговори му знаеш на Зуки. Като много знаеш що не измисли ФБ преди него?  Crossing Arms
Но не знае, че всъщност Марк живее в Люлин и ходи с метрото в Бизнеспарка, където му е офиса.  Party
Виж целия пост
# 351
Сетих се обаче за един много селски тренд, който забелязах това лято.
Блузка тип Лакоста /нищо против/ с вдигната якичка!
Не знам кой го е измислил, но е пфффф.
Виж целия пост
# 352
Блузка тип Лакоста /нищо против/ с вдигната якичка!
Тийн мода ли?
Виж целия пост
# 353
Сетих се обаче за един много селски тренд, който забелязах това лято.
Блузка тип Лакоста /нищо против/ с вдигната якичка!
Не знам кой го е измислил, но е пфффф.

Ами, омръзнало им е на селяните да ги наричат ред нек и са решили да направят нещо по въпроса.
Виж целия пост
# 354
Веси, ти пък всичките отговори му знаеш на Зуки. Като много знаеш що не измисли ФБ преди него?  Crossing Arms
Щот съм мързелива и обичам да ръся акъл. Даже за това съм учила.

Жаве, и това не го знаех. Човек се учи докато е жив.
Виж целия пост
# 355
Блузка тип Лакоста /нищо против/ с вдигната якичка!
Тийн мода ли?


И при възрастни мъже го видях, вкл. един известен, по ТВ.
Виж целия пост
# 356
Леле - и на президентът на Америка са му свършили стилистите. Хем отворена обувка, хем къс ръкав  ooooh!

Henry Cavill - тройно прегрешение - ръкав, обувки, диагоналка  Stop

Дейвид Бекъм, Оливие Мартинес и Лео въобще не смея да ги пускам  Joy

Как пък не се намери една българка да ги вкара в правия път  Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Сетих се обаче за един много селски тренд, който забелязах това лято.
Блузка тип Лакоста /нищо против/ с вдигната якичка!
Не знам кой го е измислил, но е пфффф.

Ами, омръзнало им е на селяните да ги наричат ред нек и са решили да направят нещо по въпроса.

 Laughing

Този ''тренд'' и аз го забелезАх наскоро. В Пикадили един батка, с мадама с отегчен вид, даже се попипа по яката няколко пъти, вероятно да провери дали е напълно вдигната. Селянияяя.
Виж целия пост
# 358
Аз пък не понасям тея блузи тип "лакоста". Като тръгнали на тенис-мач.

Не се сърди..., те от възмущение са увеличили чехлата.....такива чехли не харесвам, определено.
Виж целия пост
# 359
Понеже сега разбирам, че мъж с чанта ВИНАГИ е селско, чакам предложения как ММ да натъпче по джобовете си следните неща:
- 5 връзки ключове - средно с по 3-4 ключа всяка
- ключ от  кола
- документи за кола
- лични документи
- портфейл с карти и банкноти (стотинките са по джобовете за мой ужас)
- 2 телефона
- носни или мокри кърпи
- пакетче дъвки/ментови бонбонки
- химикалка и ноутпад/малък тефтер
- евентуално таблет
При положение, че не всеки ден е необходимо да си на работа строго костюмиран и с куфарче. В много ситуации, такова облекло дори е неуместно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия