Сладкарничка за книги - тема 44

  • 22 572
  • 755
# 300
Привет, сладурки! Не съм успяла да изчета цялата тема, но много ми липсвате и ще се включа, пък макар и неадекватно по всички въпроси!  Hug

Слив, мило мое другарче, честит рожден ден! Бъди все така изпълнена с енергия и хармония! Ти си невероятно позитивен и слънчев човек! Пожелавам ти все така да си удовлетворена от живота и да са изпълнени дните ти с щастие!

Лу, честит празник и на твоя татко! Дълги години да ви е подкрепа и опора!

Нели, тази книга на Майкъл Морпурго съм я чела. Много е хубава. Дано хареса и на Тони.  Hug

Маришка, чета твоята книга за Кан Тервел и съм очарована! Неусетно я преполових. Много ми е интересна.  Hug

Хубав ден на всички и да си починете!  Hug




Виж целия пост
# 301
Ели,  Hug!

 Ех, тези от Е зоната толкова ли бавно обработват поръчките. Ни вест, ни кост. Поне един СМС дано да ми пратят, когато изпратят поръчката към мен.  Whistling Mr. Green Whistling

 И дойде време за книга. Най-после.  Crazy
Виж целия пост
# 302
Писах, писах и се затри всичко ....  ooooh! а го "кълвах" през телефона поне от 20 минути  Tired

Сливче, честит празник, мое мило другарче! Прегръщам те с любов и ти желая много магични, прекрасни мигове с любими хора, които да те карат да сияеш от щастие! Весел да е денят ти днес!  Hug

Лу, да е жив и здрав татко ти   bouquet

Сутринта стегнах багажа на Тони, преди да тръгна за работа. Утре заминава на лагер и е много щастлив, че ще си види приятелчетата и госпожите от ДГ. Пожела сам да си вземе книжка за там, щял да чете и на децата  Heart Eyes

За поръчката от Е-зоната аз ще искам едно учебно помагало - "Голямата ваканция след 1-ви клас с умните дребосъчета"  се казва, на корицата има едно жълто автобусче. За съжаление, през телефона не мога да дам линк  Confused
Виж целия пост
# 303
Здравейте,

Сливче, честит рожден ден. Бъди жива и здрава, много щастлива и обичана.   Gift  party023

Лу, честит рожден ден и на твоя татко.

Вивче, това с обедното кафенце, няма как да стане. Аз съм само с половин час почивка.  Sad

Сега вече мога да се похваля, че вчера, нашата танцова спечели първо място в надиграването в Перник.

За утре направих и една торта, че бях обещата на дечко.

Утре, в галерия Европа ще има детска изложба от 17 до 19 часа. Бояна ще участва с една рисунка от днес. Нали е 1 юни.

Още щях да пиша, но забравих какво  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 304
Ту-ту бау  Sunglasses!
И аз малко чистих, малко се разходих, малко понапазарувах, а сега ще мързелувам.

Пете, браво! Златна медалистка си, честито!

Ех, тези от Е зоната толкова ли бавно обработват поръчките. Ни вест, ни кост. Поне един СМС дано да ми пратят, когато изпратят поръчката към мен.  Whistling Mr. Green Whistling
hahaha

Момичета, записала съм книгите на Мариш, Еви, Кали и Нели. Ще допълвам, когато добавите заглавия  Hug.
Виж целия пост
# 305
Уаууу, обади ми се една мила дама, увери ме, че поръчката ми ще пристигне, налично е всичко, оставам в очакване. Party Запазвам си доброто мнение за тези от Е зоната. И сърдечно благодаря за обаждането на едно мило, мило другарче. Разсмях се преди да кажа `Ало`, Вени. Laughing Стопли ме!  Hug

Кали, хубава  почивка на Тони с другарчетата и любимите госпожи. Колко хубаво звучи.  Simple Smile И го поздрави, кажи му, че го чакам, че аз нямам рисунка, нъл знайш.  Whistling

Пете, честито първо място. И бива ли да не пуснеш поне една снимка, или пък запис от това надиграване.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 306
Нели, усетих те аз, че се хилиш  Heart Eyes Hug!

Кали, ха, видя ли, че на помагалата има само 12% отстъпка? Съжалявам, че те подведох..., то не е скъпо и пак излиза изгодно, но бях останала с впечатление, че всичко е -25%  Confused.
Виж целия пост
# 307
Нели, има и снимки, и клипчета, но във фейса  Sad
Виж целия пост
# 308
Нели, има и снимки, и клипчета, но във фейса  Sad

  Whistling Whistling Whistling

 Скоро и там ще се намърдам, ще видиш ти.
Виж целия пост
# 309
Нели, има и снимки, и клипчета, но във фейса  Sad

  Whistling Whistling Whistling

 Скоро и там ще се намърдам, ще видиш ти.

Хайде, да видя  Hug Hug
Виж целия пост
# 310
Благодаря безкрайно много за всички пожелания.Направихте ме много щастлива!

Лу,честит рожден ден на твоят татко.Пожелавам здраве и дълголетие!
Виж целия пост
# 311
Нелко, и ти ще бъдеш увековечена като паметник  Laughing , няма да се притесняваш!

Вени, няма проблем, че отстъпката не е като на другите книги  Peace Помагалото не е скъпо и без това  Wink Ти нали се ориентира за кое иде реч по моето описание?
Виж целия пост
# 312
Слив, честит рожден ден! Бъди все така усмихната, весела  Mr. Green и здраве ти желая!

Лу, честит празник на бащатко ти!   bouquet

Миж, прочетох Пепеляшките. Хареса ми  Sunglasses След Човек без куче малко скептично бях настроена за скандинавските романи, ама този нямаше нищо общо. Ако авторката има втори роман, ще се чете Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Кали,взехме твоето хомеопатично предложение.Дано да има ефект. Praynig
Аз да попитам,кога ще дойдат книжките от е-зона!Ние сме на един детски рд в петък и се чудя дали ще я доставят до тогава или да поръчам сама  newsm78
Виж целия пост
# 314
Нели, има и снимки, и клипчета, но във фейса  Sad

  Whistling Whistling Whistling

 Скоро и там ще се намърдам, ще видиш ти.

Хммм....  Thinking Дали??? Май вече аз не се надявам.....   Tired

Мери, радвам се, че и на теб ти е харесала "Пепеляшките"  Hug
"Мнима смърт" мисля, че също ще ти допадне  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия