Навън пеят прoлетните птички, а ДЕКЕМВРИЙЧЕ маха с крачета и ръчички!

  • 41 393
  • 724
# 705
Аз незнам как се пуска нова тема за жалост!Искам да ви питам усещаъе ли бебето вече и ако да кога започнахте да го усещате?Аз все още не го усещам и нямам търпение вече Simple Smile
Виж целия пост
# 706
Аз го усещам но много рядко и не още както трябва,и аз нямам търпение да го усетя по-ясно.
Виж целия пост
# 707
Naraia, всичко ще е наред. Бъди спокойна и мисли позитивно. По-мъчително е чакането на резултатите.

Олче,  ако имаш нужда да споделиш-насреща съм.
Виж целия пост
# 708
Как се пуска нова тема?
Виж целия пост
# 709
Оф така е, но ми казаха, че резултатът ще е готов след две, три седмици  ooooh!Утре ще питам дали няма и по-бърз срещу заплащане.
Виж целия пост
# 710
Здравейте Simple Smile
Не съм писала отдавна, а откога се каня и само чета. В петък бях на преглед, където съм записана за ЖК и ми казаха, че всичко е наред. Аз също имам болки в долната част на корема. Олче - понякога са като менструални и точно това ме притесни, защото това може да е свързано със скъсяване на шийката. Докторът я измери и каза, че си е в норма, моята дори е дълга, което знам от предишната бременност. Изписа ми разтворим Магнезий - да се успокояла матката и каза повече да почивам, но как да стане с моя младеж Simple Smile
На ФМ в 13 седмица ми казаха, че чакаме девойка, много се изненадах, не очаквах изобщо да ми кажат пол. Чакам с нетърпение да ми го потвърдят на следващата ФМ в 19 седмица. Гледам сте обсъждали дали да се прави ФМ - аз съм чела, че ехографът не е толкова безвреден, колкото го изкарват лекарите и не е добре да се прекалява, но смятам, че ФМ са важни и не бих пропуснала. Ще правите ли втори БХС? Резултатите от моя са добри и според лекарят няма нужда от втори.
Ходите ли на някакъв спорт? На мен ми препоръчаха йога, а за моя изненада и ориенталски танци, та смятам да се запиша на което ми допадне повече Simple Smile
Мога и аз да споделя книги, не толкова за отглеждане на бебето, колкото за родителство и отношения с дечицата. Има някои много ценни, които бих препоръчала.
Видях, че сте обсъждали и Монтесори метода - аз сега чета книгата Чудото Монтесори. Доколкото мога и аз променям средата, а и играчките, но и на мен за съжаление малко късно ми попадна. Радвам се все пак, че още като бременна съм прочела други ценни книги, които още тогава ми помогнаха да си изградя връзка с нероденото още бебче.
Виж целия пост
# 711
Започвам да подготвям новата тема. Олче, надявам се всичко при теб да е наред.
Виж целия пост
# 712
Аз тия дни имам често главоболие,  но поне гаденето май отминава. Започнах и лека полека да си връщам енергията,  макар че още чувствам отпадналост и да ми се спи наобяд (а това принципно не е типично за мен).Гледам често да Хапвам плодове, напоследък много ми се ядат (и това не е типично за мен).
Бебето още не го усещам (всъщност усещам нещо, но не съм сигурна то ли е или просто ми се иска да то.)
Виж целия пост
# 713
С предишната ми бременност започнах да го усещам към 17-18 седмица. Друго си е, когато почнеш да го усещаш. Притеснението е малко по-малко.
Виж целия пост
# 714
С предишната ми бременност започнах да го усещам към 17-18 седмица. Друго си е, когато почнеш да го усещаш. Притеснението е малко по-малко.
+1  newsm10
Виж целия пост
# 715
Добро утро!
Сега в отговор на моят мейл с резултатите от изследването на кръв и урина докторът ми е написал само да си пусна микробиологично изследване на сутрешната урина - естествено, без някакви пояснения има ли нещо притеснително, без да знам какво се случва.
Имате ли идея къде може да е евентуално проблемът, който да налага повторно изследване на урината?
Нещо ми се сви сърцето Sad
Виж целия пост
# 716
Добро утро!
Сега в отговор на моят мейл с резултатите от изследването на кръв и урина докторът ми е написал само да си пусна микробиологично изследване на сутрешната урина - естествено, без някакви пояснения има ли нещо притеснително, без да знам какво се случва.
Имате ли идея къде може да е евентуално проблемът, който да налага повторно изследване на урината?
Нещо ми се сви сърцето Sad
Най-вероятно някой е изпуснал неволно чашката на земята и не са могли да я изследват Wink!Споко и успех!:)
Виж целия пост
# 717
Ахааааа, сега пак погледнах мейла- "първа, сутрешна, стрерилна урина" е отбелязано.
Тю, олекна ми

Благодаря ти, Лагуна  Hug
Виж целия пост
# 718
С предишната ми бременност започнах да го усещам към 17-18 седмица. Друго си е, когато почнеш да го усещаш. Притеснението е малко по-малко.
+1  newsm10
   Аз предния път го усетих към 19 седмица!Моя доки каза че било нормално към 18-19 седмица да шава и да го усещам--сякаш и аз ще съм по спокойна тогава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 719
Момичета, събрах всички предложения за имена на тема, които намерих:

"След мелодията на сърцето чакаме да видим на декемврийче личицето!"(sofia119)
"Декемврийска мама чака с трепет да разбере-момиченце ли си или момче?" (sofia119)
"Декемврийче покажи се, момче ли си или момиче?"(playlife_f)
"Мама чака с трепет да си гушне бебе декемврийче" (laguna_s)
"Лятото вече е в разгара,а ДЕКЕМВРИЙЧЕ  в мама се протяга."(Petar Ani Zlatanovi )
"Плажа ни зове,хайде декемврийче на море" (мама_голяма)
"С декемврийче на море си е най-добре" (мама_голяма)
"Мило ,сладко ,декемврийче,хайде покажи се,момче ли си или момиче" (мама_голяма)

Предложете нови или пишете коя ви харесва. Имената които останат ще ги включа в анкета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия